Tavsiye General Mobile Discovery Mi Nokia Lumia 620-625-720 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar önemli olan sorumu cevaplamadınız :D 16 gblık modelde hafıza kartına kurma olayı var mı?

Luck Star

Luck Star

Üye
söylediklerine göre

+ oyun
+müzik
+foto bu özellikleri kullanırım diyorsun

-mesajlaşmam diyorsun

telefon almana gerek yok önerim

ipod touch 5 32 gb hem hafıza çok hem sınırsız uygulama ...

yada ipad felan

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Aypod taç alo demiyor ama :( o yüzden pek düşünmüyorum ama ucuz bir fiyata buna hat takabileceğim bir aparat varsa belki olabilir.

Luck Star

Luck Star

Üye
Aypod taç alo demiyor ama :( o yüzden pek düşünmüyorum ama ucuz bir fiyata buna hat takabileceğim bir aparat varsa belki olabilir.

aparat türkiyede çok pahalı bi yerden bulursan 100 e felan var. sahibinden de 200tl . jailbreak yapıyosun ipod oluyor sana iphone ..) ama tavsiye ederim ipodu gerçekten sağlam bişey eski ipodlara benzemiyor

orxan_92

orxan_92

Üye
Kurabiliyorsan kur bakalim modern combat4 nova3.daha ne dedigimi bilmiyorsun.kuramazsin kurmaya izin yok
Ben ne dedigimin farkindayim ve dogru soyluyorum.wp8 de 512mb ramli cihaz androiddeki 512 ramli cihazdan daha akici daha iyi calişiyor!ola bilir androidin mağazasi daha zengin ama wp8 kullananlar zaten bunu biliyor,ve wp8 uzerinde halada calişiyolar dahada iyi olacak,androidden cok hizli bi sistem.anlata bildim mi??

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben ne dedigimin farkindayim ve dogru soyluyorum.wp8 de 512mb ramli cihaz androiddeki 512 ramli cihazdan daha akici daha iyi calişiyor!ola bilir androidin mağazasi daha zengin ama wp8 kullananlar zaten bunu biliyor,ve wp8 uzerinde halada calişiyolar dahada iyi olacak,androidden cok hizli bi sistem.anlata bildim mi??

nokia aslında en kaliteli telefon üreticisi ancak geçtiğimiz 4 yıl boyunca adamlar nerdeyse hiç bi teknoloji geliştirmedi hep kalın ağır teknolojik olmayan telefonlar çıkarttı ve yinede satıldı . ancak şuan tırmaınşta ve Windows , nokia yı satın aldığında nokia , apple ı yiyecek stabillikte ve android vs wp kalıcak ortada . sistemlerin durumu bu siz ios u bişey sanmayın 4s te var bende ipod da babamda iphone 5 var stabilize denen bişey yok çünkü menüler olsun tasarımlar olsun herhangi bir grafik gerektirmiyor ekran küçük + madem stabilitye önem veriyorlar neden ios7 yi 4-4s e uyarlamadılar öküz gibi kasıyor. neyse bilen bilir telefondan anlayan zaten kararını verir.

ancak sonuç olarak şuanda nokia almak yanlış olur gelişme aşamasında wp uygulamaları ilerde geliştiğinde 1-2 sene sonra şuan aldığınız telefonlar bi işe yaramıycak

Üst Alt