Garmin Mobile XT v6.0.10 (Unsigned)

Sponsorlu Bağlantılar

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Mobile XT v6.0.10 (Unsigned)

Dosyalar:

ya da

Tüm Dosyalar Tek Link:

Kurulum Kılavuzu:

• İndirmiş olduğunuz Garmin Mobile XT v6.0.10 - Ana dizin.rar dosyasını herhangi bir yere açın.
  • Ardından indirdiğiniz gmapsupp.img isimli harita dosyasını, açmış olduğunuz ana dizin klasörünün içinde bulunan Garmin klasörü içine atınız.
  • Daha sonra indirmiş olduğumuz Garmin Mobile XT v6.0.10 - IMEI Converter isimli uygulamayı çalıştırarak, karşımıza gelen ekrana IMEI numaramızı yazıp Convert butonuna basıyoruz. Bastıktan sonra Your Garmin Unit ID bölümünde beliren kodu kopyalıyoruz.
    Kopyaladığımız bu kodu herhangi bir yerde açtığımız not defterinin içine yapıştırıp, açtığımız not defterini uzantısıyla beraber sw.unl ismiyle kaydediyoruz.
  • Şimdi, indirmiş olduğumuz Garmin Mobile XT v6.0.10 - Generator uygulamasını çalıştırıyoruz ve bir adım önce kopylamış olduğumuz Your Garmin Unit ID kodunu ekranın üstünde yer alan Enter your Unit ID here bölümüne yapıştırıyoruz. Ekranın en altında bulunan Select Map Product bölümünden Custom Mapset'i seçin. Açılan ekrandaki MapID Code bölümüne 848 yazıp ok butonuna basın. Son işlem olarak ekranın en altındaki Generate butonuna basın.
  • Şimdi de, Your map unlock code bölümünde beliren uzun kodu kopyalayınız. Kopyaladığımız bu kodu herhangi bir yerde açtığımız not defterinin içine yapıştırıp, açtığımız not defterini uzantısıyla beraber gmapsupp.unl ismiyle kaydediyoruz.
  • Oluşturduğumuz sw.unl ve gmapsupp.unl dosyalarını açmış olduğunuz Garmin Mobile XT v6.0.10 - Ana dizin içindeki Garmin klasörü içine atınız.
    İçine gmapsupp.img, sw.unl ve gmapsupp.unl dosyalarını attığımız ana dizin klasörünün içinde bulunan Garmin, private, resource ve sys klasörlerini olduğu gibi depolama moduyla bağladığımız telefonun hafıza kartı bölümüne kopyalıyoruz.
  • Son adım olarak, indimiş olduğumuz Garmin Mobile XT v6.0.10.sis uygulamasını telefona kurarak telefonumuzu bir kez yeniden başlatıyoruz.

Kullanım Kılavuzu:

• Yukarıdaki tüm adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde yaptıysanız, uygulama sorunsuz şekilde açılacaktır.
    Açılan ilk ekranda, Sorumluluk bildirimi'ni kabul edin. Karşınıza gelen seçenekleri istediğiniz şekilde seçin.

• Daha sonra aşağıdaki resimde görülen anlaşma ve bildirimi kabul edip ilerleyin.

• İyi kullanımlar.

• Beğen
Tepkiler: rtyuop, ycg35, MaxiFan ve 12 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

vahset44

Üye
linki kırık. yerine
kullanabilirsiniz.

aha sonra indirmiş olduğumuz Garmin Mobile XT v6.0.10 - IMEI Converter isimli uygulamayı çalıştırarak, karşımıza gelen ekrana IMEI numaramızı yazıp Convert butonuna basıyoruz. Bastıktan sonra Your Garmin Unit ID bölümünde beliren kodu kopyalıyoruz.
Kopyaladığımız bu kodu herhangi bir yerde açtığımız not defterinin içine yapıştırıp, açtığımız not defterini uzantısıyla beraber sw.unl ismiyle kaydediyoruz.

işleminde bir yanlışlık var.

Garmin Mobile XT v6.0.10 - Generator uygulamasını çalıştırıyoruz ve bir adım önce kopylamış olduğumuz Your Garmin Unit ID kodunu ekranın üstünde yer alan Enter your Unit ID here bölümüne yapıştırıyoruz. ve ortadaki Generate butonuna tıklıyoruz. Your Software Unlock Code yazan kodu sw.unl ismiyle kaydediyoruz. Yani Your Garmin Unit ID yazan kodu değil Your Software Unlock Code kodunu sw.unl olarak kaydediyoruz.

• Beğen
Tepkiler: OzGuRKnowN, alpmurat, ziya052 ve 2 diğerleri
adepsi_11

adepsi_11

Üye
dostum linkler kırık

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Linkler düzeltildi.

@vahset44, sanırım her iki yöntemle de yapılabiliyor. Çünkü ben bu yöntemle yaklaşık 1 yıldır sorunsuzca kullanabiliyorum Garmin'i.

vahset44

Üye
Linkler düzeltildi.

@vahset44, sanırım her iki yöntemle de yapılabiliyor. Çünkü ben bu yöntemle yaklaşık 1 yıldır sorunsuzca kullanabiliyorum Garmin'i.

bende olmamıştı dediğim yöntemi yapınca çalıştı. Paylaşım için teşekkürler.

sawyer32

sawyer32

Üye
Teşükkürler... orjinal mi bu ?

erhanden

Üye
sertifika sorunu var mı ben 5230 kullanıyorum sertifikasyon yapamıyorum

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
sertifika sorunu var mı ben 5230 kullanıyorum sertifikasyon yapamıyorum
Hackli bir telefon kullandığım için programı sertifikalama gereği hiç duymadım. Ancak yapılıyordur sanırım.

iskader

iskader

Üye
Arkadaşlar v5 versiyonunda harita da gezinirken sistemden atıyor konumları eklerken hata veriyordu (poi ekleyip onun üzerinde değişiklik yapıyorduk) bu gibi sorunlar çözülmüşmü acaba. boştan boşa uğraşmayalım aynı sorunlar devam ediyorsa v5 devam..

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
5800da haritada gezinirken zaman zaman donmalar yaşanabiliyor bu sürümde de. Birkaç konum ekledim, herhangi bir sorun yaşamadım. Sanırım tüm bunlar ram yetersizliğinden kaynaklanıyor. Sizin telefonunuzun ram değerleri nedir bilmiyorum ama 60-70 mb ramden yüksekse bu gibi sorunları yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kardeşim teşekkürler eline sağlık.

acati

acati

Üye
uygulama signed mı?

ebrar21

Üye
hacklı tele kurduğumuzda da imei converter gibi işlemler yapılacak mı?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Tabiiki.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşlar sadece .sis dosyasını indirdim, imzalayıp GXTv5.50 üzerine kurdum gayet güzel çalışıyor şuan hiç bir sıkıntı yok.

spartuas

spartuas

Üye
Arkadaşlar sadece .sis dosyasını indirdim, imzalayıp GXTv5.50 üzerine kurdum gayet güzel çalışıyor şuan hiç bir sıkıntı yok.

vay uyanık sende benim kafadansın :D aynı taktiği yaptım hiç bir sıkıntı yok devam :D

yalnız En büyük sorum arasındakı fark nedir ? üzerine kurdum önceki haritayla senin verdiğin haritadamı fark var sonuçta kurdum ama merak ettim.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
vay uyanık sende benim kafadansın :D aynı taktiği yaptım hiç bir sıkıntı yok devam :D

yalnız En büyük sorum arasındakı fark nedir ? üzerine kurdum önceki haritayla senin verdiğin haritadamı fark var sonuçta kurdum ama merak ettim.
Harita, en güncel harita olan 2011.02 haritası. Uygulamada da mutlaka iyileştirmeler yapılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Üst Alt