Galaxy S4 mü İphone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

ecel227

Üye
s4 alsan bir yildan kisa surede bir ust modeli cikacak. fiyati yariya yakin dusecek. cogu ozelligi zaten costum romlarla s3 not2 hatta s2ye bilem uyarlanacak. tek farki islemci gucu olcak oda suan bence gereksiz. iphone alsan daha iyi ilerde satsan para eder. yazilimsal sistem olarakta iphone daha onde

Zihniyete bak :D samsung u hic bi telefon gecemez :D nokta..

enterneoll

enterneoll

Üye
sana p.tesi günü yazıcam en geç p.tesi elimde s4 olucak ama ben s4'ü tercih ederim
not: evde iphone 4 ve iphone 5 var ikisiylede karşılaştırıcam ayrıca bide s3 var :D

saner80

Üye
Arkadaşlar İphone 5 in Galaxy S3 ten ne üstün özellikleri varda S4 le kıyaslıyorsunuz.
Sadece bilgi amaçlı soruyorum.
Gerçekten bende merak ediyorum. Daha S3 e bile yaklaşamıyor millet S4 ile kıyaslıyorlar.

saynesim

saynesim

Üye
Kesinlikle s 4

47MaDo47

47MaDo47

Üye
İphone 5 bence

frk uzn

frk uzn

Üye
sana p.tesi günü yazıcam en geç p.tesi elimde s4 olucak ama ben s4'ü tercih ederim
not: evde iphone 4 ve iphone 5 var ikisiylede karşılaştırıcam ayrıca bide s3 var :D
senden tarafsız iyi bi karşılaştırma bekliyorum:oke:

saner80

Üye
8 cekirdek-2 çekirdek,
2gb ram-1gb ram,
4.99-inç, Süper AMOLED1920 x 1080 HD, 441ppi ekran -4inç IPS LCD640 x 1136 piksel 326 ppi ekran,
13 Mp kamera-8 Mp kamera,
Daha neyi kıyaslıyorsun. Daha sensörlere ve diğer özelliklerden bahsetmiyorum.

Türe

Türe

Üye
8 cekirdek-2 çekirdek,
2gb ram-1gb ram,
4.99-inç, Süper AMOLED1920 x 1080 HD, 441ppi ekran -4inç IPS LCD640 x 1136 piksel 326 ppi ekran,
13 Mp kamera-8 Mp kamera,
Daha neyi kıyaslıyorsun. Daha sensörlere ve diğer özelliklerden bahsetmiyorum.

:ah Donanım ile cihaz kıyaslamaya çalışan klasik fanlar.. :dry:

• Beğen
Tepkiler: saner80

GörkemBaba

Üye
bence s4

maxiceppro

maxiceppro

Üye
iphone 5 i tek geçerim :)

fk555897

fk555897

Üye
Telefonda büyük ekran istiyorsanız S4, orta boy bir ekran ve hız istiyorsanız iPhone 5. Ayrıca hatalı bir telefon isteyip sonradan güncellemelerle halledilir derseniz S4.

iOSait

iOSait

Üye
İPhone 5

Lenneth

Üye
Buyuk ekran istiyorsaniz Galaxy S4

Geriye kalan her sey icin iPhone 5 :)

saner80

Üye
Telefonda büyük ekran istiyorsanız S4, orta boy bir ekran ve hız istiyorsanız iPhone 5. Ayrıca hatalı bir telefon isteyip sonradan güncellemelerle halledilir derseniz S4.
Tam tersi...

HAM ZA

HAM ZA

Üye
iphone 5 alma kardşim bekle 5s çıksın onu al :oke:

Canmutlu316

Canmutlu316

Üye
Gözüm kapalı s4. Arkadaşta iphone5 var bende s4 kendi telefonuna bakıp ne büyük hata yapmışım diyor. Özellikler ekran çözünürlük kullanim donanım her türlü cakiyor

• Beğen
Tepkiler: saner80

Üst Alt