GALAXY W GT-I8150 Android 4.1.2 JelyBean CyanogenMod 10(Alpha6 - 17 Şubat 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

loley00

Üye
Arkadaslar simdilik hersey guzel gorunuyo yanliz bi sorum vr ben tarayicida kendime gore ayarlar yapiyorum ama tarayiciyi kapatip tekrar acinca sifirlaniyo :)

masacre4588

Üye
Kardes bende suan cm9 var daha once yedek almistim 2.3.6 daken ama o pcde telde yedek dosyasi yok suan yedek.almadan diger secenekleri yapsam sorun olurmu ki..bide bunda batery stats fix permision falan yapmaya gerek yok.dimi

slvestre-99

Üye
uff biktim ama ya 2 3 defa indrdim yukluyorum eksiksiz installion aborted diyo yuklemio indirmede sorunda olmadi acaba ben bu cm10 dosyasini telefondan indirdim ondan olabilirmi indirirken rom manager simgesini gosterii

- - - Eklendi - - -

uff biktim ama ya 2 3 defa indrdim yukluyorum eksiksiz installion aborted diyo yuklemio indirmede sorunda olmadi acaba ben bu cm10 dosyasini telefondan indirdim ondan olabilirmi indirirken rom manager simgesini gosterii
simdi farkettim cm10 dosyalarinin apk sini actigimda paket ayristtmada sorun war diyor cm9 da aciyordu apklari neden olabilir

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
arakadaşlar cm9 gapps dosyasını sakın flashlamayın telefonunnuzda kamera uygulaması gitmek yerine çökebilir bile.cm10 için ayrı gapps boşuna verilmemiş konuda...

zip dosyasının içinde apk dosyaları yüklemek için değildir normal yükleme yapar gibi çalışmazlar onlar system dosyası uzantısının apk olması sizi yanıltmasın.

Konudaki anlatım haricinde bişey yapmaya gerek yok.

Tarayıcı konusunda genel bir ayarları kaydetmeme sorunu var.Sanırım buda kernelden kaynaklı olabilir.Bu romda karşılaştığım eksiklik ve hataların %90 ı kernel sürümü eski olduğu içindir.Yeni sürümleri bekleyin.

Arco henüz 3.0.52 numaralı kerneli hazırlayamadı.Hem ics hemde jb için bütün driverları baştan yazmak kolay değil biraz daha sabredin.

slvestre-99

Üye
Telefondan indirince sd carda taşiyorum yüklemiyor acaba bilgisayardan indirip yuklesem olrumu

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir.Bilgisayardan indirmeniz daha sağlıklı olur.

• Beğen
Tepkiler: karacocuk86

slvestre-99

Üye
Yaa ben boyle birsey gormedim hayatimda internettende indirdim yukledim yine olmadi installion aborted romlada hic oynamadim sorun neyden kaynaklaniyor wipe islemlerini eksiksiz yaptim

karacocuk86

Üye
sadık kardeş bende dosyaları seçiyorum (reboot system now) yapıyorum ama tel yine aynı sekilde açılıyor. com10 ve gapps dosyalarını klasör halindemi atacaz tele yoksa içindekileri mi ?

sadikbircan

Üye
    Konu Sahibi
cm10 ve gapps zip dosylarını direk atman gerek.Cwm5 kullanıyorsanız cwm6yı deneyin.

masacre4588

Üye
Kardes bana cvp vermemisiniz hic bi cwm yedegi yok simdi telde direkt cm9 uzerine yedek almadan.kurabilirmiyim

Ali58_58

Ali58_58

Üye
sadık kardeş bende dosyaları seçiyorum (reboot system now) yapıyorum ama tel yine aynı sekilde açılıyor. com10 ve gapps dosyalarını klasör halindemi atacaz tele yoksa içindekileri mi ?
ya konuda ziptan çıkarın demiyoki rar halinde yani dosyayı internetten indirdin hemen telefona hiç elleme direk sd karta at denilenleri yap. ah be arco abicim ne kerneldi :D sabırsızlandığım nokta sadık hocam yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik kernel son aşamalarında ama gelmedi gitti

• Beğen

karacocuk86

Üye
cwm 6 yüklü kardeş

Ali58_58

Ali58_58

Üye
kerneli inceliyorum github.arcodan resmen bitmiş heralde hala stabilleştirme çalışması var 4-5gün içerisindeyeni kernelle gelir umuyorum

- - - Eklendi - - -

bide sadık hocam bildirim ekranı transpran yapabilseler daha güzel olurdu

• Beğen
spazmol

spazmol

Üye
kerneli inceliyorum github.arcodan resmen bitmiş heralde hala stabilleştirme çalışması var 4-5gün içerisindeyeni kernelle gelir umuyorum

- - - Eklendi - - -

bide sadık hocam bildirim ekranı transpran yapabilseler daha güzel olurdu

Aynen ali kardes :-D

• Beğen

loley00

Üye
Menuyu saydamlastirabiliyomuyuz:)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
:D orası kolay apex launcher yada nova launcheri indirip ayarlarından yapabilirsin önemli olan bildirim çubuğu

spazmol

spazmol

Üye
Görev yöneticisi koyacaklar mı peki :-D

Ali58_58

Ali58_58

Üye
yok ehnroix geliştiricileri felan isterse koyuya ama biz yapamayız hem jb görev yönetici yok gerekte yok hem cm bilmiyosanız belirteyim katıksız androiddir

- - - Eklendi - - -

:) :) :)

- - - Eklendi - - -

ama marketten indirebilirsiniz işinizi görür

spazmol

spazmol

Üye
ya görev yöneticisini kullandigimdan değil orjinal romdan aliskanlik oldu eksiklik hissediyorum :-D

kajal3636

kajal3636

Üye
arkadaşlar dıer baslıklara neden kımse cevap vermıyor ? yardımcı olurmusunuz ? s2 imei klonlu cıhazda xeo yazan durum var 4.0.4 orjınal rom yuklersek imei kaydımız gıdermı ?

Üst Alt