Gm Discovery Kullanan Kardeşlerim

Sponsorlu Bağlantılar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Gm Discovery Kullanan Kardeşlerim
Şuan elimde s3 mini denen illet var gmdye geçmeyi düşünüyorum. Ama markadan çekinmiyo değilim elimdeki cihazda arızalı biraz sıkıntı var yenide aldım bu cihazı 7 aylık filan. Ailemde o aldığın bozulursa telefon falan yok diyolar korkuyorum açıkçası birine sormak istedim nasıl telefon güzel cihaz mı? Alsam pişman olur muyum napmaliyim napayım sizce bi yardımcı olun :(

ahmetcalabala

ahmetcalabala

Üye
Bende gmd var bi arkadaşımdada s3 mini vardı bendeki telefonu görünce baya beğenmişti
Bende ondaki telefonu elime alınca berbat gelmişti açıkçası ekran küçük olduğu için heralde

• Beğen
Tepkiler: andezitt
Buğra

Buğra

Admin
Ben 2 temmuzda aldım oldukca memnunum cıhazdan.
Gonul rahatlıgıyla alabılırsınız eger sorunuz olursa ozelden yada burdan sorun tek tek cevaplarım :)

• Beğen
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Ben 2 temmuzda aldım oldukca memnunum cıhazdan.
Gonul rahatlıgıyla alabılırsınız eger sorunuz olursa ozelden yada burdan sorun tek tek cevaplarım :)
Tamam kardeşim özelden yazıyorum o zaman
Bende gmd var bi arkadaşımdada s3 mini vardı bendeki telefonu görünce baya beğenmişti
Bende ondaki telefonu elime alınca berbat gelmişti açıkçası ekran küçük olduğu için heralde
S3 mini cok kötü ya

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Tarık Sabırman

Tarık Sabırman

Üye
Açıkcası bu ön yargılardan kurtulmak gerektiğini düşünüyorum,tamam kabul ediyorum bende ilk başta düşünmedim değil, alınır mı alınmaz mı diye,fakat telefonun özelliklerini gördükçe Samsung'a küfür ettim,Çünkü s3 16 gb 1.100 tl dolaylarında bu telefon ise 16 modeli 700 tl,kağıt üzerinde Samsung işlemcide daha hızlı gözüküyor ama ben öyle ahım şahım bi fark göremedim,Samsung'un maalesef sistemi biraz fazla ağır,yani burada telefonu kötülemiyorum sadece demek istediğim,Samsung o kadar çok özellik yüklüyor ki sisteme,telefonda 2 gb ram olsa bile donmalar yaşanabiliyor ''Örnek olarak s4''

S3'de olan ve Discovery'de olmasını istediğim tek bir özellik var,oda bildirim ışığı,tamam şarjı biraz sömürüyor olabilir ama yararlı buluyorum yinede,Şuanda s3 mini Discovery ile aynı fiyatta ve ben s3 miniyi hiç bir alanda üstün bulamıyorum Discovery'e karşı
ekran boyutu mu desem,ses kalitesi ve kamerası mı desem,ekran çözünürlüğü ve parlaklığı mı desem,4 çekirdekli işlemcisi mi desem ne desem bilemedim.Açıkcası 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim kesinlikle.

• Beğen
Tepkiler: andezitt ve Buğra
tory1tory

tory1tory

Üye
Bende 2 aydir kullaniyorm ve benden goren 2 arkadasim+babam gmdden aldi.alirsan pisman olmazsin kesinlkle s3mini bunun yaninda cok zayif kaliyor. Marka konusuna gelince artik gmd yi tanimayan yok.. hicbir sorun yapacagini sanmiyorum
D

• Beğen
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Açıkcası bu ön yargılardan kurtulmak gerektiğini düşünüyorum,tamam kabul ediyorum bende ilk başta düşünmedim değil, alınır mı alınmaz mı diye,fakat telefonun özelliklerini gördükçe Samsung'a küfür ettim,Çünkü s3 16 gb 1.100 tl dolaylarında bu telefon ise 16 modeli 700 tl,kağıt üzerinde Samsung işlemcide daha hızlı gözüküyor ama ben öyle ahım şahım bi fark göremedim,Samsung'un maalesef sistemi biraz fazla ağır,yani burada telefonu kötülemiyorum sadece demek istediğim,Samsung o kadar çok özellik yüklüyor ki sisteme,telefonda 2 gb ram olsa bile donmalar yaşanabiliyor ''Örnek olarak s4''

S3'de olan ve Discovery'de olmasını istediğim tek bir özellik var,oda bildirim ışığı,tamam şarjı biraz sömürüyor olabilir ama yararlı buluyorum yinede,Şuanda s3 mini Discovery ile aynı fiyatta ve ben s3 miniyi hiç bir alanda üstün bulamıyorum Discovery'e karşı
ekran boyutu mu desem,ses kalitesi ve kamerası mı desem,ekran çözünürlüğü ve parlaklığı mı desem,4 çekirdekli işlemcisi mi desem ne desem bilemedim.Açıkcası 2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim kesinlikle.
Açıklama çok güzel olmuş kardeşim eline koluna sağlık inşallah alicam Bende ;)

ersinazt

Üye
Slm 2 aydir kullaniyoum 2 tane aldim gayet basarili eksiği yok

• Beğen
Ccihat67

Ccihat67

Üye
Nerdeyse 4 Ay oldu alalı memnunum :)

• Beğen
muslumcu46

muslumcu46

Üye
5 aydır kullanıyorum kardeşim herhangi bir sıkıntısı yok telefonun mükemmel fiyatına göre süper bir telefon.
Daha önce galaxy wonder ve s3 mini kullandım bir ara s3 te kullandım ama en rahatı en hızlısı discovery ;)
Telefonu al 2 gün kullan isteklerini karşılamaz ise telefonun parasını ben vereyim :yuru

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve andezitt
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
5 aydır kullanıyorum kardeşim herhangi bir sıkıntısı yok telefonun mükemmel fiyatına göre süper bir telefon.
Daha önce galaxy wonder ve s3 mini kullandım bir ara s3 te kullandım ama en rahatı en hızlısı discovery ;)
Telefonu al 2 gün kullan isteklerini karşılamaz ise telefonun parasını ben vereyim :yuru
Iddalısin kardeşim memlekete gidip hemen şu takozu satıp üstüne kart geçip bi tane alicam Bende yaa alinca kullanıp beğendiğimi yazarım sana ;):good:

• Beğen
Tepkiler: muslumcu46
muslumcu46

muslumcu46

Üye
Hadi şimdiden hayırlı olsun kardeşcan :-)

• Beğen
anilari35

anilari35

Üye
ben aldım 2 gun kullandım karşılamadı ne ypaacaz şimdi :)

şaka bi yana öneririm bende kullanıyorum bi sıkıntı yaratmadı sadece düşrürsen kırılabilir bende bundan korkuyorum

• Beğen
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi

şaka bi yana öneririm bende kullanıyorum bi sıkıntı yaratmadı sadece düşrürsen kırılabilir bende bundan korkuyorum
Kılıf falan yok mu ki?

• Beğen
anilari35

anilari35

Üye
Kılıf falan yok mu ki?
valla kılıf kullanıyom arka sert kapak olarak cüzdan kılıf falan alırsın belki ama oda telefon acayip kalın oluyo falan ne bileyim bence hoş deil ama sen dikkatli kullan düşerse kırılabilr benım yorumum bu hiç düşüren oldumu tabi orasını bilmiyorum

• Beğen
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
valla kılıf kullanıyom arka sert kapak olarak cüzdan kılıf falan alırsın belki ama oda telefon acayip kalın oluyo falan ne bileyim bence hoş deil ama sen dikkatli kullan düşerse kırılabilr benım yorumum bu hiç düşüren oldumu tabi orasını bilmiyorum
Bi arkadaşla konuştum burdan o ekranı yere gelicek şekilde düşürmüş bayağa sert şekilde bişey olmamış onun telefona ya bilmiyon gene dikkat etmek gerekir tabi :)

• Beğen
anilari35

anilari35

Üye
Bi arkadaşla konuştum burdan o ekranı yere gelicek şekilde düşürmüş bayağa sert şekilde bişey olmamış onun telefona ya bilmiyon gene dikkat etmek gerekir tabi :)
ekran yere gelcek şekilde düşünce birşey olmaması normal zaten basınc ve momentum bilirsin ama dik gelirse vay haline :)

• Beğen
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
ekran yere gelcek şekilde düşünce birşey olmaması normal zaten basınc ve momentum bilirsin ama dik gelirse vay haline :)
Valla bilmiyorum artk ama dikkat ederim ya her telefon dikkat edilmeli aslında s3 mini var benim Kılıfsiz iki kere kullandim iki kere düştü iyi mi :) ondan sonra aman aman kullanmam Kılıfsiz ;)

• Beğen
muslumcu46

muslumcu46

Üye

:-D kalp krizi geçiriyordum :-D
ben düşürdüm kılıf yokken maşallah kaya gbi

Üst Alt