Galaxy S3 alsam mı? Kafamda birkaç soru var..

Sponsorlu Bağlantılar

muratkurhan

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 alsam mı? Kafamda birkaç soru var..
Beyler s3 almayı düşünüyorum.Ama kafamda birkaç soru var;
1-Anakart yanma sorunu hala var mı?
2-Bazı hd oyunlarda kasıyormuş(real racing 3) doğrumu?
3-Şarj bana ne kadar süre gider (günde 1 saat müzik dinleme,3-4 saat oyun,uygulama ve internette takılma)

Cevaplar için şimdiden tşkler

Febris

Febris

Üye
S3 e vereceginiz parayla daha guzel bir telefon alabilirsiniz. Xperia serisine bakin Xperia S yada HTC One X daha iyi verim alirsiniz

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
paşa06.40

paşa06.40

Üye
al iphone 4s kafanda sorular kalmasın

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
şarj konusundan bahsediyorsun arkadaş sana xperia s önermiş bataryası 1750 mah. htc one x bataryası 1800 mah. s3 bataryası 2100 mah. karar senin
iphone 4s in s3 ten ne gibi bir artısı var acabada arkadaşlar önermiş doğrusu anlayamadım onun bataryası da 1432 mah. devir android devri hala iphone diyorlar
donanım dersen s3 yazılım dersen s3... valla gerisi sana kalmış
anakart yanma olayını ben hiç duymadım onlar şehir efsanesi
oyunlarda takılma demişsin ben hala takıldığınız görmedin en üst grafik gerektiren oyunlarda canavar gibi oynuyor valla

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar, eoner ve hükümdağı
mcnpl4

mcnpl4

Üye
real racing 3 oynadim ama takilma yoktu sadece sensor hassasiyeti normal ayarlardayken oynama zor kendine gore ayarlaman lazim. ben baya bi ilerletmistim ama silindi ve tekrar oynamaya usendim. sarj seni idare eder olmazsa ozel rom kullanirsin sarj omru daha iyi olur

creeper

creeper

Üye
s3 mü kaldı yaa üstüne tonla telefon çıktı... oyunlar konusunda ezik denilen xperia z bile yüksek grafikli oyunlarda 60 fps performans verirken, s3 ise 37 fps performans veriyor.

hükümdağı

hükümdağı

Üye
S3 e bile saydırıyorlar ne günlere kaldık be

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
arkadaşımda yurt dışı xperia z vardı hiç memnun değilim dedi ve s3 ile takas yaptı var gerisini sen düşün...

PriZm

PriZm

Üye
1-Anakart yanma sorunu hala var mı?
2-Bazı hd oyunlarda kasıyormuş(real racing 3) doğrumu?
3-Şarj bana ne kadar süre gider (günde 1 saat müzik dinleme,3-4 saat oyun,uygulama ve internette takılma)

1)Bu sorunu ilk defa duyuyorum.
2)Kasma birtek NBA13 de oluyor.Diğer oyunlarda sadece düşük fps var ama genelinde hızlı çalışıyor
3)S3'ün şarj biraz vasat.

Tavsiyem alabiliyorsan Note 2 al.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
S3 şu an alınabilecek iyi bir telefon internet çok şarz yiyor telefon modeli fark etmez

Türe

Türe

Üye
Şarj olarak 1 günü rahat çıkarırsın.

Kasma olarak şu an sadece MC4 ' te takılma yaşadım RR3 de kasma olmadı.

Anakart yanma sorunu diye bişey hiç duymadım :hmmm

yoyofurkan

Üye
s3 alınır n11.com da 999 lira guvenemezseniz hepsiburadada 1199 tl

- - - Eklendi - - -

37fps iyi bence nesi varki

- - - Eklendi - - -

xperia s diyen olmuş o telefonun donanimi s2 den zayif

Kerim.

Kerim.

Üye
bence alinabilir bir cihaz.rr3te kasacagini sanmiyorum ama extra high'da ise biraz kasma olabilir belki.sardan pek birsey bekleme.anakart yanma olayini dert etme

Runner626

Runner626

Üye
RR3 Te 3gs bile kasmıyor s3 mü kasacak :D Açın youtubedan bakın.

Türe

Türe

Üye
Xperia z nin ekrani berbat otesi.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benimde s3 alma niyetim var yalnız n8 gibi sağlam bir telefon kullandıktan sonra s3 bana zayıf hemen kırılacakmış gibi geliyor.ben yaklaşık 3 yıldır n8 i hiçbir koruyucu kılıf olmadan hatta ekran koruyucu jelatin bile kullanmadım ama cihazım hala sıfır gibi.ne dersiniz s3 bu şartlarda yaşarmı acaba:)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Arkadaşım ne real racingde nede modern combat falan hiç birinde kasma yok (sürüm 4.0.4 kulanıyorum) ama tavsiyem s3 yerine nexus 4 almandır s3 den 2-3 kat daha hızlı (nexus 4 de kullanıyorum)

Üst Alt