Gm Discovery Ile Galaxy S2 Takas Edilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Yanlış apk data kurmuştur mali 400 e adreno kurmuştur belki ondan olabilir rr3

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Yuhh s2 rr3 s2 de kasiyomus ispatla kardes tamam telefonunu savunda diger telefonuda öldurme

Yan yana test ettik cuma günü neyini ispatlayim? Gmd de yag gibiyken s2 de ufak kasilmalar mevcuttu

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Yanlış apk data kurmuştur mali 400 e adreno kurmuştur belki ondan olabilir rr3

Samet.25

Yan yana test ettik cuma günü neyini ispatlayim? Gmd de yag gibiyken s2 de ufak kasilmalar mevcuttu
Tamam bende diyorum ki gmd de oyunu bile acmadi s2 son ayarda oynadim.cumsrtesi test ettim ispatlamayada ihtiyac duymam ;)

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bende diyorum ki gmd de oyunu bile acmadi s2 son ayarda oynadim.cumsrtesi test ettim ispatlamayada ihtiyac duymam ;)

Oynayan onlarca kişide nasil açiyor? Ayrica son rr3 guncellemesinile yuklediysen ondan acmiyodur son guncelleme de cogu cihazda acmamaya basladi.

orxan_92

orxan_92

Üye
Ne telefonmuş bu gmd anlamadim gitti) haha arkadaşimda kullaniyor hic memnun degil,tamam anladik ram falan yuksek ama kalite?? S2 bin basar diyorum başkada birşey soylenmemeli bence) yok gmd s4le takas yok htc one falan...birakin artik bu gmd sohbetlerini,aslinda gmd alanlarin bir cogu pişmanlar ama ne yapa bilirlerki??) sadece istiyorlarki sizleride bu pişmanliga alet etsinler) tşk

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi

Buyur burdan yak ya. Sen kafaya koymuşsun S2 kral cihaz kardeşim pekala uzatmayalim. Çoğu cihaz diyorum üstüne basa basa yoo s2 açiyo diyo :) polemiğe girmek için açmadim konuyu. Yine saptirdiniz helal olsun :)

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Ne telefonmuş bu gmd anlamadim gitti) haha arkadaşimda kullaniyor hic memnun degil,tamam anladik ram falan yuksek ama kalite?? S2 bin basar diyorum başkada birşey soylenmemeli bence) yok gmd s4le takas yok htc one falan...birakin artik bu gmd sohbetlerini,aslinda gmd alanlarin bir cogu pişmanlar ama ne yapa bilirlerki??) sadece istiyorlarki sizleride bu pişmanliga alet etsinler) tşk

Ya bu kadar da uydurmayin kardesim nerde gordun htc one ile s4 ile takas yapildigini kiyaslandigini? 600tl ye cihaz aliyoruz insanlarin 1000tl lik cihazindan daha kullanişli cikiyorsa biz ne yapalim? Ayrica bu kadar çok konuşulmasinin sebebi fiyat,performans,tasarim,ekran kalitesi. Pişman olanlara anlat derdini ben ne yapayim şimdi?

gürgürbaba

gürgürbaba

Üye
gmd 16gb olanını 4 günden beri kullanıyorum şuan acemiyim iyibişeymiş gibime geliyor

orxan_92

orxan_92

Üye
Senin ne yapacagini ben nerden bileyim? gmd ya kafayi takmişsiniz

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Rr3 ü gmd de son ayarda oynayabiliyorum yalnız yarışa ilk başlarken fps çok düşüyor yarış sırasında iyi aynalar falan açık kontrollerde ise birkaç saliselik gecikme hissediyorum o kadar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Seni sıkan şey arayüzüyse forumda touchwiz dahil bir sürü arayüz var. Bir android kullanıcısı olarak sırf arayüz kötü diye telefon değiştirilmez bence çünkü androidin en iyi özelliği zaten arayüzün kişiselleştirilebilmesi.
S2 kötüdür iyidir orası test edenlere kalmış fakat duruma dışardan bakarsak arayüzden sıkılarak, sıfır alınmış telefonla ikinci el takas edilmez...

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Seni sıkan şey arayüzüyse forumda touchwiz dahil bir sürü arayüz var. Bir android kullanıcısı olarak sırf arayüz kötü diye telefon değiştirilmez bence çünkü androidin en iyi özelliği zaten arayüzün kişiselleştirilebilmesi.
S2 kötüdür iyidir orası test edenlere kalmış fakat duruma dışardan bakarsak arayüzden sıkılarak, sıfır alınmış telefonla ikinci el takas edilmez...

Yo hocam tw dahil bir suru sey denedim arayuzden kastim genel arayuz. Status bar orjinal iconlar felan. Degistirilebiliyor iconlar fakat samsungun tw si gibi olmuyor kalite olarak.

The Shadow

The Shadow

Üye
Yo hocam tw dahil bir suru sey denedim arayuzden kastim genel arayuz. Status bar orjinal iconlar felan. Degistirilebiliyor iconlar fakat samsungun tw si gibi olmuyor kalite olarak.
İnan 6 ay kullandım tw haricinde tek siyah-beyaz arayüz kalsa bile tw kullanmam. Nova launcher öneririm arayüzleri bence en iyisi o. Şuan trebuchet var bende diğerleri beni sıkıyor artık. Gölgeni dinle :D

caglar b

caglar b

Üye
Adam gmd de pixel sorunu var demiş ya helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt