Galaxy S4 mü İphone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

vbektas

Üye
Android de icloud iwork elenmentleri ( keynote - pages - numbers ) iphoto bunlar olmadıgı surece android boş ben oyuna felan bakmam şuan piyasada ios dan baskası yalan benim için
Ama normal bi kullanıcı olsam tabiki yeni teknoloji daha iyidir gider s4 alırım

bordo bereli 29

Üye
reisler ıphoneye laf yok adamlar yapmış ama geliştik ce bozuluyor teknolojileri s4 en iyisi şimdilik

mr.bell

Üye
İphone 5S çıkınca S4 bitecek sonra yeni telefonlar falan filan onlar satacak para kazanacak biz burada tartışacağız .

HERGULER

Üye
Steve jobs öldü iphone çöktü. Yenilik diye telofon uzamis sadece. Baska bi sey yok. 4s daha guzel. 5 sacma olmus bence.

Kupa Beyi

Kupa Beyi

Üye
karşılaştırmak bile hata s4 :)

noproblem02

Üye
s4 sonradan cikti ve hala satista bile degil bu yuzden son teklonojilere sahip tabiki s4

sinan2535

Üye
galaxy s4 tabiki ...

hükümdağı

hükümdağı

Üye
Arkadaşlar İphone 5 in Galaxy S3 ten ne üstün özellikleri varda S4 le kıyaslıyorsunuz.
Sadece bilgi amaçlı soruyorum.

• Beğen
Tepkiler: hisar0770 ve saner80
Türe

Türe

Üye
Arkadaşlar İphone 5 in Galaxy S3 ten ne üstün özellikleri varda S4 le kıyaslıyorsunuz.
Sadece bilgi amaçlı soruyorum.

Hızlı , Uygulama ve oyun yönünden daha kaliteli marketi var , oyun performansi 1 numara , jb den sonra s3 ile sahip olamayacagin özellikler ekleyebiliyosun tweakler sayesinde , tasarimi 10 numara vesaire.

hükümdağı

hükümdağı

Üye

Hızlı , Uygulama ve oyun yönünden daha kaliteli marketi var , oyun performansi 1 numara , jb den sonra s3 ile sahip olamayacagin özellikler ekleyebiliyosun tweakler sayesinde , tasarimi 10 numara vesaire.

- Hız biraz daha hızlı olabilir tamam
- Market telefonla alakalı birşey değil onu geç
- S3 ün oyun performansı kötümü
- İp5 son güncellemeden sonra jb yapılamıyor diye biliyorum.Yanlış olabilir
- Tasarım göreceli birşey herkese göre değişebilir

• Beğen
Tepkiler: hisar0770
Türe

Türe

Üye
- Hız biraz daha hızlı olabilir tamam
- Market telefonla alakalı birşey değil onu geç
- S3 ün oyun performansı kötümü
- İp5 son güncellemeden sonra jb yapılamıyor diye biliyorum.Yanlış olabilir
- Tasarım göreceli birşey herkese göre değişebilir

Saçmalama market ayrilmaz cihazdan.
Kötü mü dedik ? iPhone gibi olmasi imkansız.
Yapılıyor.
Emin ol anket yapsan iPhone 5 in tasarimi S3 den daha iyi secilir.

hükümdağı

hükümdağı

Üye

Saçmalama market ayrilmaz cihazdan.
Kötü mü dedik ? iPhone gibi olmasi imkansız.
Yapılıyor.
Emin ol anket yapsan iPhone 5 in tasarimi S3 den daha iyi secilir.

Saçmalamıyorum.İphone gibi olması imkansız derken,tam anlayamadım neyi baz alıyorsun acaba (kasma,donma vs)
Anketlerde İphone 5 in tasarımı daha iyi seçilse ne olur.Herkesin zevki farklıdır.

fk555897

fk555897

Üye
Saçmalamıyorum.İphone gibi olması imkansız derken,tam anlayamadım neyi baz alıyorsun acaba (kasma,donma vs)
Anketlerde İphone 5 in tasarımı daha iyi seçilse ne olur.Herkesin zevki farklıdır.

Senin söylediklerini dikkate alarak telefondan anlamadığını düşünüyorum.

iPhone 5'in S3'den üstün yönleri
- 4G - LTE teknolojisi
- S3'ün GPU'suna göre baya gelişmiş bir GPU
- Stabil bir işletim sistemi (iOS)
- Retina ekran
- S3'den üstün bir sensöre sahip bir kamera
- AppStore'daki uygulama bolluğu
- JailBreak ile telefonu kendine göre kişiselleştirebilebilirsin ve iOS 6.1.3 için JailBreak çıkarmaya uğraşıyorlar.

Bu kadar özellik sanırım iPhone 5 almak için yeterli.

hükümdağı

hükümdağı

Üye
Arkadaşım anlamıyorda olabilirim arkadaş birşeyler saydı bende ona cevaben başka birşeyler söyledim.Ben sadece hangisi hangisinden ne konuda üstün onu öğrenmeye çalışıyorum.

Symbianize

Symbianize

Üye
Android kişiselleştirilrbilir ve birazdaha özgür ayrıca multiwindow özelliği var ve otg desteği var geri kalan herşey için iphone

ecel227

Üye
Arkadslar soru FERRARi mi Tofas mi gibi olmus iphone 5 s3 le bile basedemez s4 un yanindan gecemez teknik ozelliklerinide birakin iphone kullanan arkadaslar kizmasin ama iphone u cebinde 3 kurus parasi olupta elinde telefon bile tutmayi bilmeyen tek derdi hava atmaya calisan belli akli zayif insan grubu satin aliyo hicbi akilli gercek anlamda telefondan anlayan ve isini bilen o telefondan almaz inanin bana sahsen ben ve bicok kisi elinde iphone olan birine aciyarak bakiyo neden diyeceksiniz. 1.onlara video yukleyip seyredemezsin. 2.muziklerini atip dinleyemezsin.3.cektigin fotografi paylasamazsin.4.hemen hemen herseyi satin almak zorundasin 5.itunes programi kurulu bi bilgisayar olmadan telefon bi hic .haa eger bunlari yapamiyosan amerikali arkadaslara dunyanin parasini kaptirmaya ne denir siz kendiniz daha iyi biliyosunuz :)

İste bu :))

codblackops2

codblackops2

Üye
tasarımı artı eksi olarak değerlendirmeyin, kaldı ki bence s3ün tasarımı i5 ten daha güzel.

burak_yksl_88

Üye
s4 alsan bir yildan kisa surede bir ust modeli cikacak. fiyati yariya yakin dusecek. cogu ozelligi zaten costum romlarla s3 not2 hatta s2ye bilem uyarlanacak. tek farki islemci gucu olcak oda suan bence gereksiz. iphone alsan daha iyi ilerde satsan para eder. yazilimsal sistem olarakta iphone daha onde

Üst Alt