Telefon Tavsiyesi Gm Discovery Almalımıyım

Sponsorlu Bağlantılar

qLaMoR

qLaMoR

Üye
    Konu Sahibi
Gm Discovery Almalımıyım
arkadaşlar ben telefon almayı düşünüyorum alanlar varmı performans nasıl pili dayanıyormu kamerası netmi(elinde çekilmiş resim olanlar gönderirse sevinirim. )
android market olarak google play storemi var .
ve son olarak vine diye bir uygulama var indirip kullanılabiliryormu ...

şimdiden saolun.

devilmy

devilmy

Üye
Android oldugu icin marketteki uygulamalar calisir oyun performansi dersen youtube bakabilirsin

• Beğen
Tepkiler: merhaba465
the_jolly

the_jolly

Üye
Hocam formu takip et binlere ulaşdı GMD kullanıcısı

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
neymş bu telefn hayret bişey anlamadm

wymy

wymy

Üye
ben telefonu yeni aldım gayet güzel telefon hiçbir sıkıntı yaşamıyorum şarjda çok iyi bir günü çıkarırsın sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin

messevim

messevim

Üye
bugün gün boyu kullanma fırsatım oldu. onlarca oyun ve uygulama yükledi. ama hiçbirisine bana mısın demedi. menüde falan hiçbir kasma yok. şarj s3 ile aynı gidiyor. birgünü rahat çıkarırsın yani. bence alınabilecek bir telefon

qLaMoR

qLaMoR

Üye
    Konu Sahibi
saolun abiler artık kesin alıyorum.

wymy

wymy

Üye
Hayırlı olsun.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Alan arkadaşlar var gayet memnunlar herşey var artı fiyatı gayet uygun. Ekranı büyük görüntülü görüşme özelliği bar oyunlarda kasma yok. Sırf tanıtım için yapışmış olmasına rağmen çok satıldı.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bende lumia 920 ile gmd yi takasmı etsem :hmmm:

wymy

wymy

Üye
Bence etmelisiniz pişman olmazsın.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
wymy

wymy

Üye
S3e çok yakın bir cihaz 920 üzerine para alman lazım tabi ki

NervousFCK

NervousFCK

Üye
Evet arkadaşlar Vine yükleniyor mu ?

wymy

wymy

Üye
Yükleniyor tabiki neden yüklenmediğini düşündün ?

NervousFCK

NervousFCK

Üye
Ace'a yüklenmiyor da :(

wymy

wymy

Üye
Üst klasman telefon bu hem versiyon yüksek hemde işlemci iyi o yüzden herşey yükleniyor.

NervousFCK

NervousFCK

Üye
Anladım yardımız için teşekkürler :)

ismail1541

Üye
bende discovery aldım gayet güzel telefon s3 ile aynı ozelliklere sahip kamerada güzel internet akışı hızlı bataryaya gelince senin kullanmana bağlı fazla kurcalamazsan 1 gün rahat gider çok kullnırsan 3 saatte biter

bilgehann

Üye
arkadaslar bende 16 gblik aldım alırken ekran tipi garantisi ve kronik sorunlar düşüncelerim vardı
Ekranı düşündüğümden cok daha parlak ve telefon dizaynı gercekten muazzam özellikle siyahı ama ben beyazı aldım :D
Garanti konusunda aldıgım firma siz onu düşünmeyın zaten bize getiriyosunuz biz gönderiyoruz dedi ve bu telefonda kronik bi hata olsa o telefonu ........ ya sokmazlar dedi :D belki reklam falan olur dıye söylemek istemedim ama aldıgınız yer gercekten öenmli galiba sorular olursa cevaplarım aama gercektten bu telefonun s3 den fazlası var oda interneti ön kamerası.Eksisini düşünmeyin

Üst Alt