Garmin Mobile XT v6.0.10 (Unsigned)

Sponsorlu Bağlantılar

mustafaalbak

Üye
Gps kapalı yazıyor nasıl düzeliyor

07mmm07

Üye
kurulumunu daha ayrıntılı anlatırmısınız

hazeyin aslan

Üye
5800 a indirip kuran varmı varsa nasıl hemen uyduyu buluyomu???

hazeyin aslan

Üye
Anında bulmaz. Açık bir alanda belirli bir süre beklemeniz gerekmektedir.

bazı 5800 lar anında buluyo ilk yüklediyimde benimkide buluyodu şebeke tabanlı olmadıgı halde şimdi bulmuyo

6.10 5800 oluyomu bilen varmı ben kuramadım sertifika falan gerek galiba

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bazı 5800 lar anında buluyo ilk yüklediyimde benimkide buluyodu şebeke tabanlı olmadıgı halde şimdi bulmuyo

Bazı telefonlardan kastın şebeke tabanlı ise saniye geçmez bulur, fakat şebeke değilde tümleşik gps seçili olursa açık havada 3-5-7 dk. kadar beklemen gerekiyor ki yerini saptayabilsin.

6.10 önceki sürümlerinden çok daha güzel çalışıyor, güncel yeni haritası da mevcut buyrun; http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...n-navcity-turkey-2011-07-haritasi-543691.html

ve ayrıca telefonu ya hackle yada programı sertifika'la kur yoksa programı yükleyemezsin.

crazyali

Üye
Hackli bir telefon kullandığım için programı sertifikalama gereği hiç duymadım. Ancak yapılıyordur sanırım.
bende e72 sürüm 071.004 var telefon hackli ama sertifika hatası alıyorum yüklenmiyor?

safharat

Üye

bende anında buldu ilk sefer menü navigsayon/yer/ konumlama açın yardımlı ve tümleşik gps açık yapın konumlama sunucusuda otomatik olsun garmini açın bir kere haritayı görmesi yeterli gördükten sonra konumlama sunucusunu ve yardımlı gps kapatın sadece tümleşik gps seçili olsun. Dört duvar arasında bile hemen buluyor. Dört çubuk gösteriyor her açtığımda kapalı yerde :D

hayalimsin899

Üye
kardeş bnde satıo var yüklüyorum ve kaç kere baştan yükledim ama blutot ile gps arıyo teldekini görmüyo lütfen yardım

degirmenci01

Üye
5800 telefonumda gayet güzel çalışıyor hatta radarları bile düzgün gösteriyor ancak yeni aldığım c6-01 telde program düzgün çalışıyor ancak radarları göstermiyor bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi

gold_star

Üye
Garmini hafıza kartına atınca telefon açılmıyor.

acati

acati

Üye
5800 telefonumda gayet güzel çalışıyor hatta radarları bile düzgün gösteriyor ancak yeni aldığım c6-01 telde program düzgün çalışıyor ancak radarları göstermiyor bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi

Hafıza Kartı:\Garmin\Poi klasörünü kontrol et içinde .poi uzantılı dosya veya dosyalar duruyor mu? Yoksa poi dosyalarını içine atman gerekecek. Buna rağmen çalışmıyorsa 5800 s60v5 ve c6-01 S^3 olduğundan bir problem olmuş olabilir...

degirmenci01

Üye
poi klasöründeki dosyalar duruyor herhalde s^3 uyumsuzluğundan kaynaklanıyor

bicer79

Üye
poi klasöründeki dosyalar duruyor herhalde s^3 uyumsuzluğundan kaynaklanıyor

s^3 tam bir felaket kardeşim aldı güncelleme yaptık telefon resmen sapıttı türkçe dil desteğide gitti dokunmatik ekranda sapıttı keşke aynı fiyata android türü bişey alsaydık

byillegal

Üye
Aga ben bu garmini kurdum ama sürüş moduna geçtiğimde yani adres seçtiğimde ve navigasyon başladığında herşey normal ama no maps dio hiç bşy gözükmüyo sadece araba simgesi çıkıo öyle kalıyor çözümü varmı acaba ? kullandığım telefon nokia 5800 xm yardımlarınz için şimdiden teşekkür ederim

degirmenci01

Üye
Aga ben bu garmini kurdum ama sürüş moduna geçtiğimde yani adres seçtiğimde ve navigasyon başladığında herşey normal ama no maps dio hiç bşy gözükmüyo sadece araba simgesi çıkıo öyle kalıyor çözümü varmı acaba ? kullandığım telefon nokia 5800 xm yardımlarınz için şimdiden teşekkür ederim

harita img dosyasını garmin klasöründen silip tekrar kopyalarsan görüyor geçen benimde başıma gelmişti düzeldi. bir de garminin v5 kurup v6 ile güncellersen görmüyor

bluemai

bluemai

Üye
valla bende mi var yoksa senin verdiğin dosyalarda mı on kez denedim hala olmadı. dosyaları depolama modu ile yığın belleğe atıyorum bellekteki diğer dosyaların hepsi .exe oluyor ben bişi anlayamadım bu işten..

cakabey52

cakabey52

Üye
valla bende mi var yoksa senin verdiğin dosyalarda mı on kez denedim hala olmadı. dosyaları depolama modu ile yığın belleğe atıyorum bellekteki diğer dosyaların hepsi .exe oluyor ben bişi anlayamadım bu işten..
Kardeş senin bilgisayarda virüs var. Tek çare format.

Ayrıca programı yazıldığı gibi harfiyen bütün söyleneilenleri yaptım ancak program açılıyor siyah bir ekranda garmin yazısı çıkıyor veee ardından kapanıyor. Çok uğraştım ama olmadı. Son olarak programı kaldırdım ancak bu esnada bana "açık olan uygulamalar kapanacak" diye uyarı verdi. Program açılmıyor ama bileşenleri açılıyor. İlginç.

degirmenci01

Üye
garminde c6-01 yükleyip telefon dilini ingilizce yapınca radarları gösteriyor türkçe yapınca göstermiyor

Üst Alt