Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Benimki zaten şuan 114lük. İndirdimde upload etmedim. Herkes sorun yaşıyor diye. :oke:

Düzgünü çıkınca anlatım yeniden güncellenir.

mesuteem

Üye
emegine saglık

aktash

Üye
Garmin - dosyasından aldığın map keyini gir. :oke:

gmapsupp.unl dosyasını iyi oluşturamamışsın. ;)

KESİNLİKLE 111 veya 114 veya 117 mb olan haritalar bozuktur...

eski harita çalışıyor....

o zaman nasıl oluyorsa gmapsupp.unl hatalı dersin..lütfenn ..

kaç kişi de çalışıyor ..bir bakın

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
yahu benim verdiğim harita zaten eski upload 111mblik 114mb diye bilinen?

ben yeni haritayı kendim bile denemedim

KacakMazot

KacakMazot

Üye
ben ındırmeyı dusunuyorum fakat n73 de calısıyormu bende gps modulu var

mutant52

Üye
N82 kullanıyorum. Yeni yükledim. Gerçi fazlada anlamıyorum ama dediğiniz gibi aynısını yaptım harfi harfine. GPS olayını halledemedim. Etkin gps filan çıkmıyor. Sadece garmin cihazı kullanabilir diyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Emeğinize sağlık.

recep42

Üye
N82 kullanıyorum. Yeni yükledim. Gerçi fazlada anlamıyorum ama dediğiniz gibi aynısını yaptım harfi harfine. GPS olayını halledemedim. Etkin gps filan çıkmıyor. Sadece garmin cihazı kullanabilir diyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Emeğinize sağlık.
Arkadaşım gerekli sw.unl ve gmapsupp. unl dosyalarını oluşturursan hepsi hallolur.

c.alkan

c.alkan

Üye
reis slm..

4.10.80'den 4.20'ye direk geçiş var mı?? (4.10.60'dan 4.10.80'e geçiş gibi)

darkman_sahto

Üye
çok güzel anlatmışsın sağol ama 114 mb lik harita çalışmıyor eskisini nerden bulacam

farnear

Üye
Arkadaşlar anlatımı güncelledim. ;) Hatayıda buldum sanırım.

4.20'de IMEI yanlış gözükmekte buna binaen program yanlış CARDID vermekte çözdüğüm kadarı ile. IMEI Converter ile CARDID'nizi alıp yeniden SW ve GMAPSUPP dosyalarının düzenlemesini yaparsanız olacaktır. :oke: İşlemleri kurmadan önce yapın ayrıcada.
arkadaşım bugün ayın 25 i şuan bulunan programları indirdim söylenenleri uygulamama rağmen açmıyor yardımlı gps i.şuan burada bulunan convert ile yapmama rağmen olmuyor sorun başka bişey olmalı:vur

--------------- Ekleme ---------------

reis buradada buldum seni yardımlı gps die bişey çıkmıyo neden olabilir bi çöz şu işi:agla

ARKADAŞLAR YARDIMLI GPS NİN ÇIKMAMASININ NEDENİNİ BULDUM NOTPAD İLE DEĞİL WORDPAD İLE AÇACAKSINIZ.:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:
ya arkadaşım bende inandım sana birde wordpad le denedim ama değişen bişey yok yine görmüyor yardımlı gps i.....ciddi olun birazda bu kadar insanda bu sorun neden kaynaklanıyor bulalım şunu

tatlikasigi

tatlikasigi

Üye
slm arkadaşlar, UNL dosyalarını notpad ile kayıt ederken uzantıları TXT kalıyor yani SW.UNL.TXT gibi. bunu düzeltmek için explorer dan klasör seçeneklerinde bilinen dosyaların uzantılarını sakla seçeneğini kaldırıp o şekilde uzantısınındaki txt silmeli ve gelen uyarıya tamam demelisiniz (vistada my computer/organize/folder and search options).

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel anlatmışsın sağol ama 114 mb lik harita çalışmıyor eskisini nerden bulacam
olay tamamen unl dosyalarına dayalı...

uzantı.unl olması lazım arkadaşın dediği gibi txt olursa sistem okumaz

buna dikkat edin. kaydederken tüm dosyaları seçin aşadan;)

miafora

Üye
internal gps i tanıtamıyorum yalnızca garmin gps cihazına izin verilir dior :S

drscatris2004

Üye
arkadaşlar selamlar...
yazılımı kurdum ve başarılı bir şekilde çalışmasını izledim.
tomtom dan daha kullanışlı ve türkiye haritası ayrıntılı ve gördüğüm ve incelediğim kadarıyla hata yok denecek kadar az.
tomtomu deneiğimde kavşakların bazıları (samsun) haritada görünmemesine rağmen, garminde daha kısa mesafe seçeneğiyle şimdiye kadar hiç ayak basmadığım yollardan başarılı bir şekilde beni gideceğim yere ulaştırdı.
Tavsiye ederim gerçekten... Haritası gayet başarılı...
Bu kadar tavsiyeden sonra bazı eksikliklerini söylemeden edemeyeceğim..
özellikle navigasyon sırasında total km bazında ekranda kalan yolu göremiyoruz..
yapabilen arkadaş var ise söylerse memnun olurum.
Haritalar daha kapsamlı olduğundan tomtom a göre biraz yavaş.
fakat gps doğruluğu tomtoma göre çok daha iyi...
yeniden rota planlaması gayet hızlı...

poileri açamadım... boş görünüyor. poi ekkleyebiliyoruyuz.. tomtomda olduğu gibi yada hazır türkiye poisi mevcut mu ekleme şansımız var mı..
teşekkürler

ayyasreis

ayyasreis

Üye
:deal:
:bigstar:

Elime geçince veririrm. :oke:

Garmin Araçları (Resmi Sitesinden)

:oke:

İstediğinizi indirip, vehicle klasörünün içine atın. Güzel araçlar var. ;)
nerede bu klosör arkadaşım pro çok güzel ellerine ve yorduğun beynine sağlık

farnear

Üye

drscatris2004

Üye
:deal: nerede bu klosör arkadaşım pro çok güzel ellerine ve yorduğun beynine sağlık

buradan nasıl yükleyeceğin var.. o linkte allvehicle denen yerde download linki mevcut

"Browse to find the “Garmin/vehicle” folder on the Garmin drive, and click Extract.You may need to create the vehicle folder."

kart içinde bak garmin içinde yoksa "garmin/vehicle" denen bir klasör oluştur (garmin içinde vehicle adında klasör oluştur)
araçları bunun içine at (indirdiğin dosya içindekileri) sonra istediğini seçersin..

ahkocak

Üye
Çok güzel bir sey çalışırsa veya çalıştırabilirsem

axulu

Üye
sagolasin ilk firsatta 2 tane n95 e yukleyecem 8 gb ikiside saol bitince haber verecem.Dua edecem su an için çok islerim oldugundan pazar gunu hallederim saol tekrar.

varhanoguz

varhanoguz

Üye
eline gozune saglik coookk guzel bir paylasim coook saol

Üst Alt