Garmin Başarsoft Navcity 2011.03 Haritası!

Sponsorlu Bağlantılar

adem.van

Üye
arkadaşlar bu konuda daha yeniyim bende nokia c7 var garmin haritasını pc ye indirdim ancak telefonuma nasıl yükleyecegim konusunda yardımlarınızı beklerim

ata123321

Üye
    Konu Sahibi
İyide Başarsoft bunu babasının hayrına yapmıyor ki arkadaş... Orjinal kullanıp haritanın parasını ödeyenler için yapıyor. "Biz kullanıcıları" derken, lütfen insanların emeğine saygıyı hatırlayınız. Sonuçta normalde bedava dağıtılan bir program ve harita değildir bu.

Ben paramla aldım Garmin cihazımı ve içindeki haritayı ya siz? :dry: Ayrıca Başarsofta en az 50 kadar değişiklik için de rapor gönderdim ki herkesten bekliyorlar böyle. BS'ten Alim Bey ile görüşebilirsiniz. Kendisi birçok foruma üye.
Beni diğer kullanıcılar ile karıştırmayınız.

kerimb
aga haritayı yükledim. 2006 yılında var olan yol ve kavşakları gösteriyor. tek yönlü yollar çift yönlüymüş gibi, ters yöne girmemizi istiyor. yani baştan aşağı herşey yanlış... bu yüzden sildim ve eski haritamı geri yükledim... bu haritanın 2011 olduğundan emin misin? bu harita insana hem kaza yaptırır hem de ceza yedirir... saygılar... yüklemeyin derim.... çünkü çok eskiiii....

Harita 2011 , eski değil. :oke:

johnnybegoode

Üye
Ben paramla aldım Garmin cihazımı ve içindeki haritayı ya siz? :dry: Ayrıca Başarsofta en az 50 kadar değişiklik için de rapor gönderdim ki herkesten bekliyorlar böyle. BS'ten Alim Bey ile görüşebilirsiniz. Kendisi birçok foruma üye.
Beni diğer kullanıcılar ile karıştırmayınız.

Ok o zaman :oke:

h@ritacı

Üye
Arkadaşlar bende bir garmin 60csx gps var , hafıza kartını yeni aldım içi bomboş, navcity 2011.3 ü nasıl çalıştırabilirim acaba, setup gibi bir dosyası varmı .

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
garmin 2011.03 haritası çıkmış

----------Eklendi @ 05:41:16 ---------- Yazıldı @ 05:34:39 ----------

2011.03 çıkmışş

sucer42

sucer42

Üye
kardeş haritanın kilidi nasıl açılıyor

arkadaşımda yeni cihaz var.
harita ne telefonda nede diğer garmin cihazlarında çalışmıyor

ardımcı olursanız bu haritayı bu formda paylaşmak istiyorum

ata123321

Üye
    Konu Sahibi
kardeş haritanın kilidi nasıl açılıyor

arkadaşımda yeni cihaz var.
harita ne telefonda nede diğer garmin cihazlarında çalışmıyor

ardımcı olursanız bu haritayı bu formda paylaşmak istiyorum

2011.02 ve 2011.03 Haritalarının kilidi açık. Yakında 2011.07 haritası çıktı onu paylaşmaya çalışacağım. Aletim şehir dışından gelince koyarım.

soldier3801

Üye
Merhaba bende garmin 265w cihaz var navcity 2011.03 yazan fakat içinden 2011.02 çıkan haritayı yükledim.fakat harita da bir problem var.nereye>adres seçtiğim zaman il ismi gelmiyor.yani il seçilemiyor.direk olarak ilçeyi hecele geliyor.2009 haritası yükleyip denedim böyle bir problem yok.acaba aynı sıkıntıyı başka yaşaayn varmı.acaba haritada mı bir sorun var.

cabbar100

cabbar100

Üye
Arkadaşlar bu programa Beyaz Rusya haritasını bulabilir misiniz acaba?

furkan5800

furkan5800

Üye
başar soft haritasını indirdim sw.unl yaptım maps.unl yapmadım gerek vermı sizce

kia3

Üye
evt

furkan5800

furkan5800

Üye
@kia3 gerek var anlamına mı geliyor bu

erquin

erquin

Üye
03 degil 06 yada 07 gelir gelirse

bunyas55

Üye
ndrive ile bu haritayı kullanabilirmiyim acaba..??

kemancım

kemancım

Üye
2011.02 ve 2011.03 Haritalarının kilidi açık. Yakında 2011.07 haritası çıktı onu paylaşmaya çalışacağım. Aletim şehir dışından gelince koyarım.

Hala bekliyoruz paylaşımınızı teşekkürler

sandman1

Üye
kardes indirdim eline saglik ama 169,8 mb yazmissin zipten cikarttim 161 mb yaziyor. eksik olsa zipten cikarirken hata verirdi, yanlis birsey mi var. bir de daha onceki versiyon 160mb bu nasil bu kadar.

yeniüye34

Üye
Garmin nuvi 245 w navigasyon cihazım var haritanın yen versiyonunu ücretsiz yüklemek istiyorum biri bana yardımcı olabilir mi?

Üst Alt