Gm Discovery Ile Galaxy S2 Takas Edilir Mi?

 • 13 Ekim 2013
 • 3859 Okunma
 • 72 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Meraktan soruyorum Discovery ile S2 takas edilir mi? Yani zarar gören bi taraf oluyor mu?
   


  Yazan: Peocawe
 2. S2 ust duzey bi telefon bana gore discovery e gore. S2 yi sen alacaksan bana gore takas yapabilirsin.
   
  Samet.25 ve Peocawe bunu beğendi.
 3. s2 nin üstüne s3 s4 çikti ve özellik olarak discovery daha ustun bence
   
  Peocawe bunu beğendi.
 4. Özellik ve tasarım olarak Discovery daha üst düzey değil mi? Ya şuanlık öyle bir düşüncem yok ama @NokiaBeLLe nin de dediği gibi S3 S4 çıktığı için tereddütteyim. Daha güncelleme verir mi samsung bilinmez. S2 oldum olalı tek istediğim cihazdı ama discovery aldım sıfır olduğu için. bir kaç ay daha kullanıp S2 alabilirim...
   
  Buğra bunu beğendi.
 5. discovery'de Bir problem mi var da bunca yıllık eski cihazla değiştirmek istiyorsun
   
  Peocawe bunu beğendi.
 6. Hayır problem felan değil sadece meraktan sordum dediğim gibi S2 ile Discovery takas edilirse zarar edilir mi, hata mı yaparım diye.
   
 7. discovery yi s3 le değiş, s2 az gelir...
   
  Peocawe bunu beğendi.
 8. kafa kafaya takasdan bahsediyorum :)
   
 9. o değilde S2 kullanan adam cihazını GMD ile değiştirir mi birde o var :)
   
 10. donanım haberde 1-2 konu görmüştüm zaten oradan aklıma geldi.. s2 verip discovery almak isteyenler vardı yani.. Arkadaşım da S2 yi satıp Discovery almayı düşünüyor sıfır olarak.
   
 11. Sanırım tek albenisi sıfır bir cihaz olması. Yoksa gereksiz heyecandan başka bir şey değil gibi geldi bana. Yada cihazı çok hor kullandıysa ondan da olabilir. Sonuçta samsung plastik ve dış kasa özenli kullansanız bir dökülüyor falan aşırı eskimiş bir görüntü veriyor.
   
 12. Discovery için diyorsan gereksiz heyecan felan diye yanlış düşünüyosun bence. Aldığımda beklentimin çok çok üstünde çıktı performansı, hafifliği, inceliği, ekran kalitesi vs. S2 düşünmemde ki tek sebep çıktığı ilk günden beri hep istemişimdir kullanmayı. Benim ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor zaten. Biraz daha kullanıp değiştirebilirim diye fikir almak istemiştim.
   
 13. doğru gereksiz heyecan
   
 14. Gereksiz heyecan derken GMD kötü cihaz ondan diye demiyorum dostum hani elindekinden çok çok üstün cihaz olur anlarımda kafa kafaya hatta elindeki cihaz daha iyiyse bu tür bir değişikliğe gitmek gereksiz gibi. Ama dediğim gibi cihazın çok yıpranmıştır veya sıkmıştır ancak öyle
   
 15. GMD nin beni sıkmasının tek sebebi arayüzü olurdu. Çünkü gerçekten çok amatörce bir arayüzü var. Menüde gezesi gelmiyor insanın. Rom atmakta istemiyorum.
   
 16. gmd daha iyi bir cihaz değmez bence ekranı da iyidir büyük ihtimal s2 piksel göstermekte çekinmiyor çünkü
   
 17. Hocam yanlış anlamayın fakat kullanmadığınız cihaz hakkında neden böyle bir yorum yapıyorsunuz. Bende ilk forumda discovery konuları çoğaldığında içimden boş iş diyordum fakat araştırıp alınca laflarımı bir bir yuttum. Çünkü cidden 1000liralık cihazlardan tek farkı markası.
  ---
  aynen performans ve ekranı felan daha iyi s2 den ama dediğim gibi içim de ki s2 sevdası bitmiyor bi türlü. :D
   
 18. Discovery ile devam et boşuna macera arama derim :D
   
  Peocawe ve MaxipmaN bunu beğendi.
 19. :salincak:
   
 20. Takası arkadaşın istiyorsa s2 +para versin.Sen biraz kullanıp hevesini aldıktan sonra satarsın.S2 nin 2. eli daha pahalı.Sonrada 2. el discovery alırsın havadan para :D
   
  Peocawe bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 17:14