Tavsiye Galaxy s3 satış yada yeni batarya yardim?

Sponsorlu Bağlantılar

csax

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 satış yada yeni batarya yardim?
Arkadaşlar s3 ümü alali 2 yıl oldu bataryası haliyle yıprandı bende 3000 mah lık orjinal bataryaya niyetlendim fiyati 90-100tl arasi. Sizce alinabilirmi

yoksa 2. el olarak satip bi miktar koyup 2. el s4 mü alim. Telefoncuya takasla ne kadar fark ister sizce. Farka deymez ise batarya alim mi.

Şimdiden teşekkürler

Invoke

Invoke

Üye
çık bir dışarı telefoncuları gez 10-15liraya çakma batarya al.

csax

Üye
    Konu Sahibi
E adı üstüne çakma olunca telefonda iptal olmasin , eldeki bulgurdan olmayalim :)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
çakma alma sakın. Kalıcı hasar bırakır. S4 al üste 250 300 verirsin duruma göre

Invoke

Invoke

Üye
En kötü ihtimalle patlar, yüzün gözün dağılır.:D

Invoke

Invoke

Üye
Ya s3 ü satsan kaça satacaksın? 100 lira verilir mi bataryaya. Sat bari sen de 2.el cihaz al üstüne ama ben olsam satmayacaksam da çakma batarya alırım. Herkes alıyor, herkes patlamıyor. Ben patlmadım mesela. :D

MaxipmaN

Üye
1.5-2saat ekran süresi alıyorum diye gelirsin daha sonra :yuru

ilkercemt

Üye
çakma batarya ile butceni kurtarirsin belki ama bir ay sonra şuan ki bataryana geri donersin :D eğer yakin zamanda telefon guncellemeyecekseniz alınabilir. degistircem diyorsanız da kullandığınız şekilde idare edin. yada powerbank alın ileride telefon degistirseniz de kullanabilirsiniz. :)

Invoke

Invoke

Üye
çakma batarya ile butceni kurtarirsin belki ama bir ay sonra şuan ki bataryana geri donersin :D eğer yakin zamanda telefon guncellemeyecekseniz alınabilir. degistircem diyorsanız da kullandığınız şekilde idare edin. yada powerbank alın ileride telefon degistirseniz de kullanabilirsiniz. :)

5 aydır kullanıyorum çin malı batarya, sorun yok henüz.

ilkercemt

Üye
istisnalar kaideyi bozmaz. bu isin gerçeği bu malesef orijinal kaliteli bataryalar bile 1,2 yıl dayanırken çakma 10,20 liralik batarya dan fazla bir şey beklememek gerekiyor :D

Invoke

Invoke

Üye
Ben bekliyorum valla. :D

fk555897

fk555897

Üye
S4 ile değişitirirsen 250-300 TL civarı bir fark olur.