Öneri Gdr3 beta wifi

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Gdr3 beta wifi
arkadaşlar sorunlar kısmına yazın diye birisi konuya cevap atmaz umarım çünkü yazdım fakat cevap alamadım ancak konu açarsak alabiliyoruz neyse.

//
ilk başlarda pek sorun yaşamıyodum ama sürekli birisiyle konuşunca wifi kesintisi canımı sıktı artık ekranı kapatınca wifi bağlantısı kesiliyor ekranı açınca otomatik bağlanıyor iyi yönlerii sarj tasarrufu :D kötü yönleri gelen mesaj vs hiç birini alamıyoruz bazen kesilmiyor bazen kesiliyor modem ile alakalı değil biliyorum çünkü trt'de staj yapıyorum ve network bölümündeyim koca trt nin internetinde bir problem olacak değil sanırsam gdr3 beta ile alakalı bi sorun veya benlik bir problem var cihazı fabrika ayarlarına geçirmeyi düşündüm fakat 150'ye yakın uygulama ve ayarlarım var hepsini tekrar yapmam çok zaman alır, müzikler fotoğraflar vs yedeklemeyle uğraşmak istemiyorum bu sorunu herkes yaşıyo mu veya napmam gerek ?

efeler12

efeler12

Üye
wifi ayarlarından kapanmamasını ayarlayabiliyorsun

erdincpolat

erdincpolat

Üye
ne yaparsan yap wifi de sorun var düzelmiyor kardeşim. Ayarlardan uyku modunda wifi açık kalsın desende gene ara ara wifi kesiliyor çaresi yok şimdilik ama bu sorun herkeste yok galibawifi ye giriyorsun ileri duzey ayarlardan ekran kapalıyken wifi ayarı var onu aç

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
ne yaparsan yap wifi de sorun var düzelmiyor kardeşim. Ayarlardan uyku modunda wifi açık kalsın desende gene ara ara wifi kesiliyor çaresi yok şimdilik ama bu sorun herkeste yok galibawifi ye giriyorsun ileri duzey ayarlardan ekran kapalıyken wifi ayarı var onu aç

bu yöntemle tamamen düzelmiyor mu :S

Heimdalll

Heimdalll

Üye
benimde wi fi da sorun var internette dolaşırken gidiyor ve 1-2 dakka bağlanmıyor, sürekli hata veriyor sonra kendisi bağlanıyor, hatta dün wi fi aratttığımda aranıyor yazısı geliyordu ama ağ bulmuyordu sabah baktım düzelmiş

erdincpolat

erdincpolat

Üye
telefona göre değişiyor bu sorunun cevabı.
bende uyku modunda wifi açık kalsın dememe rağmen uykuya dalınca wifi bağlantısı kesiliyor.
herşeyi denedim olmadı

skynet

Üye
telefona göre değişiyor bu sorunun cevabı.
bende uyku modunda wifi açık kalsın dememe rağmen uykuya dalınca wifi bağlantısı kesiliyor.
herşeyi denedim olmadı

Hocam peki bu wifi kopma olayı başka modemler dede başınıza geldi mi ?

efeler12

efeler12

Üye
Ben bugüne kadar lumia920 mde hiç wifi sorunu yaşamadım sadece edge bağlantı çok yavaş onun dışında bağlantı sorunum olmadı

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Bende evde vede işyerin huwaei_hg521 modem kullanıyorum işyerindeki modeme arkadaşlar rahat bağlanıyor ios symbian androidle sadece bende 920 var benimkinde sıkıntı var .
Evdekide aynı modem ama onda sıkıntı olmuyor nedenini anlmadım bazen inatla modeme ulaşamadı yazısı çıkıyor ekrana

erdincpolat

erdincpolat

Üye
yok başka modemlerde denemedim aslında denemek lazım. Ama bir wifi kopma sorunu olduğu kanısındayım.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
bendede sorun var ayarları yapmama ragmen

suleymanyuce

Üye
o sorun bende de var. Wifi bazen kesiliyor ve bağlanmıyor. Kardeşimin teli bağlanıyor hemen samsung. Belli bir süre sonra bağlanıyor anca. Ayrıca gdr3 e geçtikten sonra telefon kapanmıyor çoğu zaman.

skynet

Üye
Valla gdr2 olsun gdr3 olsun wifi konusunda hiç problem yaşamadım :) (Tabi bir ara modem kaynaklı bir sorun yaşamıştım o ayrı)

nafoo123

nafoo123

Üye
Pil tasarruf modunu açarsanız wifi kapatır

slmrt

slmrt

Üye
l1020 gdr3 beta sıkıntı yok taş gibi wifi :D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
l920 ve bu güne kadar hiç bir sorun yok wifide. Aksine abimin galaksi s3 ve kız kardeşimin android teli kız kardeşimin evinde bağlanmazken benim tel saniyeler içinde bağlanıyor.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arakdaşında dediği gibi yukarda nafoo123 pil tarasuf modu kapalı olduguna emin olun çünkü sarj az miktara inse dahi ve wifi ayarları uykuda açık olsa dah kapatıyor ve bunu kontrol etmenin bir kaç yolu var şöyle meseal dosya mp3 veya vidyo indirme programları vardır daha çok wp torent denerseniz büyük boyutlu bir dosyada daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum ilk olarak büyüik bir dosya sarjınız yüzde 50 üstü olsun bence indirme açın pil tasaruf-kapalı deneyin birde yüzde 15 de pil tasarufu açık-kapalı deneyin kesin sorunuzu zaten kendiniz çözüceksini bu arada wifi ileri düzey "ekran zaman aşımına uğradıgında WİFİ açık tut" kısmı açık kalsın yazdıklarımı bireysel olarak deneyin ben denedim kısaca sonuç şöyle sadece sarjınız yüzde 20 nin altında indiriğinde pil tasarufu açıksa kesiyor onun dışında hiç kesme yapmıyor

merlin19

merlin19

Üye
Sorun gdr3 ile alakalı boşuna yol denemeyin.. bende gdr2 kullanırken sürekli bağlı kalı açardım ekran kilitli olsada hayatta kopmazdı gdr3 ü yükledim yaklaşık 2 aydır aynı sorunun pençesindeyim hatta biraz önce yine wifiden attı modem ayarlarından kaynaklı sandım önce WPA2-PSK Kullanıyorum genelde çoğu cihaz bu modda sorun yaşatır neyse onu WPA yaptım sorun yine devam etti WPA2 yaptık yine aynı Modemden şifreyi kaldırdım test ettim yine aynı yani sorun GDR3 ile alakalı pil tasarruf falan yazmışlar alakası dahi yok yaklaşık 2 yıldır 920 kullanıyorum gdr3 yükleyene kadar 7x24 telefon netten çıkmazdı ve hep pil tasarrufum açık olurdu sadece ben kilit ekranı geldiğinde wifi bağlantısını kapatma işaretliyordum hiçte wifiden atmıyordu sonra biraz araştırdım acaba dedim evde 5 * 6 pc 3 * 4 telefon wifiye bağlanıyor ip çakışmasımı var diye tüm bilgisayarlara sabit ip adresi verdim bağlı tüm cihazları modemden kestim modemi kapatıp açtım tek kendi telefonumu bağladım pcleri dahi bağlamadım sonuç yine aynı yine attı :) boşuna uğraşmayın derim.

Üst Alt