Galaxy note 3 v3.0

Sponsorlu Bağlantılar

TURGAYBOZKUS

Üye
Bugra kardes gelistirme calismalarin icin bir kac hatayi soyleyecegim.

1. E-maili kurarken hangi email kutusunu( gelen,taslaklar,giden kutusu vb.) secmek icin acilan ekran simsiyah oluyor. Kutu secebiliyorum ama secildiginde beyaz oluyor.
2. Ayni sekilde takvim uygulamasinda ayarlar menusune gelince gelen ekran simsiyah oluyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bugra kardes gelistirme calismalarin icin bir kac hatayi soyleyecegim.

1. E-maili kurarken hangi email kutusunu( gelen,taslaklar,giden kutusu vb.) secmek icin acilan ekran simsiyah oluyor. Kutu secebiliyorum ama secildiginde beyaz oluyor.
2. Ayni sekilde takvim uygulamasinda ayarlar menusune gelince gelen ekran simsiyah oluyor
bu sorunun sebebi arka plan renginin siyah olması. bunun çözümü şimdilik yok başka e-mail ve başka takvim uygulaması yükleyerek çözebilirsiniz

TURGAYBOZKUS

Üye
Tamam tesekkurler. Bugra kardes bu modullerle ilgili turkce bir kaynak var mi

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
bu romu yükledim ama ana sayfa geçişleri siyah olupta geçiyor acaba benmi ayarlarını yapamadım

• Beğen

brzgunay

Üye
Arkadaşlar romu yukledim ancak her uygulamaya bastıgım zaman titreşim var onu nasıl kapatabilirim.Ayrıca pil seviyesi de gözükmüyor onu nasıl aktif edebilirim

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar romu yukledim ancak her uygulamaya bastıgım zaman titreşim var onu nasıl kapatabilirim.Ayrıca pil seviyesi de gözükmüyor onu nasıl aktif edebilirim
ayarlar/diğer/pil kısmına girin oradan aktif edebilirsiniz.
ayarlar/ses ve titreşim kısmına girin orada genel seçeneğinin yanındaki kısma basın ve en alttan titreşimleri kapatın

• Beğen
Tepkiler: brzgunay

brzgunay

Üye
ayarlar/diğer/pil kısmına girin oradan aktif edebilirsiniz.
ayarlar/ses ve titreşim kısmına girin orada genel seçeneğinin yanındaki kısma basın ve en alttan titreşimleri kapatın

Çok teşekkür ederim vermiş oldugun bilgiler için

• Beğen
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
bu romu yükledim ama ana sayfa geçişleri siyah olupta geçiyor acaba benmi ayarlarını yapamadım

ilk ayarları yanlış yapmısım ama bir sıkıntım daha var eminim oda benden kaynaklanıyordur ama bulamadım daha buble launcer ayarları yarım ekran ama tam ortada çıkıyor altta yada üstte yapma şansımız yokmu bugra kardeş

isoban

Üye
Hocam bu romdaki klavye ve ekran kilidini orjinal romda kullanabilme olanagimiz varmi ? Varsa yardimci olursan cok sevinirim simdiden tesekkur ederim..

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Stok rom da 8 mp lik kamera cekimi 2.5 mb civari ide bu romda 1 mb civari sanki kalite dustu gibi :(( ustatlarin yorumu nedir bu duruma

• Beğen

emre2147

Üye
ROM aaslında çok güzel fakat, ufak tefek ayrıntilardan daha doğrusu BUG'lardan kaynaklanan kullanım zorluğu var. Mesela arkaplan renkleri siyah olduğu zaman arka plan yazılarıda siyah oluyor yazılar üstüne basmayınca okunmuyor. Bubble launcherde biraz sıkıntı var ama programın kendinden kaynaklandığını düşünüyorum. Gravity boxta gene ayarları doğru düzgün yapamıyorsunuz ilk problemden dolayı. ROM'un kendinden kaynaklı bir sürü ayarları GravityBox'tan yapabiliyoruz ama tam anlamıyla yeterli geldiğini söyleyemem. Ama ROM'un arayüzü kesinlikle şahane olmuş. Ve son olarak çift sim ayarlarınızı istediğimiz şekilde yapılandırabileceğimiz bir menü bulamadım. Benden bu kadar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum yeni güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve polat_karaduman

ceran46

Üye
romu kurdum anlatıldıgı gibi multiwindow için xHolaFloating güncelleyip girdigimde secenekler orada yazdıgı gibi cıkmıyor
[Popup Behivaior] 3. sıradaki
App Pausing >> Kapalı
Keyboard Mode >> Pan Up
Force New Windows in Halo >> seçiyoruz

[Movable & Resizable] 4 sıradaki en üsteki sarı tuşa basın mavi olsun tamam.
Movable & Resizable >> Açık
kısmı yok burda sebebi ne olabilir

ismail863

Üye
cok guzel bir rom herkese tavsiye ederim cok tesekkurler

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Stok rom da 8 mp lik kamera cekimi 2.5 mb civari ide bu romda 1 mb civari sanki kalite dustu gibi :(( ustatlarin yorumu nedir bu duruma
pek zannetmiyorum kalitenin düştüğünü ama kesin bir şey diyemem bunu kimse bilemez :oke:
ROM aaslında çok güzel fakat, ufak tefek ayrıntilardan daha doğrusu BUG'lardan kaynaklanan kullanım zorluğu var. Mesela arkaplan renkleri siyah olduğu zaman arka plan yazılarıda siyah oluyor yazılar üstüne basmayınca okunmuyor. Bubble launcherde biraz sıkıntı var ama programın kendinden kaynaklandığını düşünüyorum. Gravity boxta gene ayarları doğru düzgün yapamıyorsunuz ilk problemden dolayı. ROM'un kendinden kaynaklı bir sürü ayarları GravityBox'tan yapabiliyoruz ama tam anlamıyla yeterli geldiğini söyleyemem. Ama ROM'un arayüzü kesinlikle şahane olmuş. Ve son olarak çift sim ayarlarınızı istediğimiz şekilde yapılandırabileceğimiz bir menü bulamadım. Benden bu kadar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum yeni güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgiler
gravitybox açın en alttan hakkında kısmına girin oradan holo tema seçin artık yazılar görünecektir :oke:
cok guzel bir rom herkese tavsiye ederim cok tesekkurler
:rica:

mustafa980

mustafa980

Üye
Abicim çook korkuyomrum telefon açılılmıyor.REcovery menüsüde çince bişeyler var napıcam.Dalvik cache leri silmeme rağmen açılmıyor telefon
Abicim çook korkuyomrum telefon açılılmıyor.REcovery menüsüde çince bişeyler var napıcam.Dalvik cache leri silmeme rağmen açılmıyor telefon
Ya neyse siz cevap verene kadar ben beklemeyim dedim. SP Flash tool ile teli sıfırladım çooook şükür oldu. Telaş yok

BeatsBox

BeatsBox

Üye
Link kirik

serhatkara

serhatkara

Üye
Beyler not 3 romdan orjinal roma dondum ama not3 yaziyor acilirken bundan nasil kurtulcam yardimlariniz için teşekkürler Bekliyorum

desen21

Üye
Link kırık. Yeniler misiniz ?
Link kırık. Yeniler misiniz ?

Üst Alt