General mobile discovery orjinal romda olmasını istediğiniz özellikler?

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General mobile discovery orjinal romda olmasını istediğiniz özellikler?
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi General Mobile Discovery orjinal rom için gelecek güncellemeler de olmasını istediğiniz özellikleri bu konu altında paylaşırsanız sevinirim.
Pil daha uzun gitsin,boş ram miktarı artsın,daha hızlı olsun vs şeklinde değil.
Bildirim ışığı gelsin Multiwindow gelsin vb şeklinde olabilir :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: n000k

TURGAYBOZKUS

Üye
Kamera cekim modu HDR olsunKamera cekim modu HDR olsun

• Beğen
Tepkiler: Buğra
ölümüne

ölümüne

Üye
Tuş ışıkları 5800daki gibi on saniyede bir falan iki kez yanıp sönse göz kırpar gibi hoş olabilir bildirim dışında göze görünen eksik yok zaten bir de şu orijinal kamerada flash ayarı geri getirilirse iyi olur

• Beğen
OPC

OPC

Üye
Kamera konusunda tam optimizasyon, stabil calisan bir multiwindow, bildirimler icin bir sekilde bir uyarti arayuz iyilestirmeleri, gorsel duzenlemeler, cihaz titresim modundayken 3 ana tusa basildiginda titresim cikmasinin kapatamama bugunun duzeltilmesi

• Beğen

xb455

Üye
Orjinal rom için bildigim ışıgı gelsin(olmazsa olmazlardan) akıllı göz gelse samsunglardaki hava durumu widget kamera pembelesmesi giderilmesi flash acik kapatma titreşimdeyken kapasitif tuşların titreşim olmasının düzelmesi multiwindow bide şu yeni çıkan oyunları cihaz desteklemiyor oda düzelirse harika olur.

Son düzenleme:
  • Beğen

webbilgisi

Üye
lg g2deki ekrana tıklayarak tuş kilidini açsa gelse on numara olur biz ekrana tıklamayalım da sensöre tıklayalım

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Bunların çogunu rootlayarak elde ettim ama yinede orjinal romda olsa daha iyi olur :) Lg g2 deki çift tıkla uyandırma, home tusunun bildirim ledi olması, multiwindow, kameradaki flash ayarlarının yeniden açılması, telefonun ısınma durumunun son güncelleme öncesindeki haline döndürülmesi, orjinal saat ve havadurumu widgetleri, daha kaliteli bir lock screen, sessiz modundaki tuş titreşiminin kapatılabilmesi, hafıza kartını takınca dahili hafızada kurulu olan oyunların çalışmama sorununun giderilmesi, müzikçalarda listenin ortalarından bir şarkı açılınca listeye dönüldügünde en başa gitmemesi, daha kaliteli bir müzik çalar

• Beğen
Tepkiler: n000k, Emin5276 ve Buğra
NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
yeni temalar eklenmesi lazım bence 6 tane yetmiyor

• Beğen
Tepkiler: n000k ve Buğra

beehzat

Üye
usta hayırdır yeni rom mu geliyor yoksa. yada yeni güncelleme mi var

• Beğen
hhh666

hhh666

Üye
Müzik çalarda dosya yöneticisi gibi istediğimiz klasörü kendimiz seçebilerim, müzik olan dosyaları kendisi buluyor fakat kendimiz seçebilelim.

Bildirim ışığı orjinalinde olsa iyi olur.

• Beğen

systemturk

Üye
Bildirim ışığını yazmışlar, rehber ve arama kısmı samsunglardaki gibi sağa sola kaydırmalı olsun. Rehber kişileri facebook ile senkronize edilsin kişi fotolarını faceden alsın ama tam ekran çıksın öyle küçücük değil. Pano seçeneği gelsin kes kopyala yaptığım şeyler pano da kalsın daha sonra seçip kullanabileyim. ( samsunglardaki pano ) adam akıllı bir Türkçe klavye gelsin swiftkey benzeri olabilir. Yazı fontları eklesin. Kamera flaşı düzelsin. Gereksiz programlar olmasın steroid tamamen kalksın direk radyo kurulu gelsin zaten steroidde de yok artık. Aklıma geldikçe yazarım daha.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve Buğra
n000k

n000k

Üye
valla arkadaşlar çoğu isteğimi dile getirmişler. ben birşey eklemek istiyorum. şu üst bar 4.3 teki gibi duvar kağıdıyla bütünleşik olsun :) siyah olmasın.. duvar kağıdı küçülüyormuş gibime geliyor..

• Beğen
muslumcu46

muslumcu46

Üye
G2 deki tuş açma olmalı smartcover tarzı gbi açılışta olabilir. Orjinal klavye xperia olsun telefonu rootlamaktan osandım.
Rr3 teki müzik çalara ekleme olmasın .
arayüz degişsin yazı fontu değişsin kamera flash geri gelsin ara sıra siyah ekran geliyor ona bir çözüm lazım yeni temalar lazım bildirim ışığı gelsin meni eski haline gelsin ve olmazsa olmaz pittech forumda orochi üstadın yaptıgı siyah uygulamalar arka planlar siyahtı anladın sen bugra bu gelirse yeter benim için :-)

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
Yazdıklarıma ekleme yapacagım, açılış animasyonu daha kaliteli birşey olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve n000k
calypso16

calypso16

Üye
Sistem dosyasi hafizasinin biraz daha genisletilmesi

kapadokyalıusta

Üye
birde otg desteği fena olmaz

• Beğen
n000k

n000k

Üye
Mesaj bölümüne duvar kağıdı eklemede gelsin.. htc dede var, samsung dada var..

• Beğen
harun""

harun""

Üye
Bunların çogunu rootlayarak elde ettim ama yinede orjinal romda olsa daha iyi olur :) Lg g2 deki çift tıkla uyandırma, home tusunun bildirim ledi olması, multiwindow, kameradaki flash ayarlarının yeniden açılması, telefonun ısınma durumunun son güncelleme öncesindeki haline döndürülmesi, orjinal saat ve havadurumu widgetleri, daha kaliteli bir lock screen, sessiz modundaki tuş titreşiminin kapatılabilmesi, hafıza kartını takınca dahili hafızada kurulu olan oyunların çalışmama sorununun giderilmesi, müzikçalarda listenin ortalarından bir şarkı açılınca listeye dönüldügünde en başa gitmemesi, daha kaliteli bir müzik çalar

Yazdıklarıma ekleme yapacagım, açılış animasyonu daha kaliteli birşey olsun :)

Gerekli her şeyi söylemiş bizede alıntı yapmak kaldı :D

• Beğen
Tepkiler: caglar b

gigascor

Üye
G2 deki tuş açma olmalı smartcover tarzı gbi açılışta olabilir. Orjinal klavye xperia olsun telefonu rootlamaktan osandım.
Rr3 teki müzik çalara ekleme olmasın .
arayüz degişsin yazı fontu değişsin kamera flash geri gelsin ara sıra siyah ekran geliyor ona bir çözüm lazım yeni temalar lazım bildirim ışığı gelsin meni eski haline gelsin ve olmazsa olmaz pittech forumda orochi üstadın yaptıgı siyah uygulamalar arka planlar siyahtı anladın sen bugra bu gelirse yeter benim için :-)
aynen katılıyorum.

Üst Alt