Galaxys s2 root yaptıktan sonra açılmıyor yardım arkadaşlar

 • 23 Mart 2013
 • 1945 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aşağıdaki bağlantıdan gerekli dosyaları içeren arşiv dosyasını indirin.
   Rooting dosyaları
  2. Arşiv dosyasını bilgisayarınızda uygun bir yere açın ve içinden çıkan Odin3_v1.0 programını çalıştırın.
   < Resmi açmak için tıklayın >
  3. Telefonunuzdan USB hata ayıklamayı etkinleştirin.USB hata ayıklamayı Android 4'te Ayarlar -> Geliştirici seçenekleri kısmından,önceki versiyonlarda ise Ayarlar -> Uygulamalar -> Gelişim kısmından açıp kapatabilirsiniz.
  4. Telefonunuzu kapatın. Telefonunuzun güç düğmesi, ses kısma düğmesi ve ev düğmesine aynı anda basarak yükleme moduna alın.
  5. Telefonunuzu USB kablosunu kullanarak bilgisayara bağlayın. Telefonunuzu bağlayınca Odin3'ün ID:COM kısmının sarı olduğunu göreceksiniz.
   < Resmi açmak için tıklayın >
  6. Şimdi Odin3'e geri dönün ve "PDA" kısmına tıklayarak indirdiğiniz arşiv dosyasından çıkan "CF-Root-SGS2_XX_OXX_LPB-v5.2-CWM5" dosyasını seçin ve "Start" düğmesine basın. İşlem tamamlandığında telefonunuz yeniden başlayacak ve başlangıçta Samsung logosu altında sarı bir ünlem ikonu göreceksiniz. Bu dijital olarak imzalanmamış bir kernel kulanıldığını gösterir ve bir sorun teşkil etmez.
  7. Telefonunuz açılınca kapatın ve bilgisayarla bağlantısını kesin. Ses açma, ev tuşu ve açma kapama tuşuna aynı anda basılı tutarak kurtarma kipine girin. Kurtarma kipine girince “Wipe data/factory reset” ve “Wipe Cache partition” işlemlerini uygulayın. İşlemler bitince telefonunuzu yeniden başlatın.
  Telefonunuzun rooting işlemi başarılı oldumu anlamak için Android marketten CWM ya da Super Useruygulamalarını yükleyerek kontrol edebilirsiniz.
  Bu adımları uyguladıktan sonra telefonu açmaya çalıştığımızda samsung yazısının altında sarı ünlem işareti çıkıyor ve kendi kapanıyor geri napabilirim arkadaşlar lütfen yardımcı olun :( :(


  - - - Eklendi - - -

  Arkadaşlar ALLAH' ını sewen yardımcı olsun lütfen çok acil lazım arkadaşlar lütfenn
   


  Yazan: chun02
 1. Hocam korkulacak bir şey yok odinle stock romu geri flashla
   
 2. Tmm kardeşim deneyeceğim ama telefon rootlanmadıysa rom yüklersek bi sıkıntı çıkar mı
   
 3. Custom romu root yapmadan yükleyemezsin ama stock ROM için roota gerek yok.
   
  chun02 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 08:54