Galaxy S4 i9500 [GearCM][5.1.x] Optimized CyanogenMod 12.1

Sponsorlu Bağlantılar

Tolga3521

Tolga3521

Üye
    Konu Sahibi
[GearCM][5.1.x] Optimized CyanogenMod 12.1

<< STABİL Sürüm>>
2015.05.17 Build:

<< Modem & Recovery >>
GearRecovery 2015.03.24: <= Önerilir.

I9500XXUHOA7 LL Modem: <= Rus Modem ( Önerilir)
I9500XXUHOD7 LL Modem: <= Son çıkan Rus Modem

Google Apps
<== Önerilir

Kurulum:
  • Cihazınızı Root'layın ve son sürüm Gear Recovery kurun.
  • Recovery Modu açın
  • YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN
  • WIPE (wipe data/factory reset + wipe cache partition + format /system partition) yapın.
  • Romu flashlayın
  • Google Apps'ı flashlayın
  • Tamamdır. Telefonunuzu yeniden başlatın.

STANDART CYANOGENMOD TARZI OLDUĞU İÇİN RESİM KOYMAYA GEREK DUYMADIM
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: tedirgin1111 ve agoguzhan

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

agoguzhan

agoguzhan

Üye
tşkkrller

tedirgin1111

tedirgin1111

Üye
Google Apps hangisini yüklüycez

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Teşekkürler

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Arti eksileri nelerdir hocam hatasiz mi b?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Hocam bu linkteki standart CM değil dimi GearCM ?

tumkor

tumkor

Üye
Beyler mikrofondaki ses kalitesi sorununu nasıl çözebilirim. Bir sürü modem kurdum ama hiçbiri işe yaramadı. Eminim ki bu sorunu benden başka yaşayanlar da vardır.

Hocam bu linkteki standart CM değil dimi GearCM ?
Aynen hocam GearCM.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Hata var mı?

tumkor

tumkor

Üye
Kullandığım bütün Cyanogenmod'larda mikrofon sorunu oluyordu. Bunda da aynı şekilde devam ediyor. Telefonumla ilgili mi yoksa genel olarak cyanogenmod'larla yüklediğimiz modemler arasında bir uyumsuzluk mu var tam çözemedim.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Kullandığım bütün Cyanogenmod'larda mikrofon sorunu oluyordu. Bunda da aynı şekilde devam ediyor. Telefonumla ilgili mi yoksa genel olarak cyanogenmod'larla yüklediğimiz modemler arasında bir uyumsuzluk mu var tam çözemedim.
Mikrofon sorunu derken tam olarak nasıl bir sorun? Bunun dışında ses, kamera, ısınma ve bug var mı

tumkor

tumkor

Üye
Mikrofon sorunu derken tam olarak nasıl bir sorun? Bunun dışında ses, kamera, ısınma ve bug var mı
Yapılan telefon görüşmelerinde sesimin çok kısık ve cızırtılı gittiği söyleniyordu ben de ses kaydını açtım ve gerçekten de sesin çok az gittiğini duydum ama hoparlörde herhangi bir sıkıntı yok. Batarya süresi olarak ise ortalama olarak aynı belki biraz daha kötü. Performans ise baya baya iyi. Yani mikrofon dışında bir sorun yok gibi.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Yapılan telefon görüşmelerinde sesimin çok kısık ve cızırtılı gittiği söyleniyordu ben de ses kaydını açtım ve gerçekten de sesin çok az gittiğini duydum ama hoparlörde herhangi bir sıkıntı yok. Batarya süresi olarak ise ortalama olarak aynı belki biraz daha kötü. Performans ise baya baya iyi. Yani mikrofon dışında bir sorun yok gibi.
Ben de diyorum videolarda niye ses çok az. CM12.1 kullanıyorum. Peki CM12.1 den artı özellikleri var mı?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ben kurdum hiç memnun kalmadım beyler cihaz acayip ısınıyor ve şarj yarıya yarıya az gidiyor stock KitKat kullanıyorum bir kaç şey dışında ghayet memnunum

tumkor

tumkor

Üye
Ben de diyorum videolarda niye ses çok az. CM12.1 kullanıyorum. Peki CM12.1 den artı özellikleri var mı?
Daha performanslı oluyor deniyor ama aradaki farkı hissedemedim ben. Aralarındaki fark gearcm daha performanslı ama daha az update yapıyor, cm hergün update yayınlıyor. Başka fark varsa da ben göremedim.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Daha performanslı oluyor deniyor ama aradaki farkı hissedemedim ben. Aralarındaki fark gearcm daha performanslı ama daha az update yapıyor, cm hergün update yayınlıyor. Başka fark varsa da ben göremedim.
Artık cyangenmod da yavaş Update vermeye başladı S4 için yakında biter sanırım.

hazar1907

Üye
sorunları düzelteceklerine kadar güncelleyeceklermiş cm12.1i xda da oyle yazdılar
ayrıca cm13 için az kaldı demişler