Galaxy S2 Açılmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

restless16

restless16

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S2 Açılmıyor ?
arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar.
Samsung Galaxy S2 sahibiyim telefonumda root falan yok normal olduğu gibi kullanıyorum, bu akşam extra hiçbirşey yapmamama rağmen telefon kendiliğinden kapanmış, açmaya çalıştığımda ilk başta açılmadı sonra pilini çıkarıp taktım acıldı ama başlangıçta sürekli Üzgünüm TwBaşlatıcı uygulaması beklenmedik şekilde durduruldu.lütfen yeniden deneyin yaziyor altta kapatmaya zorla tuşu var ama onada baştığımda buna benzer hatalar veriyor ve hiç durmuyo telefonu kullanamıyorum kapatamıyorum bile bu şekilde, pili çıkarınca ancak kapanıyor. normalde arada kendi kendine reset atıyordu telefon ama bu çok canımı sıktı , şuan zorunlu olarak eski telefomuma döndüm.

Lütfen yardım edin arkadaşlar. (tekrar söylüyorum normal ilk alındığı halde telefon root falan yok)

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar.
Samsung Galaxy S2 sahibiyim telefonumda root falan yok normal olduğu gibi kullanıyorum, bu akşam extra hiçbirşey yapmamama rağmen telefon kendiliğinden kapanmış, açmaya çalıştığımda ilk başta açılmadı sonra pilini çıkarıp taktım acıldı ama başlangıçta sürekli Üzgünüm TwBaşlatıcı uygulaması beklenmedik şekilde durduruldu.lütfen yeniden deneyin yaziyor altta kapatmaya zorla tuşu var ama onada baştığımda buna benzer hatalar veriyor ve hiç durmuyo telefonu kullanamıyorum kapatamıyorum bile bu şekilde, pili çıkarınca ancak kapanıyor. normalde arada kendi kendine reset atıyordu telefon ama bu çok canımı sıktı , şuan zorunlu olarak eski telefomuma döndüm.

Lütfen yardım edin arkadaşlar. (tekrar söylüyorum normal ilk alındığı halde telefon root falan yok)

Kardeşim sorununu anlıyorum açılmayınca için cız etmiştir çok iyi anlıyorum seni
Galiba işlemci ile ilgili bir sorunun var eğer zamanın varsa götür bir samsung bayisine garantisinide götür normal telefonculara götürme yeni telefonya bilmezler dağıtırlar o yüzden götür fişiyle garantisiyle nereden aldıysan veya bir bayiye falan orada bir baksınlar bu sorun garanti kapsamına giriyor sende biraz zorlarsan yollarsın garantiye 30 günde elinde olur fazlada kurcalamanı önermem bozarsın falan aman dikkat et iyi akşamlar
:)

İncİnat

İncİnat

Üye
garantiye göndermelisin.

gokay1989

gokay1989

Üye
recovery moda al bı dene

>xGhostx<

>xGhostx<

Üye
recovery moda al bı dene

Arkadaşlar arkadaşın aklını karıştırmayın en sağlamı garanti ye götürmek götür kardeşim elden bir şey yapma
Ayrıca zaten root yapmadan recovery moda alamazsın
Teşekkürler

restless16

restless16

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ne alaka ise 3 tuş yaptım düzeldi ama , benim merak ettiğim marketten güncelleme yaptırdığımda yani marketten indirdiğim programları güncellerken çoğu zaman reset atıyor telefon , az öncede autodesk ws yi güncelledim reset attı şimdide açılıştaki S animasyonda takılıyor pili falan cıkardım gene ama anlamadım 3 tusta işe yaramıyor galiba şimdi.

öenerileriniz için sağolun , ben sizi unutmuşum düzelince o sevinç ile:)

RizeOnline

Üye
Arkadaşım reset tekrarlanıyorsa büyük ihtimal işlemciden kaynaklanıyordur. Ayrıca telefonunu güncellemediysen bir güncelle derim sana. Onda da sorun devam ederse herhangi bir bayi aracılığı ile garantiye gönderebilirsin. Son olarak arkadaşlar cihazın garantisi var ama belgeleri yoksa dert etmeyin zaten imei den garanti servisi bunu görebiliyor. Bazı telefoncular müşteri ile uğraşmamak için fatura yı getir şartı koyuyorlar bilginiz olsun fatura olmadan da garantiye göndermek zorundadırlar ki bende telefoncuyum....

tequilaq

tequilaq

Üye
aynısı birebir yazdığın şekilde başıma gelmişti ki ben de stock rom kullanıyordum ne yaptımsa açamadımdı en son hard reset atıp tertemiz yüklemiştim sen zaten kurtulmuşsunda ben şunun için yazayım dedim.bu reset sorunu bana da sıkıntı yaşatıyor gece bir bakıyosun kendi kendine reset atıyor telefon,usbden bağlayıp tam kabloyu çektiğinde reset atıyor falan..ama özellikle dikkat ettim marketten yüklediğim bazı oyunlardan sonra yapmaya başlıyor hatta yazdığın srun dahi marketten yüklediğmiz birşeyle ilgili bence ama hatırlamıyorum.mesela angry birds normal versiyonunda sorun yok ama rio versiyonu sorunlu ki aslında aynı üretici ama kesinlikle yüklemeyin daha birkaç oyun daha denk geldi bana+sonuçta marketi kontrol eden falan yok editör meditör hepsi hikaye saldım çayıra mevlam kayıra hesabı yani dediğimi dene son yüklediklerinden kaldırmaya başlaya resetten kurtulursun

restless16

restless16

Üye
    Konu Sahibi
bende onu farkettim arkadaşlar eğer telefon reset atıyorsa marketten yüklenen uygulamalar yüzünden, ne zaman toplu bi güncelleme yapsam kesin bir program güncellemesinden sonra reset atıyor sonra tekrar cinnet:vur ,tekrar 3 tuş yaptım sonrasında kendine geldi ama bazı oyun ve programlar çalışmadı onları tekrar yükledim ama artık olabildiğince program sayısını düşük tutuyorum, yazılım güncelle diyen arkadaşım denedim ama 2.3.3 ten sonrasını legal yolla yapamadım, yeni güncelleme bulmuyor ?

bide arkadaşlar ics artık kullanılır hale geldimi varmı kullanan , ona geçmeye ne diyorsunuz?

klongs

klongs

Üye
bende onu farkettim arkadaşlar eğer telefon reset atıyorsa marketten yüklenen uygulamalar yüzünden, ne zaman toplu bi güncelleme yapsam kesin bir program güncellemesinden sonra reset atıyor sonra tekrar cinnet:vur ,tekrar 3 tuş yaptım sonrasında kendine geldi ama bazı oyun ve programlar çalışmadı onları tekrar yükledim ama artık olabildiğince program sayısını düşük tutuyorum, yazılım güncelle diyen arkadaşım denedim ama 2.3.3 ten sonrasını legal yolla yapamadım, yeni güncelleme bulmuyor ?

bide arkadaşlar ics artık kullanılır hale geldimi varmı kullanan , ona geçmeye ne diyorsunuz?

custom romlar var iyi stabil ama oyunları desteklemiyor

restless16

restless16

Üye
    Konu Sahibi
custom romlar var iyi stabil ama oyunları desteklemiyor
desteklemediği sadece oyun mu ? marketteki uygulamalar aynı şekilde mi devam ediyor bazıları ics uyumlu diye güncellemede duyuruyor ama , ics ye olan merakım aslında biraz görsellik fazlasıyla sarj ömrü nedeniyle...

klongs

klongs

Üye
desteklemediği sadece oyun mu ? marketteki uygulamalar aynı şekilde mi devam ediyor bazıları ics uyumlu diye güncellemede duyuruyor ama , ics ye olan merakım aslında biraz görsellik fazlasıyla sarj ömrü nedeniyle...
ben biraz bakiyim dedim custom romda destekledi çoğu uygulamayı açtı hd oyunları hiç açmadı o güncellemeler samsungun deneme yazılımları stabili bu ay içerisinde çıkacak

heremya_47

Üye
ya arkadaşlar ben telefona 4.1.2 jelly bean yükledimsonra tekrar rootluyayım derken telefon kapndı açılmıo samsun galaxy s2 ı 9100 ün altında üçgen işareti çıkıo we tekrar kapanıyo yardımcı olurmusunuz

blacktalon

blacktalon

Üye
telefonda virüs olabilir çünkü markette çoğu uygulama saatli bomba gibi

mancukya

Üye

Arkadaşlar arkadaşın aklını karıştırmayın en sağlamı garanti ye götürmek götür kardeşim elden bir şey yapma
Ayrıca zaten root yapmadan recovery moda alamazsın
Teşekkürler

Rootsuz Wipe cache yapmak icin recovery var Samsungun orjinal recoverysi dener olmazsa garantiye yollarki bana göre yükledigi bir program sistemde tutarsizlik yapmis. Root yoksa recovery yok diye bir olay yok sadece sirketlerin kendi recoverysi var onlarda CWM kadar gelismis degildir.

kturan24

Üye
Merhaba arkadaşlar bende benzer sorunlar yaşıyordum,11820 diye bir yer varmış bende aradım yardımcı oldular.

Dampierre

Dampierre

Üye
ya arkadaşlar ben telefona 4.1.2 jelly bean yükledimsonra tekrar rootluyayım derken telefon kapndı açılmıo samsun galaxy s2 ı 9100 ün altında üçgen işareti çıkıo we tekrar kapanıyo yardımcı olurmusunuz

Oncelikle siyah kernel 6 beta 4 u un tar versiyonunu indirin ve telefonunuza odin ile kurun. Bu kadar basit. Kolay gelsin

codblackops2

codblackops2

Üye
konu fena hortlamis :hmmm

Üst Alt