Gm Discovery Ile Galaxy S2 Takas Edilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Bence mantıklı değil. Daha ucuz bir telefon için Galaxy S2 ve üstüne de para mı verecek? Gitsin Galaxy S2'yi satsın o parayla sıfır GMD alsın :D Sana gelince bence takas etme. GMD S2'den çok daha iyi.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Alirsam s2 uzun bi sure degismem :D

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Bence mantıklı değil. Daha ucuz bir telefon için Galaxy S2 ve üstüne de para mı verecek? Gitsin Galaxy S2'yi satsın o parayla sıfır GMD alsın :D Sana gelince bence takas etme. GMD S2'den çok daha iyi.

S2 nin 2. Eli 450-550 arasi degisiyor baya dustu ya. Oda temizini ve kutulusunu bulursan550

Kerim.

Kerim.

Üye
Edilir ama performans olarak daha dusuk soyliyim

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
caglar b

caglar b

Üye
Mantıklı duruyor çünkü s2 nin rom destegi fazla, aradıgın zaman çok güzel kapakları uygun fiyatlarla bulabiliyorsun ve tasarımı en güzel samsung telefonu (bence :D )

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlariniz için teşekkür ederim :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
GMD çok daha iyi bir cihaz bence s2 abimde var kötü değil ama Gmd donanım olarak daha iyi.Ben olsam kesinlikle takas etmem.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
S2 ye disco nu verirsen gözüme gözükme:sopa:

orxan_92

orxan_92

Üye
Kim S2 yi GMD la takas ederki

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

La ne gmd ymis arkadas yok s4 le takas de takas olur s2 nerde gmd nerde olay sadece cekirdekde ramde bitmiyo kalitede istiyo

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
La ne gmd ymis arkadas yok s4 le takas de takas olur s2 nerde gmd nerde olay sadece cekirdekde ramde bitmiyo kalitede istiyo

Wonder da kaliteli bir halta yariyor mu? Şuan s3 mini kullaniyorsun dün ablamda s3 mini aldi ilk defa deneme sansi buldum o cihazi. Ve bu tür kişilerin neden discovery düşmani olduğunu daha iyi anladim. :)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Asphalt 8 s2 de full grafikte kasmıyor gmd de ise kaliteyi düşük yaparsan oynanıyor ayrıyetten s2 ye cpu gpu her türlü oc çekiliyor gmd de ise imkansız galiba

Samet.25

Wonder da kaliteli bir halta yariyor mu? Şuan s3 mini kullaniyorsun dün ablamda s3 mini aldi ilk defa deneme sansi buldum o cihazi. Ve bu tür kişilerin neden discovery düşmani olduğunu daha iyi anladim. :)
Gmd dusmanligiyla ne alakasi var gmd s3 miniden iyi olabilir ama arkadas her telefonlada kiyaslanmazki s3 le kiyasladiniz 4 cekirdek diye youtubede bi videosunu izledim dead trigger da adam on kere basiyo ates etmeye zar zor ediyo pixel sorunu var neymis 1.2. Partide pixel sorunu cikmis ben 1.2. Ye bakmam cikmis mi cikmis telefon alinamiyacak bi cihaz degilde demiyorum alinir neden alinmasin ama bu kadar da buyutulmez

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 8 s2 de fu ll grafikte kasmıyor gmd de ise kaliteyi düşük yaparsan oynanıyor ayrıyetten s2 ye cpu gpu her türlü oc çekiliyor gmd de ise imkansız galiba

Bu oyunlarda kasma olayi biraz farkli. Arkadasim da S2 var rr3 yuklemis oyunda kasilmalar mevcut ama bende gram kasma yok ve bide onda oyun pixel pixel gibi duruyor.

Samet.25

Bu oyunlarda kasma olayi biraz farkli. Arkadasim da S2 var rr3 yuklemis oyunda kasilmalar mevcut ama bende gram kasma yok ve bide onda oyun pixel pixel gibi duruyor.
Yuhh s2 rr3 s2 de kasiyomus ispatla kardes tamam telefonunu savunda diger telefonuda öldurme

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Gmd dusmanligiyla ne alakasi var gmd s3 miniden iyi olabilir ama arkadas her telefonlada kiyaslanmazki s3 le kiyasladiniz 4 cekirdek diye youtubede bi videosunu izledim dead trigger da adam on kere basiyo ates etmeye zar zor ediyo pixel sorunu var neymis 1.2. Partide pixel sorunu cikmis ben 1.2. Ye bakmam cikmis mi cikmis telefon alinamiyacak bi cihaz degilde demiyorum alinir neden alinmasin ama bu kadar da buyutulmez

O halde gidip hirsini S3 ile kiyaslayanlardan cikar bu konu ile ne alaka? Kiyasladigim cihaz galaxy s2 fiyat olarak ayni performans olarak daha düşük bi cihazla karşilaştiriyorum ve farkindaysan çoğunluk etme gmd iyidir demiş. Senin konuya pat diye dalip bunlari soylemen gmd düşmanliği yaptiğini uyandiriyor kafamda n'yapiyim.

• Beğen
Tepkiler: Neagf
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt