Galaxy SIII Mini - YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy SIII Mini - YARDIM
Merhaba arkadaşlar. S3 mini almak istiyorum ama bilmek istedigim bazi seyler var. Kullanan arkadaslar varsa cevap yazarsa sevinirim

- Telefonda flash yok. İnternette gezinirken ve video izlerken bir sorun yaratiyor mu?

- Root yapmadan uygulamalar tasinmiyormus. Root yaptiktan sonra uygulamalari sd ye nasil tasicaz? (daha telefonu almadan dert yaptim) :D

- kamerasi standartin biraz altinda 5mp. Kamerasindan memnun musunuz?

- son olarak telefonun sevmediginiz yönlerı neler? Veya en sevdiğiniz yönü?

simdiden tesekkurler :)

codblackops2

codblackops2

Üye
kullanmış kadar olduğumdan cevaplayayim :ehe
1-sonradan yükleniliyor flash player.
2- ben yok diye biliyorum rootsuz olmaz.
3- 5 mplere göre kamerası güzel..
4- onu da kullanıcılarına bırakalım :)

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
kullanmış kadar olduğumdan cevaplayayim :ehe
1-sonradan yükleniliyor flash player.
2- ben yok diye biliyorum rootsuz olmaz.
3- 5 mplere göre kamerası güzel..
4- onu da kullanıcılarına bırakalım :)

kullanıcı tavsiyeleri neredeeee :D flash için linki olan var mı? S3 minik ile internette hizlica gezebiliyor muyuz? Internet benim icin cok onemli. Kullanici yorumlarini bekliyorum

giyotin67

giyotin67

Üye
Arkadaşlar benim s3 minimde sıkıntı var yarımcı olursanız sevinirim.mesajlaşırken mesajlar bianda kayboluyor hiç msj yokmuş gibi görünüyor.sonra msj lardan çıkış yapıp ana menüye geri dönüyorum. ana menüde ekrana msj laşma durduruldu diye bi yazı geliyor.msj lara tekrar giriyorum msj lar gene yok.teli acıp kapatıca düzeliyor ve msj lar geri geliyor.

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim s3 minimde sıkıntı var yarımcı olursanız sevinirim.mesajlaşırken mesajlar bianda kayboluyor hiç msj yokmuş gibi görünüyor.sonra msj lardan çıkış yapıp ana menüye geri dönüyorum. ana menüde ekrana msj laşma durduruldu diye bi yazı geliyor.msj lara tekrar giriyorum msj lar gene yok.teli acıp kapatıca düzeliyor ve msj lar geri geliyor.

yeni bir konu açıp sorunu dile getirirsen yardimci olacak birileri çikabilir

giyotin67

giyotin67

Üye
yeni bir konu açıp sorunu dile getirirsen yardimci olacak birileri çikabilir

öle yaptım kardeşim eyvallah

- - - Eklendi - - -

he bu ara s3 mini kamera ve internet yönünden başarılı o konu şüpen olmasın.en sevmedigim özelligide oyunlar hafıza kartına taşınamıyor bu büyük sıkıntı.sadece root yaparak taşınıyor ve root yapılan tel garanti dışı oluyor bu dahada ayrı bi sıkıntı.ve her hangi bi uygulamadan geri ve çıks yaptıgında arka plana alıyor ortadaki tusa basılı tutup kapatmadıgın sürece orda durmaya devam ediyor.buda sevmedigim bi özellik.ama genelde güzel telefon hakkını veriyo

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
öle yaptım kardeşim eyvallah

- - - Eklendi - - -

he bu ara s3 mini kamera ve internet yönünden başarılı o konu şüpen olmasın.en sevmedigim özelligide oyunlar hafıza kartına taşınamıyor bu büyük sıkıntı.sadece root yaparak taşınıyor ve root yapılan tel garanti dışı oluyor bu dahada ayrı bi sıkıntı.ve her hangi bi uygulamadan geri ve çıks yaptıgında arka plana alıyor ortadaki tusa basılı tutup kapatmadıgın sürece orda durmaya devam ediyor.buda sevmedigim bi özellik.ama genelde güzel telefon hakkını veriyo

Arkaplanda çalışma olayı iphoneda da öyle bence güzel bir şey alışmak gerek sadece.
telefonda bir sorun oldugunda unroot yapıp, telefonla ilgili işlemlerin kayıtlarını silen programı kullanirsaniz garantide bir problem olmuyor diye biliyorum. Programin adini unuttum şimdi bakip yazicam.

sen root yaptin mi kardeş? Root yaptiktan sonra sd karta nasil taşıyorsun. Daha almadan dert yaptım ya

diger kullanicilarin yorumlarini bekliyorum

- - - Eklendi - - -

Triangle Away programini kullandiktan sonra telefonunuza unroot yaparsaniz garantide hiçbir sikinti çikmaz arkadaslar

giyotin67

giyotin67

Üye
arka planda alişması güzel bişey ama bazen gereksiz seyleri bile arkada çaliştiriyor.bunu terar tekrar kapatmakta can sıkıyo haliyle.tabi arkada çalişmasıda sarjı etkiliyor.ben root yapmadım kardeşim.rootlamaya biraz çekiniyorum.suan düşünmüyorum ama ilerde belki rootlarım.unroot yapılıp yapılmadgı garantide anlışılıyormuş sanırım.bu soruyu biri sormuş.bunu samsung un kendi sitesinde okumuştum.root konusunda gerekli bilgiler forumda mevcut bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt