galaxy tab s t807 alinir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
galaxy tab s t807 alinir mi?
Arkadaslar tablet almayi dusunuyorum 3g li. Modeller kisitli yalniz.

T807 cikali cok oldu sanirim. Dolarda yüksek. Sizce bu tablet alinir mi? Yoksa yeni modeller cikmasini ve dolarin düşmesini mi bekliyim

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Dolar biraz zor duser butce verebilirmisin

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
1000 1500 tl ya aslinda dolar artmadan öncede fiyatlarda fazla fark yok:))

emreli01

emreli01

Üye
Ben de var bence çok şık ve güzel donanım yönünden de güzel

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Konu hort:) tab s t800 aldim bile çoktan :) 3g ye gerek duymadim çünkü telefonu modem olarak kullanmak daha mantikli geldi:)

emreli01

emreli01

Üye
Yanı t800 e bende t807 e halen gelmedi neden vermiyorlar anlamıyorum eski veya donanımı dusuk bir tablet değil

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Yanı t800 e bende t807 e halen gelmedi neden vermiyorlar anlamıyorum eski veya donanımı dusuk bir tablet değil

Sanirim samsung kieste var dediler ordan indirebilirsiniz demislerdi ama bakmadım bi bakicam:))

emreli01

emreli01

Üye
Sanirim samsung kieste var dediler ordan indirebilirsiniz demislerdi ama bakmadım bi bakicam:))
Sonuç baktınız mi ? Ve bu kies veya sammobile gibi yerlerden güncelleme yapıldığında garanti dışı kalmıyor mu ?

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Hayır olmaz:))

emreli01

emreli01

Üye
Güncellemeyi beklemek mantıklı değil o zaman

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Guncelleme gelmis kardeş. Dener misin. Suan bulundugum yerde wifi olmadığı icin indiremiyorum:)) son anda farkettim indirmeye baslamis az daha kotam bitiyordu :) 900 kusur mb

emreli01

emreli01

Üye
Guncelleme gelmis kardeş. Dener misin. Suan bulundugum yerde wifi olmadığı icin indiremiyorum:)) son anda farkettim indirmeye baslamis az daha kotam bitiyordu :) 900 kusur mb
Süper bi haber hemen bakıyorum :)

emreli01

emreli01

Üye

emreli01

emreli01

Üye
Nerden aldınız bilgiyi

Polymath

Polymath

Üye
    Konu Sahibi
Benim tabllete geldi ama yukleyemedim. Sizinkinede gelir herhalde kisa surede..

Üst Alt