2011.03 ü de çektim ama karşılaştırdığımda aynı olduğunu gördüm. Sadece bilgi kısmında 2011.03 yazıyor.2011.03 ne zaman paylaşılır acaba ?
haritada sorun var.
sokaktan veya caddeden sonra numara girince numara kabul etmıyor, kafasına göre sokak üzerinde bi nokta belirliyor ve orayı hedeflıyor. benım caddem 400 küsür numarası olan ve cadde üzerinde 7 adet mahalle gecen bi cadde. haliyle diğer büyük caddelerde de sıkıntı olacaktır.
2010 haritasını atıyorum böyle bi sorun cıkmıyor. ilgilenırsenız sevınırım
2011.03 ne zaman paylaşılır acaba ?
Hocam haritayı garmin değil de Başarsoft firması yaptığı için eksiklik ve eklmeler için firmayı tebrik etmek lazım aslında Arada sorun olursa başarsoft her türlü şikayeti ve güncellemeler için biz kullanıcıları dinliyor.bizim köy yoktu onu bile koymuşlar SAGOL GARMİN'cim
Hocam haritayı garmin değil de Başarsoft firması yaptığı için eksiklik ve eklmeler için firmayı tebrik etmek lazım aslında Arada sorun olursa başarsoft her türlü şikayeti ve güncellemeler için biz kullanıcıları dinliyor.