Telefon Tavsiyesi GM 8 mi ? Galaxy J4+ mı?

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
GM 8 mi ? Galaxy J4+ mı?
Arkadaşlar General Mobile 8 mi yoksa Samsung Galaxy J4+ mı ? J4+ ın görüntüsü launcher'ı uygulamarı falan gözüme hoş geliyo baya fakat bi arakadaş kafamı karıştırdı GM 8 diyerek. Oyunlarda J4+ da sorun oluyor mu veya hangisini önerirsiniz aklım samsung da ama yinede samsung'un olumsuz yönü varsa bilmek istiyorum. Teşekkürler

Başka telefon önerisi olanlarda yazabilir mi ?

Son düzenleme:

Bülent872

Bülent872

Üye
İkisindende uzak dur kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: mta122003
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
GM 8 öneririm. Fiyat performans için

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İkisi içinde 32Gb olan özelliklerine bakınca J4+ 2Gb RAM ile geliyor GM8 ise 3Gb. Ön kamera J4+ 5MP GM8 13MP. GPU konusunda da bir tık daha önde GM8. Diğer çoğu konuda benzerlikleri mevcut. İkisini de bir miktar kullanıp kendin gözlemleyebilirsin ve kararını verebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: mta122003 ve Eren Değerli
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hocam o da sanırım pubg falan kaldırmıyormuş çok araştırdım olumlu yorum da çok olumsuz da çok onun için yinede teşekkürler
Pugb de sorun olmuyor. Ben kendim kullaniyorum simdiye kadar sorun yasamadim. Yine de siz bikirsiniz. Bu fiyata, guncel yazilim ve ozellik sunan en iyi model diyebiliriz. :spr

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Samsung'un J serisi telefonlarından uzak dur. J serisi telefonlarin donanımları cok kötü oluyor. J6 plus çıktı yeni içindeki donanım milattan önce kalma. GM kullanmadım ama GM içinde çok sorunlu telefonlar diyorlar.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
İkisi içinde 32Gb olan özelliklerine bakınca J4+ 2Gb RAM ile geliyor GM8 ise 3Gb. Ön kamera J4+ 5MP GM8 13MP. GPU konusunda da bir tık daha önde GM8. Diğer çoğu konuda benzerlikleri mevcut. İkisini de bir miktar kullanıp kendin gözlemleyebilirsin ve kararını verebilirsin.
Sağolun hocam
Pugb de sorun olmuyor. Ben kendim kullaniyorum simdiye kadar sorun yasamadim. Yine de siz bikirsiniz. Bu fiyata, guncel yazilim ve ozellik sunan en iyi model diyebiliriz. :spr
Anladım hocam dediğim gibi görünüşten falan etkilenmiştim gm 8 düşünüyorum şimdi
Samsung'un J serisi telefonlarından uzak dur. J serisi telefonlarin donanımları cok kötü oluyor. J6 plus çıktı yeni içindeki donanım milattan önce kalma. GM kullanmadım ama GM içinde çok sorunlu telefonlar diyorlar.
Hocam GM 8 de birçok olumlu ve olumsuz yorum var dediğim gibi , j4 kullananlarda falan da sorun oldu yazanlar olmamış görünüşü icon paketi launcherı falan hoşuma gidiyor o yüzden onu istiyordum bi nevi

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Sağolun hocam

Anladım hocam dediğim gibi görünüşten falan etkilenmiştim gm 8 düşünüyorum şimdi

Hocam GM 8 de birçok olumlu ve olumsuz yorum var dediğim gibi , j4 kullananlarda falan da sorun oldu yazanlar olmamış görünüşü icon paketi launcherı falan hoşuma gidiyor o yüzden onu istiyordum bi nevi
GM8 al pişman olmazsın.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sağolun hocam bi bakalım hayırlısı , herkes kafamı karıştırdı J4+ öven çok GM 8 i de öven çok
Aslında Huawei Y6'da güzele benziyor
Kafa karışacak bir durum yok. Ben GM hiç kullanmadım ama kulllananlardan da pek iyi bir telefon olmadığını ve sürekli sorun çıkarttığını söylediler. J serisi cihazlarda bana göre Samsung'un insanları kaziklamak için ürettiği telefonlar. Daha yeni arkadaşım J6 plus aldı. İşlemcisi çok eski. İyi bir telefon istiyorsan Xiaomi lere bakmani tavsiye ederim.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Kafa karışacak bir durum yok. Ben GM hiç kullanmadım ama kulllananlardan da pek iyi bir telefon olmadığını ve sürekli sorun çıkarttığını söylediler. J serisi cihazlarda bana göre Samsung'un insanları kaziklamak için ürettiği telefonlar. Daha yeni arkadaşım J6 plus aldı. İşlemcisi çok eski. İyi bir telefon istiyorsan Xiaomi lere bakmani tavsiye ederim.
Ben kullanıyorum ve hiçbir sorun görmedim. Dediğin kullanıcılarda ne gibi hatalar veriyormuş açıklarmısın bende yok çünkü merak ettim :hmmm

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben kullanıyorum ve hiçbir sorun görmedim. Dediğin kullanıcılarda ne gibi hatalar veriyormuş açıklarmısın bende yok çünkü merak ettim :hmmm
Şarj yeri çok bozuluyormus GM lerde.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Neredeyse bir yıldır kullanıyorum bozulma felan olmadı. Başka ne sorunu var?
kullanmadığımi söyledim. İnternette GM kullananların şikayetlerini okumuştum bende yeni telefon almadan once.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
General Mobile'ın tüm modellerini kulllandım. Hala daha kullanıyorum. Hic bir sorun yaşamadim. Olumsuz yorumlara katilmiyorum.

Olumsuz yorumlar, Bilinçsiz kullanıcılardan kaynaklanmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

Üst Alt