Galaxy S3 i9300 Galaxy S3 i9300 Güncel Firmware Listesi [07.11.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol

Kontrol

Kontrol

Üye
:D Mega ne zamana kadar barındırıyor dosyaları ?

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Kontrol

Kontrol

Üye
Yandex.disk bence iyi :D yalnız hiçbiri Mega kadar hızlı değil :) en azından idm ile Mega hızına yetişiyoruz yandex.disk daha iyi bence :D

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
Bence dene ben fotoğraflari oraya yüklüyorum hep :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Bence dene ben fotoğraflari oraya yüklüyorum hep :D
İndiriyom 4.0.4 le 4.1.2 yi 1-2 saate iner 1-2 saate yüklerim yarına hazır olur heralde :ehe 4.2.2 nin linki torrentti daha pc ye yeni format attım kim uğraşcak şimdi onla :D Daha sonra yenilerim onu da :D

Kontrol

Kontrol

Üye
Bende efsane sürüm 4.0.4 cihazda 0 takılma ben ilk o sürümde kullandım fenaydi :)

Kontrol

Kontrol

Üye
Tester miyim ben :) indir bir bakalım bende arşiv yapacam eve gidince tek tek denicem hepsini :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Beyler bı soru sorcam da ben bu root ıslerını felan onceden wonder da yapıyodum s3 e gectım bunda da yaptım servıse vermem gerektı tabı ben orjınal romu yukledım s3 e servıs bana telefona root atılmıs 470lıra olur bunun yapılması bende gerek yok dedım tabı dogal olarak ama onceden wonder ı da boyle yapıyodum hıc boyle bısey demedıler bana. Yardımcı. Olun ne yapabılırım

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Beyler bı soru sorcam da ben bu root ıslerını felan onceden wonder da yapıyodum s3 e gectım bunda da yaptım servıse vermem gerektı tabı ben orjınal romu yukledım s3 e servıs bana telefona root atılmıs 470lıra olur bunun yapılması bende gerek yok dedım tabı dogal olarak ama onceden wonder ı da boyle yapıyodum hıc boyle bısey demedıler bana. Yardımcı. Olun ne yapabılırım
Konuyu dagitmayalim lutfen. PM atin yardimci olmaya calisirim.

dogankara54

dogankara54

Üye
Arkadaslar bu guncel surumu indirdim fakat telefonu sifirladigimda dili ingilizce oluyor bide kleek ve opera mini bide s suggest programi yuku oluyor acaba garantiden cikarmi o benim aklımi celdi cevap verirseniz sevinirim

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bu guncel surumu indirdim fakat telefonu sifirladigimda dili ingilizce oluyor bide kleek ve opera mini bide s suggest programi yuku oluyor acaba garantiden cikarmi o benim aklımi celdi cevap verirseniz sevinirim
Normal birsey csc degisiyor cunku. Garanti konusunda herhangi bir sorun cikmaz :)

dogankara54

dogankara54

Üye
Sende de va mi dedigim programlar kardes sayac da sifir opera mini kleek s suggest programlari var mi peki sende ondan turkiye romunda olmamasi lazim oyuzden inglizce dili de oldumu onu sa sorayim kardes :)
Normal birsey csc degisiyor cunku. Garanti konusunda herhangi bir sorun cikmaz :)
Sen de de oldu mu peki dili inglizce ondan sonra opera min kleek ve s suggest programlari geldimi ve garantiye fln goturdun mu onu yaptiktan sonra onu merak ettim kardes yardimci olursan sevinirim bugun samsung u aradim imei yi verdim oyle bir kayirli imei yok dedi megersem yanlis yazmis korktum bir an cunku akrabama satacam telefonu sorun olsin diye

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi
Sende de va mi dedigim programlar kardes sayac da sifir opera mini kleek s suggest programlari var mi peki sende ondan turkiye romunda olmamasi lazim oyuzden inglizce dili de oldumu onu sa sorayim kardes :)
Sen de de oldu mu peki dili inglizce ondan sonra opera min kleek ve s suggest programlari geldimi ve garantiye fln goturdun mu onu yaptiktan sonra onu merak ettim kardes yardimci olursan sevinirim bugun samsung u aradim imei yi verdim oyle bir kayirli imei yok dedi megersem yanlis yazmis korktum bir an cunku akrabama satacam telefonu sorun olsin diye
Evet o programlar gelir. Telefonumu hic garantiye vermedim, vermeyi de dusunmuyorum.

dogankara54

dogankara54

Üye
600 tl ye biraz zor satarsın yalnız. Sıfırları şu an 900.
Kardes benim ki kvk guvrncili turkiye mie li olanlar 1.200 tl samsung a sordum o yuzden 600 e dayima sstiyorum fakat bu odin ile yukliyince % 100 oyun uygulamasi yok kardes bu gameloftun uygulamasi kendiliginden vardi odin ile yukliyince gelmedi sende var mi o kardes yada bana senin attigin romun link i ni atarsan sevinirim :)