galaxy note 4 seçili ağ (turk telekom)mevcut değil hatası

Sponsorlu Bağlantılar

MrAkif

MrAkif

Üye
    Konu Sahibi
galaxy note 4 seçili ağ (turk telekom)mevcut değil hatası
Telefonum Galaxy Note 4 2.el olarak aldım.3 ay sonra seçili ağ hatası vermeye başladı ve telefoncuya götürdüm e-devlet aracılığıyla ımeı numarasına baktığında philips adında bir telefona bağlıymış yani ımeı numarası değiştirilmiş dünden beri bu sorunu çözmeye çalışıyorum note 4 ü rootladım ımeı değiştirmek için çeşitli programları deniyorum ama olmuyor yardım edermisiniz teşekkürler...

Model Numarası=SM-N910C

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
2. El Cihaz alırken IMEI No'sunu kontrol etseydiniz, bu tur sorunlarla karsilaşmazdınız.

IMEI Konusunda, buradan yardım alabilmemiz, mümkün değil. Yasa dışı bir iş olduğu icin.

Aldıgınız yer ile görüşmelisiniz.

Son düzenleme:
Symbianist

Symbianist

Üye
Youtubeda bakın biraz bence. Bir şeyler çıkar mutlaka. Samsung imei düzeltme işi çok da zor değildir muhtemelen.
Sizin telefonun imeisi bazen sıfırlanıyor galiba. Asuslarda da var bu durum. Geçenlerde teknosadan alınma Zenfone 2 imeisini kendi kendine değiştirmiş ve garip bir şeyler olmuştu. 2 günde zor düzelttim. Yöntemleri var. Biraz uğraşmak gerek. Youtubea bakın derim.

Bu işelerde HTC'yi düzeltmek zordur biraz ama imkansız değil. Öyle bir maceram da olmuştu HTC 10 ile.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Google amcaya note 4 imei nasıl atılır yaz ordan bulabilirsin.
Peki telefonu kimden aldıysan hiç sormadınmı bu durum için ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Biz bu konuda her hangi bir yöntem paylaşamayız, gerekli araştırmaları yapabilirsiniz ama ben yerinizde olsam aldığım kişiyle bu durumu konuşup çözmesini söylerdim.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve TheNightMare.
Symbianist

Symbianist

Üye
Keske ülkemizde telefon fiyatları daha makul olsa da insanları bu gibi şeylere zorlamasalar. Örnek veriyorum yaklaşık 1 yıl önce htc 10 aldim yurtdışı. O zaman Türkiye'de 3000 tl idi. Ben 1750 tl ye aldım. Yaklaşık yarı fiyatı. Herhalde daha bir sey demeye gerek yok.

Mesela silah. Yurtdışında 1000 dolar bizde 4500 dolar. Sıfır araçların durumunu biliyorsunuz zaten.

Onun için bu konularda kimseyi yadırgamıyorum. Forum kurallarına da saygım var.

Mevzuattan kaynaklı sorumluluktan ötürü bu tip yasakların olması da normal. :maxicep:

Üst Alt