Satılık / Takas İki Haftalık Jiayu S3 ( 3 GB RAM )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İki Haftalık Jiayu S3 ( 3 GB RAM )
( FOTOĞRAFLAR GÜN İÇERİSİNDE EKLENECKETİR )

Merhaba, İki hafta önce telefonu aldım. Bu telefon Çinde en çok satılanlar arasındadır. Maddiyata sıkıştığımdan dolayı satıyorum. Telefonun hiçbir sıkıntısı yoktur, telefonda nokta çizik bulandan para istemem.

Son derece titiz kullanılmıştır. Üründe çift hoparlör vardır, ses deneyimi gerçekten üst düzeyde. Jiayu firması tarafından telefona belli periyotlarda güncelleme gelmekte, bir kaç hafta içerisin de telefona resmi olarak LOLİPOP güncellemesi gelecektir. Telefon 3GB ram modelidir.

Telefon rootlu olup telefonla ilgili tüm ayarlamalar tarafımdan yapılmıştır. 3000 mAh bataryası vardır. Ben 6 küsür saat ekran süresi aldım, tabi bu kullanıcıdan kullanıcıya değiştir. Şu anda telefonda kombad, asphalt, nova , real racing gibi yüksek grafik ve özellik isteyen oynlar kuruludur. Takılma ısınma olmadan hepsini sıkıntısız açıyor. İşlemcisi yeni nesil 64Bit işlemcidir.

Telefonun kameraları sony sensörlüdür... Sony i fotoğraf konusunda tanımayanız yoktur...

64 GB Hafıza kartına kadar hafıza arttırılabilir.

Çift Hatlıdır. Çift hattı da kayıt edilmiştir. %100 imei sıkıntısı yoktur. Kayıtlar tarafımdan garanti altındadır. Olurda bir sıkıntı olursa bizzat imei tedariğini ben yapacağım ( referanslarıma bakmak için ismimi internette aratabilirsiniz )

Telefonu kutusu ile birlikte göndereceğim. Telefon ile birlikte Şarj adabtörü, kablo, kılıf ve cihaz gönderilecektir. Kargo alıcıya aittir ( 7 TL )

Lütfen Takas ve pazarlık tekliflerinde bulunmayınız.

Fiyat 725 TL dır.

Bilmeyenler için telefonun özellikleri;

5.5-inç büyüklüğünde 1080p LTPS ekrana sahip olan cihaz gücünü ise1.7GHz saat hızında çalışan 64-bit sekiz çekirdekli (MediaTek MT6752) işlemciden alıyor. Ayrıca cihaz bu işlemcisini ise, çift çekirdekli Mali-T760 GPU ve 3GB RAM ile destekliyor. Ayrıca cihazda, 13-megapiksel 5-element Sony IMX214 ana kamera, 5-megapiksel ön kamera, 16 GB dahili depolama(microSD desteği), 3000 mAh batarya ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi gibi özellikler yer alıyor.

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Fiyat?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet fiyat ?
Hikaye gibi güzel yazılıyor birde fiyat gelse :)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
muhsin15

muhsin15

Üye
resım?

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hocam resim olaydı iyidi :D

muhsin15

muhsin15

Üye
koy de yaşıyorum bizim köye kargo gelmez bunu nasıl haledebiliriz ptt falan gönder me şansın varmı
türkçe dil var dimi

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
koy de yaşıyorum bizim köye kargo gelmez bunu nasıl haledebiliriz ptt falan gönder me şansın varmı
türkçe dil var dimi
ptt tüm köylere geliyor, evet Türkçe dil seçeneği mevcut.

muhsin15

muhsin15

Üye
telefonum suya düstü garantiden olumlu bir cevap gelmezse senle iletişime geçerim ptt kapıda ödeme kabul ediyormu

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Güncel.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
telefonum suya düstü garantiden olumlu bir cevap gelmezse senle iletişime geçerim ptt kapıda ödeme kabul ediyormu
Ptt kapıda kontrol ve ödeme seçenekleri ile size ulaştırır. Alacağınız cihazı kontrol edip öyle ödeme yaparsın.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat güncellendi.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
bu özellikler bu telefon bedava

boyabatlı

boyabatlı

Üye
fm radyo varmı

boyabatlı

boyabatlı

Üye
son fiyat ne olur kapıda ödeme varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt