Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?

Konu Sahibi
Galaxy S4'mü,note 3'mü,iphone 5'mi ?
Arkadaşlar bu telefonlar (Galaxy s4,Note 2,Galaxy Mega) arasında kaldım.Sizce hangisini seçmeliyim..Yorumlarınızı Bekliyorum

Invoke

Üye
Megayı direk ele. S4 ile Note 2 arasında da hangisini beğeniyorsan onu seçebilirsin. Note 2'nin büyük ekranı+ s-peni avantajdır ama S4 performans olarak daha iyidir, ekranı da 1080p

LimePie

Üye
galaxy s4 alabilirsin ama ekran olarak büyük istiyorsan note 2

Konu Sahibi
Megayı direk ele. S4 ile Note 2 arasında da hangisini beğeniyorsan onu seçebilirsin. Note 2'nin büyük ekranı+ s-peni avantajdır ama S4 performans olarak daha iyidir, ekranı da 1080p
aslında bende megayı elemeyi düşünüyordum çünkü ekranı 6.3 note 2 en azından cebe tam sığıyor.mega ise cebe sığmıyor..

Tepkiler: .caner.

.caner.

Üye
S pen çok iyi ama s4 performans olarak daha iyi.

Samet.25

s4 daha mantıklı geliyor mega yı tavsiye etmem

Invoke

Üye
Cepden ayrı dandik telefon ekranı diğerleri kadar kaliteli değil.

Tepkiler: efe kavas
    Konu Sahibi
S4 ü eledim.note 2 aklımda var..ayrıca aklıma takılan bir soru da var note 2 ye mi yoksa galaxy mega ya mı android güncellemeleri (4.3-4.4 vs) daha çok gelme olasılığı var?

Invoke

Üye
S4 ü eledim.note 2 aklımda var..ayrıca aklıma takılan bir soru da var note 2 ye mi yoksa galaxy mega ya mı android güncellemeleri (4.3-4.4 vs) daha çok gelme olasılığı var?

Megadan bir halt olmaz, bence.

Invoke

Üye
S4'ü neden eledin? Fiyat farkı çok mu?

Tepkiler: .caner.
    Konu Sahibi
S4'ü neden eledin? Fiyat farkı çok mu?
öncelikli olarak fiyat farkından eledim..ayrıca s4 kullananların çoğu telefonun beklendiği gibi olmadığını ve kastığını söylüyor..tabi bu ne kadar doğru bilemem..zaten s4 e para vermektense note 3 e para vermek daha mantıklı

Note 2 migroslarda 1250 tl ye satılıyordu. Vu fiyata piyasada alınabilecek en iyi telefon. Tabi bana göre

Invoke

Üye

Kasmaz hacı, onlar kullanmayı bilmiyor.
Hayırlısı olsun, note2 iyi bir cihaz.

Tepkiler: efe kavas ve .caner.

.caner.

Üye
Bende niye kasmıyor
Hayırlı olsun şimdiden Not2 iyidir

Konu Sahibi
Kasmaz hacı, onlar kullanmayı bilmiyor.
Hayırlısı olsun, note2 iyi bir cihaz.
note 2 yi daha önce elime aldığım için karar verdim
s4 ü de 10 dk elime aldım ama note 2 ile arasında az fark olduğunu gördüm..tercih meselesi..ben note 2 yi tercih ettim Önceden galaxy wonder kullanıyordum.wonder a cyanogenmod rom atmaktan bıktım ve telefon değiştirmeye karar verdim.Note 2 nin eskisine oranla fark atacağını varsayıyorum

Tepkiler: .caner. ve Invoke

Invoke

Üye
Wonderla arasında ciddi fark olacağına emin olabilirsin

Konu Sahibi
Note 2 migroslarda 1250 tl ye satılıyordu. Vu fiyata piyasada alınabilecek en iyi telefon. Tabi bana göre
aynenarkadaşlar son olarak aklıma birşey takıldı galaxy note 3 satışa çıktı..ama benim param yetmediği için note 2 almak istiyorum.Haliyle ortalama olarak telefonu 2-3 yıl kullanmak istiyorum.Note 2 ve Galaxy megaya android 4.3 güncellemesi yakında çıkacakmış.2014 yılındada android 4.4 çıkacak..mega yeni cihaz olduğu için 4.4 güncellemesi gelir diye düşünüyorum..note 3 çıktığı için note 2 ye android 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda kuşkularım var..zamanında galaxy wonder aldım.aldıktan 2 ay sonra android 4.0.4 ice cream sandwic çıktı..galaxy wonder a güncelleme gelmedi..bu yüzden galaxy wonder aldığıma pişman oldum..aynı durumu note 2 de yaşamak istemiyorum..sizce note 2 almam doğru bir seçim olurmu ?

g2 alabilirmisin