Haber Samsung'tan Galaxy Note 8 için İddialı Açıklamalar Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'tan Galaxy Note 8 için İddialı Açıklamalar Geldi
Samsung, duyurusu yaklaşan yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 8 için İddialı açıklamalar yaptı.

Gelecek yıl için 7nm üretim süreci ve hissedarlara temettü dağıtımıyla uğraşan Samsung, dün yapmış olduğu kazanç çağrısı sırasında, yaklaşmakta olan Galaxy Note 8 akıllı telefonundan da birkaç kelime ile bahsetti. Bir hatırlatma olarak, Galaxy Note 8 hakkında gelen en son bilgilere göre akıllı telefon, 18.5: 9 en-boy oranı, en yeni Snapdragon veya Exynos yonga setleri, 6GB RAM ve 3.300 mAh pil ile 6.3 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak.

Samsung şu dönemde her şeyin düzgün gittiğinden emin olmak zorunda, bu nedenle, yeni gövde tasarımı ve bataryasını test etme konusuna özel olarak odaklanması gerekiyor ancak bu şekilde kullanıcıların Note serisine yeniden güveni sağlayarak kullanıcıların geri dönmesi sağlanabilir. Bu noktada bir Samsung yetkilisi yeni akıllı telefonun bazı özelliklerinden bahsetti ve çok daha muhteşem özellikler sunacaklarına vurgu yaptı.

2011 yılında ilk kez piyasaya çıkan Galaxy Note serisi, büyük boyutlu ekran ve S-Pen de dahil olmak üzere çeşitli multimedya özellikleri ile birlikte geliyor; bu özellikler yalnızca Note serisi akıllı telefon modellerinde mevcut. Galaxy Note 8, daha gelişmiş, daha zengin multimedya işlevlerine sahip olacak.

Şimdi, bu ekstra medya özellikleri, bir çeşit HDR ekran sertifikası veya zorunlu S Pen duyarlılık geliştirmelerinin dışında neler olabilir? Samsung'dan DJ Koh, "daha iyi, daha güvenli ve çok yenilikçi bir ürün getirecekleri" sözünü de vermişti. Bu nedenle, Samsung'un bu yıl Note serisine getireceği yenilikleri görmek için sabırsızlanıyoruz. Neyse ki, bunun için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

yeumyang

yeumyang

Moderator
6.3 ekranlar git gide büyüyor bu gidişle 5 inç cihaz bulmak bile zorlaşacak gibi 5.5 6 .5 arası sdandart yapacaklar galiba

• Beğen
Tepkiler: Buğra
ibrother

ibrother

Üye
Ben note 5 kullanıyorum valla süper Samsung övmekte gerçekten haklı. HTC m9 Plus dan sonra geçtiğim note 5 süper.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
ya elim tepeye varmıyor zaten yeter :gun1:

• Beğen
Tepkiler: ibrother
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben note 5 kullanıyorum valla süper Samsung övmekte gerçekten haklı. HTC m9 Plus dan sonra geçtiğim note 5 süper.
hocam m9 plus mtk işlemciye sahip yazılımsal yönden bayağı sıkıntılı bir cihaz o sebeple note 5 çok iyi gelmiştir :)

• Beğen
ibrother

ibrother

Üye
hocam m9 plus mtk işlemciye sahip yazılımsal yönden bayağı sıkıntılı bir cihaz o sebeple note 5 çok iyi gelmiştir :)
Aynen.daha önce de galaxy s3 den LG g2 ye geçmiştim süper bir his idi.note 5 baya hızlı ve stabil.hele de kamerası raw formatında resim çekiyor.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yanlız lg v30 F1.6 ile gelebilirmiş kamera özelliği

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve ibrother
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
note 5 kullanmam
note 3 kullanıcısı olarak.
neden derseniz. note 5 hafıza kartı desteği sunmamasi. benim için önemli kart desteği.
Diğer bir husus Note 4 un kamerası ile note 5 kamerasını test ettim. Sonuç Note 4 kamerası daha iyi çekiyor.

G3221 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Üst Alt