Galaxy s2 brick oldu sanırım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mrtkst

Mrtkst

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s2 brick oldu sanırım
İyi geceler beyler. Galaxy s2'm var NeatRom yüklü.1-2 saat öncesine kadar kullanırken telefon birden reset attı. sonra açıldığında enter password for the encrypted file diye bi şey çıktı ve parola soruyodu parolanın ne parolası olduğunu bile bilmeden sadece pin kodu yazdım olmadı. neyse wipe data wipe cache attım wipe dalvik atılmıyordu bi türlü. dikkat ettim sonra recoveryi açtğımda can't mount cache gibi bişey yazıyodu. format system, format cache yaptım sonra format data dedim telefon bekledi bekledi reset attı bu sefer cwm'ye de girmedi. son çare stock romdur diye odinden atmayı denedim. ilk başta tek dosyalı 4.1.2 kurdum, cache.img de kaldı devamı gelmedi. sonra 4.0.3 vardı elimde 4 dosyalı, ou flashladım o da şu an zimage'de kaldı. Bilen varsa bi el atsın gece gece hayra geçer. şu an cwm'ye de giremiyorum

Düzeltme: Odinle root da yapamıyorum.

Düzeltme2: Telefon download moduna giriyor, normal açınca da 'firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies try again.' diyor.
Beyler fena yardıma muhtacım, gözünüzü seveyim :D

Düzeltme 3: Hiç bilen yok mu arkadaşlar, galiba benim emmc brick oldu

Düzetlme 4: Telefon download moda giriyor, recovery moda girmiyor

Son düzenleme:

foreverthe

foreverthe

Üye
durum boyleydi ilk arkadaslar

foreverthe

foreverthe

Üye

foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaslar bilgisi olan yok mu ?

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
kardeş sen hangi çağdasin odin 3.07 kullan

Mrtkst

Mrtkst

Üye
    Konu Sahibi
cevap için sağol usta da 3.09 bile denedim. Sorun partition işlemini yapmıyor

Mrtkst

Mrtkst

Üye
    Konu Sahibi
Cihazda benim yapabileceğim bir şey yokmuş. Partition gitmiş. Emmc chipi değiştirttim.
Konu kilitlenebilir

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt