Galaxy S4 9500 - 9505 4.3 Güncellemesi Sizce Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

4.3 güncellemesi beklentilerinizi karşıladımı ?

• Evet karşıladı

Kullanılan: 3 13.6%
  • Hayır karşılamadı

Kullanılan: 2 9.1%
  • Geliştirilmesi gerekli

Kullanılan: 17 77.3%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teserak

teserak

Üye
orjinal tel i wifi üzerinden 4.3 e güncellediken sonra wifi,bağlantı ve çabuk şarj bitme sorunu olmadı ''Amaaaaa' donma, kasma ve resetleme sorunu ayyuka çıktı... knox entegre geldi bu program etkinleştirilmediği halde tüm tel ve güvenlik olaylarına karısıyor ''knox tarafından sistem klasörüne erişim engellendi'' diyor donma sonrası... hafıza kartındaki resimle ilgili klasörleri silmiş ve resim formatından jpeg i ayırıp bozmuş, boş dosya olarak LOST.DIR diye bir klasör yapıp oraya taşımış bu bozduğu tüm resimleri... s4 ler de 4.3 sorunu kesinlikle şu an için var..4.3 e geçmek için acele etmeyin bence....acil yama ve güncelleme gerekli...samsung a da bildirdim ...kurcalıyorum ve takip ediyorum...bekliyoruz gelişmeleri

• Beğen
Tepkiler: aresbilir

LimePie

LimePie

Üye
güncelleme fena değil ama bir kusuru var pil ömrü azaldı çok şarj yiyor telefon tek şikayetim bu

sawbaba54

sawbaba54

Üye
Baya uzun zamandır aranızda yoktum k.bakmayın ilk önce şarjda pek değişiklik olmadı az biraz ömrü uzadı denilebilir telefonda donma sorunu ile karşılaşıyorum 2 ya da 3 günde bir bazı gereksiz uygulamaları silebilmemiz lazım marketten indirebiliriz sonuçta arayüz ve Touchwiz i geliştirmeleri şart eğer samsung piyasanın zirvesinde kalmak istiyorsa bazı beklentileri muhakkak karşılamalı 4.2.2. De olan arkadaşlara tavsiyem 4.4 çıkmadan ya da 4.3 düzeltilmeden güncelleme yapmasınlar

eminde

eminde

Üye
Şarj olayı umarım iyileştirme güncellemesi alır ve durduk yere yüzde 10 sarj düşüşü sona erer

LimePie

LimePie

Üye
Telefon da birsey yapmaya korkuyorum sarj oyle bir gidiyorki anlamiyorum bile mesela telefon kilitliyken bile şarj harcıyor

teserak

teserak

Üye
yeni bir düzeltme güncellemesi gelmedi...geçen hafta knox u etkinleştirdim amasorunlar düzelmedi sonra hafıza kartının yedeğini alıp kartı telefonda biçimlendir yaptım ve yedeği karta geri yükledim...ve bariz biçimde düzelmeler gördüm...galaride..dosyalarda donmalar olmuyor...şu an için iyi diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve sawbaba54
esmeran3

esmeran3

Üye
Arkadaşlar gece %93 de bıraktığı sarj wifi açıkken %90 a kadar düştü. ve çok iyi :) bence

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
4.3 güncellemesi ile şarj tam bir rezalete döndü samsung telefon işini beceremiyor birdaha samsung telefon almam

teknisyen03

Üye
Cihazım 9505 Telefonu güncelledikten sonra tel. bazen kendi kendine açılıp kapanıyor bataryayla alakalı değil şarzı varken yapıyor.

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
şarj problemi disinda bende bi sorun yok telefon yağ gibi kayıyor birde şarj 1gunu tamamlasa baldökyala olcak ama olmuyoe işte duy sesimizi samsung

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Umarım yeni sürüm daha stabil olur :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt