Galaxy S3 i9300 Galaxy S3 i9300 Güncel Firmware Listesi [07.11.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Kardes benim ki kvk guvrncili turkiye mie li olanlar 1.200 tl samsung a sordum o yuzden 600 e dayima sstiyorum fakat bu odin ile yukliyince % 100 oyun uygulamasi yok kardes bu gameloftun uygulamasi kendiliginden vardi odin ile yukliyince gelmedi sende var mi o kardes yada bana senin attigin romun link i ni atarsan sevinirim :)
O uygulama CSC si OJV..... diye devam eden fw lerde var. Turkiye fwsini kurarsan geri gelir :)

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Kardes onun aynisini sammobileden yukledim de nasil oluyor ki o anlamadim o % 100 oyun uygulamasi gelecekmi gelmedi ama bende ondan :/
CSC degistir gelir belki. Gelmese de cok sorun degil sayac ve olmadigisurece tr romu olmasada garanti kapsamindasin :)

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Yinede saol kardes :(
Kardes bu sey var surumu 4.1.2 yapip *#272*imei numaram# yapsam sonra kiesten guncellesem olur mu 4.3 de yaptim bunu olmadi 4.1.2 de olir mu acaba 4.0.4 de biraz sikinti yani ona kadar inenem ki ben :/
4.1.2 de de olmuyor.

dogankara54

dogankara54

Üye
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
dogankara54

dogankara54

Üye
Tamam saol kardes
Belki :sirit: Denemedim arastir :)
kardes senden birkonuda yardım isticem 4.0.4 u yukledim fakat imei ile sebeke yoktu acaba onu nasıl yapabiliriz bu kiesten guncellemeyi kabul etsin diye yapacam yardım edersen sana minnettar kalırım

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Tamam saol kardes
kardes senden birkonuda yardım isticem 4.0.4 u yukledim fakat imei ile sebeke yoktu acaba onu nasıl yapabiliriz bu kiesten guncellemeyi kabul etsin diye yapacam yardım edersen sana minnettar kalırım
Modem kuracan pc ye gecince upload ederim :)

dogankara54

dogankara54

Üye
Kardes o root veya sayaci etkiler mi bide senin paylastigin bu surumun csc si tur mu afr mi ben baska bir yerden indirdim dedim ya sammobile den bu da aynimi yoksa farklu mi