Öneri Gdr3 beta wifi

Sponsorlu Bağlantılar

zirtvirt

zirtvirt

Üye
Aynı sorunu yaklaşık 6 aydır ben yaşıyorum. Benim sorunum amber güncellemesinden önce bile vardı, amber güncellemesi geldi yine düzelmedi. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm yine düzelmedi. Sen gibi bu sorunu yaşayanlar var ama çözümü bulan henüz yok. Yabancı internet sitelerini gezdim, orada da bu sorunu yaşayanlar var lakin orada da çözüm üretememişler.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Telefonumu aldım alalı hiç tasarruf modunda kullanmadım deneme için ilk hafta bir kere açmıştım etkisi varmı diye.
Diğer taraftan tasrruf modu ile alakası yok çünkü wifi ayarlarına girip modemi silip tekrardan şifre yazdığım halde bile bu sorunu yaşıyorum gdr2 yükledikten sonra olmaya başladı ve gdr3 beta ile dayanılmaz bir hal aldı. Eğer ki bu güncelleme ile düzelmezse telefonun ilk romunu yükleyip tekrar deneyeceğim.Eğer o romla sıkıntı olmazsa demekki sıkıntı yazılımsal bi olay.
zaten ben geri bildirim yapmıştım bu konuda

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
ayarları yaptıktan sonra hiç kesilme yaşamadım.

Son düzenleme:
nafoo123

nafoo123

Üye
Belki donanımsal bir sorun da olabilir kendim hiç sorun yaşamadım daha

merlin19

merlin19

Üye
Bu sorunu yaşayanların çoğu gördüğüm kadarı ile NSU İle güncelleme yapan amber ve gdr2 yükleyenlerde var bende gdr2 ve ambere kadar hiç sorun yaşamadım amber ve gdr 2 de bir kaz kez yaşadım ama gdr3 ü yükledim yükleyeli aynı sorun yok diyenler daha 2 ay evvel 925 aldım eşime hediye aynı sorun o telefondada var amber + gdr2 yüklü.. genel birşey sanırım biz neti çok kullandığımız için fark ediyoruz ben bundan bunu anlarım benim elimden hiç düşmez :)

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Bu sorunu yaşayanların çoğu gördüğüm kadarı ile NSU İle güncelleme yapan amber ve gdr2 yükleyenlerde var bende gdr2 ve ambere kadar hiç sorun yaşamadım amber ve gdr 2 de bir kaz kez yaşadım ama gdr3 ü yükledim yükleyeli aynı sorun yok diyenler daha 2 ay evvel 925 aldım eşime hediye aynı sorun o telefondada var amber + gdr2 yüklü.. genel birşey sanırım biz neti çok kullandığımız için fark ediyoruz ben bundan bunu anlarım benim elimden hiç düşmez :)
Sana katılıyorum ama ncs ile Bi kaç kezde Flash attım.Yine aynı sorun var.Yalnız benim işyerinde ki modemle aramızda bir duvar var belki ondan edebilir diyorum

merlin19

merlin19

Üye
Sana katılıyorum ama ncs ile Bi kaç kezde Flash attım.Yine aynı sorun var.Yalnız benim işyerinde ki modemle aramızda bir duvar var belki ondan edebilir diyorum
Sorun modem kaynaklı değil bende 4 tane modem var en iyisi Cisso 280 tl vermişim ondada aynı sorunu yapıyor hepsinde denedim sonuç aynı başka yerlerdede yapıyor mesela biladerimde 820 var ondada onun evde sürkli atıyor hadi bende 4 * 5 saatte bir atıyor onda 2 * 3 dakkada bir atıyor ne yaptımsa yok fayda etmedi.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Sorun modem kaynaklı değil bende 4 tane modem var en iyisi Cisso 280 tl vermişim ondada aynı sorunu yapıyor hepsinde denedim sonuç aynı başka yerlerdede yapıyor mesela biladerimde 820 var ondada onun evde sürkli atıyor hadi bende 4 * 5 saatte bir atıyor onda 2 * 3 dakkada bir atıyor ne yaptımsa yok fayda etmedi.
Zaten modern kaynaklı değil android ve iosla sıkıntı olmuyor wp de var onlar aynı modeme sorunsuz bağlanıyor

Üst Alt