Galaxy S4 mü İphone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

neksushot

Üye
s4 nekide yanına yaklaşamasın 2 bi göz le hareket özelliği koymuşlar 8 çekirdek koymuşlar sanki gta4 gibi oyunlar varda koymuşlar yok yere süs 2 3 özellik koymuşlar 2bin tlden satıyorlar s3 te 2bindi nouldu şimdi 1000tl ye alıoz nerdeyse lütfen aklınızı başına alın nedesem boş

Türe

Türe

Üye
s4 nekide yanına yaklaşamasın 2 bi göz le hareket özelliği koymuşlar 8 çekirdek koymuşlar sanki gta4 gibi oyunlar varda koymuşlar yok yere süs 2 3 özellik koymuşlar 2bin tlden satıyorlar s3 te 2bindi nouldu şimdi 1000tl ye alıoz nerdeyse lütfen aklınızı başına alın nedesem boş

:good:

isorus75

Üye

Arkadasim fiyat konusuna girersen 1yil once cikipta uzerinden 100 model gecen telefonu normal olarak ucuza almakmi yada ac gozlu herseyi samsung dan ordan burdan alinma ve cinde tolama ve maliyet degeri 200 dolar olan telefonu nasilsa alcak bicak zeki insanvar nede olsa ben kapaga cok guzel elma resmi yaptim nede olsa iyi telefonu bizden baska herkes yapiyo ama arka kapaga kimse boyle guzel elmaresmi cizemiyo diye 1200.1600 dolara satan uyaniklardan satinalmakmi sizce kim daha akilli ucuza alanmi pahali alanmi ?

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
galaxy s4 nekimi kardes senin ovmus oldugun ios sistemi untethered jailbreak yapilmadan hic bir islem yapamassin jailbreak yaptigin zamanda apple ios surumunu yukselttiginde sen jailbreak gitmemesi icin surumunu yukseltemessin jailbreak yapsanda bluetoothla veri alis verisi yapman icin kredi kartinla air blue sharing programini satin alman lazim samsung her yeni ust duzey telefon cikardiginda yeni ozellikler koyuyor iphone 5 te oda yok ayrica iphone ile samsungun sar (radyasyon) degerlerini arastirin iphone sar degeri samsungtan kat kat yuksek iphone 5 in artilari ise kasanin dizayni ve retina ekran olmasi iphone 5 in artilari

neksushot

Üye
ben s4 neki derken iphoneyi övmedim sizde bir anlama sorunu var anlaşılan ben 2bin den satılmasına karşıyım arkadaşım sonra 1 bin liraya düşer zaten 2 sistem ekliyorlar 2bin tlden satıyorlar iphonede öyle oyunmu oynamakmı istiyon ozman ps3 al daha iyi tv evinde yoksada ps vita al androide ve iphoneye 1bin basar

Luck Star

Luck Star

Üye
yazdıklarınızı okudukça gülmemek içten değil,
Öncelikle beklentiniz nedir anlamadım alt tarafı cep telefonu bu sonuçta telefonu sunucu olarak kullancak değilsiniz ya
Hadi onuda geçtim yok çekirdek yok 2gb ram benim anlamadıgım yaşadığınız ülkede daha işlemcinin mimarisindeki en önemli ve basit parça transistör bile üretilmıyorken , internete hızlı girmek sizin neyinize ?

Bugun askeri maaşla çalışan işçiler bile 2bın tl verip son model telefon alıyor acıyorum valla elinde iphone5 10metre sonra tofaşa biniyor araba zaten 5bin lira

Cebinize koyduğunuz şeye ne çok önem veriyonuz be arkadaş adam arkadasından hızli internete girince dünyalar onun oluyor sanki neyse hadi boş yere tartısmaya devam bu arada ios kullanıcısıym arkadaşlar haklı kısıtlamalar çıldırtıcı derecede telefon merakım olsa çoktan değismistm ...

• Beğen
Tepkiler: hisar0770

Samet.25

yazdıklarınızı okudukça gülmemek içten değil,
Öncelikle beklentiniz nedir anlamadım alt tarafı cep telefonu bu sonuçta telefonu sunucu olarak kullancak değilsiniz ya
Hadi onuda geçtim yok çekirdek yok 2gb ram benim anlamadıgım yaşadığınız ülkede daha işlemcinin mimarisindeki en önemli ve basit parça transistör bile üretilmıyorken , internete hızlı girmek sizin neyinize ?

Bugun askeri maaşla çalışan işçiler bile 2bın tl verip son model telefon alıyor acıyorum valla elinde iphone5 10metre sonra tofaşa biniyor araba zaten 5bin lira

Cebinize koyduğunuz şeye ne çok önem veriyonuz be arkadaş adam arkadasından hızli internete girince dünyalar onun oluyor sanki neyse hadi boş yere tartısmaya devam bu arada ios kullanıcısıym arkadaşlar haklı kısıtlamalar çıldırtıcı derecede telefon merakım olsa çoktan değismistm ...

Ne sacmaliyon sen atip tutuyon o zaman al 3310 onu kullan niye ios kullanion ayrica burdaki tartismaya bende karsiyim ama telefonu alacak insanlari bilgilendirmekte gerekir.her seyi gectim artik cogu is calisani telefonlarindan islerini yonetiyor cogu icinde hiz 1. Sirada

• Beğen
Tepkiler: yusufucan
Hasand.

Hasand.

Üye
İPHONE veya s4 para vercegime gıdeım 3310 alırım xD...... iphone unuca para veriyoruz sozde kullanislı fm radyasu bulunmuyor arkadas e250 de fm radyosu var para deycek telefon:megafon: İPHONE DEGİLLLLLLLLLLLLLL ARKADAS

KayraBey

KayraBey

Üye
Galaxy S4

neksushot

Üye
Bende şaskınım hem cebinize koyduğunuz şeye ne çok önem veriyonuz arkadaş dio hemde iphone 5 im var diyo ne saçma yorum sen neden iphone 5 aldıysan millette başka şeylerden alıyor ister oyun oynamak için ister başka teknoloji için alıor ister android alır sanamı sorcaz ayrıca her alan torosamı binio bende shevrolet cruze hecbik var sen bence bakırköye git beyin ayarlarını yaptır iyi forumlar

Luck Star

Luck Star

Üye
benim demek istediğim 1i diğerinden 2 sn hızlı diye 2bin tl veriyorlar gelmiş burda tartısıyorlar isteseler şunan 3mhz 10çekirdek işlemcide çıkarırlar ama 6 ayda 1 yenisi gelyor tek fark işlemci 1.5 tu 1.8 oldu asdasd. Yazık paran varsa alırsn bu kadar basit burda tartısmaya gerek yok o hizlı bu hızlı .

Buğra

Buğra

Admin
kuşkusuz Galaxy S4 :good:

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Bu konuyu Cep Telefonları Genel'e açmalıydın. Samsung forumuna açılırmı bu konu hiç :)

neksushot

Üye
Bende karşıyım tabi 2bin tele vermeye fakat evde oturup oyun oynayanlar işte çalışıp oynayanlar can sıkıntısını gidermek için oynayanlar vb kişiler alıyor zaten bazıları hava atmak için bile 2bin tl vermeye hazır fakat deymez gerçekten deymez yakında s5 çıkar s4 1 tlden satılır çok üzücü fakat gerçek oki toplum artık sadece çıkar peşinde nerde 1980 ler akşam güzel filimler yanına kola dışarda misket oynama pc de kantır oynama şimdi ise artık cırtı çıktı teknolojinin dünyanın sonunu bu teknolojiler bitiricek zaten nedesem boş ona üzülüom

Luck Star

Luck Star

Üye
neksushot katılıyorum kesinlikle

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye

Ne sacmaliyon sen atip tutuyon o zaman al 3310 onu kullan niye ios kullanion ayrica burdaki tartismaya bende karsiyim ama telefonu alacak insanlari bilgilendirmekte gerekir.her seyi gectim artik cogu is calisani telefonlarindan islerini yonetiyor cogu icinde hiz 1. Sirada
aynen katiliyorum kardesim

Jomolocco

Jomolocco

Üye
sacma jenerasyonlar farkli

rave4

rave4

Üye
sacma jenerasyonlar farkli

ben galaxy note kullanıcı sıydım telefonu kaybettim çok memnundum şimdi sony xperia z aldım 13mp kamerası var ama bence hakkını vermiyor galaxy note 8 mp daha iyidi vallaha neyse şimdi galaxy s4 veya lg optimus g pro düiünüyorum ama önceligim s4 tabiki. bir riske girdim sony aldım aslında 14 gün içinde geri verme imkanım vardı ama eşim begendigi için yollamdık ona verdim gelelim ıphone a ıphone görmemişlerin telefonu bugün 5000 tl ye satsın adam kendine don alamaz ama parayı biriktirip yada kartla alıp icralık olur ama genede hava atıcam diye ıphone alır.. birkere zaten ıphone un programını samsung yapıyor ben almanyada yaşıyorum burada çok rahat alabiliyorsunuz ıphone burdada çok tutuluyor ama her alan demeyelimde alanlar hayal kırıklıgına ugruyor artık telefondan ne bekliyorlarsa herneyse hız esnetiklik zariflik ve tabiki android samsung insanlar güneş için güneş gözlügü takarlar ama hava atmak için ise ray ban takarlar hehe

MrExpert

MrExpert

Üye
Konuyu Bu bölüme açarsan tabi Herkez S4 der çünki burdakiler Pek tarafsız davranamazlar Onun yerine Cep telefonlarına taşınmalı :)

yasinknc

Üye

Neyin kafasini yasiyorsun sen ios suanda androidden kaliteli bi sistem iosa gore virus bile gelistiremediler daha.android markette onune gelen uygulama yapip paylasiyolar gereksiz uygulama bulamassin iosda
saçmaladığının farındasın demi :) sadece java destekli sistemede virüs girmiyor. mesela nokia 6300.Şimdi bu sistem daha mı iyi demek :)

Üst Alt