Galay Note 2 Şarj olayı Farklı Durum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
Galay Note 2 Şarj olayı Farklı Durum
Arkadaşlar benim Note 2 min aktif kullanıcı olmama rağmen çok iyi gidiyor ve bataryası çok hızl dolduruyor original bataryası fakat merak ettiğim hani şarj tam dolu olunca solda işraet çıkıyor 100 de 100 oldu şarj aletini çıkarın diye benim merk ettiğim eğer çıkarmadan kullanırsak elektriğini prizden mi çekiyor yoksa bataryasından mı gidiyor eğer bataryadan gidiyorsa neden 100 de 100 işareti gitmiyor ve zararları varsa neler lütfen tahmin üstüne bilgilendirmeyiniz gerçekten bilen birisi varsa yardımcı olsun lütfen :)

Buğra

Buğra

Admin
Bildiğim Kadarıyla Prizden Kullanıyor bir sorun olmaz ama dikkat et ısınma olabilir

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
telefon prizde takılı iken gelen aramayı cevaplayınca telefon yanmış yada patlamıştı bir haberde okumuştum geçen sene.

Ya telefonla konuşmak değil internette falan dolaşmak :D Telefonla konuşmak değil benim amacım oyun falan internet

Buğra

Buğra

Admin
Ya telefonla konuşmak değil internette falan dolaşmak :D Telefonla konuşmak değil benim amacım oyun falan internet
prizde takılı oyun oynar veya internete girerseniz normal kullanmadan daha çok fazla ısınır telefon

Archangelll

Archangelll

Üye
    Konu Sahibi
prizde takılı oyun oynar veya internete girerseniz normal kullanmadan daha çok fazla ısınır telefon

Ya arkadaşlar telefon akıllı telefon ve fanı yok elbet ısınacak ben onu demiyorum ya :D Ben diyorum ki elektiriği prizden mi çeker yoksa bataryadan mı

Ziya Aygün

Ziya Aygün

Üye
Şarz ederken kullan bakalım yüzde yüz olmadan. Göreceksin ki yüzde bir bile düşmez çünkü şarzda. Demek ki prizden çekiyor gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt