Galaxy s3 satış yada yeni batarya yardim?

• 31 Temmuz 2014
  • 458 Okunma
  • 12 Cevap

1. Arkadaşlar s3 ümü alali 2 yıl oldu bataryası haliyle yıprandı bende 3000 mah lık orjinal bataryaya niyetlendim fiyati 90-100tl arasi. Sizce alinabilirmi

yoksa 2. el olarak satip bi miktar koyup 2. el s4 mü alim. Telefoncuya takasla ne kadar fark ister sizce. Farka deymez ise batarya alim mi.

Şimdiden teşekkürler

Yazan: csax
    Samsung ile gönderdi
  2. çık bir dışarı telefoncuları gez 10-15liraya çakma batarya al.

3. E adı üstüne çakma olunca telefonda iptal olmasin , eldeki bulgurdan olmayalim :)

Samsung ile gönderdi
  4. çakma alma sakın. Kalıcı hasar bırakır. S4 al üste 250 300 verirsin duruma göre

Samsung ile gönderdi
  5. En kötü ihtimalle patlar, yüzün gözün dağılır.:D

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Yüzsüzse alabilir o zaman :ehe

Samsung ile gönderdi
  7. Ya s3 ü satsan kaça satacaksın? 100 lira verilir mi bataryaya. Sat bari sen de 2.el cihaz al üstüne ama ben olsam satmayacaksam da çakma batarya alırım. Herkes alıyor, herkes patlamıyor. Ben patlmadım mesela. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. 1.5-2saat ekran süresi alıyorum diye gelirsin daha sonra :yuru

9. çakma batarya ile butceni kurtarirsin belki ama bir ay sonra şuan ki bataryana geri donersin :D eğer yakin zamanda telefon guncellemeyecekseniz alınabilir. degistircem diyorsanız da kullandığınız şekilde idare edin. yada powerbank alın ileride telefon degistirseniz de kullanabilirsiniz. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. 5 aydır kullanıyorum çin malı batarya, sorun yok henüz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. istisnalar kaideyi bozmaz. bu isin gerçeği bu malesef orijinal kaliteli bataryalar bile 1,2 yıl dayanırken çakma 10,20 liralik batarya dan fazla bir şey beklememek gerekiyor :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Ben bekliyorum valla. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. S4 ile değişitirirsen 250-300 TL civarı bir fark olur.

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
22/10/2018 - 16:54