Uygulama Android Video Oynatici Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Android Video Oynatici Yardim

Arkadaşlar sorunum görmuş oldugunuz chrome ya da herhangi bir tarayiciyla bir video açmak istediginizde onunuze gelen standart sitenin oynaticisi . hemen hemen her videoyu bu resimdeki oynaticiyla aciyor. Ancak ben eskiden mx player gibi programlar ile oynatabiliyordum . uygulama ayarlari sifir , varsayilan uygulamalari temizleme vs. Hepsini yaptim telefondan ve ayarlarindan anlaya birisi olarak bu işin icinden cikamiyorum.

Neden memnun degilsin derseniz bu flash player galiba ve eskiden iyiydi simdi mesela tam ekran yaptik ustteki fotograftaki videoyu ekrana bir kez tiklayinca altta serit felan gelir ileri sarma geri sarma veya video durdur baslat gorevi gorurdu . bende artik boyle degil tikliyorum serit geliyor bir daha tikliyorum gitsin diye gitmiyor. Cogu zaman o serit sacma sapan ekranin ortasinda felan cikiyor. Bu olay taa ki 4 5 ay onceki chrome guncellemesinden sonra basima geldi nedense chromedan mi yoksa tum oynaticilarin bir anda bu hale gelmesinden mi.kaynaklaniyor bilmiyorum..

Kisacasi ustte gostermis oldugum videoyu kendi sabit oynaticisiyla oynatmak istemiyorum ve açarken de şununla felan acilsin diye sormuyor. Baska sitelerde soruyor ancak %90 acmak istedigim videolarda sormuyor.artik telefondan film izleyemez hale geldi. Yardim eden arkadasa minnettar olurum simdiden tesekurler.

serif55

serif55

Üye

Bu tarayıcıyı kurup filmleri açmayı denermisin kardeşim büyük ihtimalle çözülecek sorunun

k4vel

k4vel

Üye
android flash desteğini çektiği için hemen hemen bütün tarayıclıarın içine kendi video playerlarini kurdular uc web tarayıcısı sın kullandığı oynatıcı güzel mx player fonksiyonları etkin. Öneririm

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
android flash desteğini çektiği için hemen hemen bütün tarayıclıarın içine kendi video playerlarini kurdular uc web tarayıcısı sın kullandığı oynatıcı güzel mx player fonksiyonları etkin. Öneririm
Aynen oyle uc browser iyi cikti ancak uygulama stabil degil cok karisik :(

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi

Bu tarayıcıyı kurup filmleri açmayı denermisin kardeşim büyük ihtimalle çözülecek sorunun
Hepsini denedim opera haric bakiyorum hemen

k4vel

k4vel

Üye
Aynen tematik bi program degil

Inception-6-

Üye
Bende de bazı sitelerde videoyu açmadan bazen soruyo bazen sormuyo hangisiyle açıyım diye o siteye göre değişiyor ama tubemate
ile açınca hertürlü sitede hangisiyle açıyım diye herzaman soruyor

Üst Alt