Galaxy note 3 v3.0

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy note 3 v3.0
Forumda bulunan Galaxy Note3 v2.1 romunun son sürümüdür eksiklikler giderilmiş ve kusursuza yakın bir rom sağlanmıştır :spr

Romu geliştiren XperfectTR arkadaşımıza buradan teşekkürlerimi gönderiyorum ellerine sağlık güzel bir rom çalışması olmuş.

ROM LİNKİ=>

Rom Hakkında Kendi Görüşüm: Bu versiyonu henüz test edemedim.Ama eminim güzel bir rom olmuştur tocuhwizz severler için birebir.Bu versiyonda multiwindow özelliği vardır.Yani aynı ekranda birden fazla işlem yapbiliyorsunuz.

V3 Özellikler:
  • Tamamen Türkçeleştirildi.
  • MultiWindow eklendi.
  • Yeni arama ekranı yeni rehber eklendi.
  • Modem Driver ı degstirildi.
  • ROM Deodex hale getirildi.
  • Boot Logo değiştirildi
  • Aroma İnstaller Eklendi

Kurulum: Cwm girin wipe data yapın ardından advanced sekmesinden wipe dalvik cache yapın ve romu kurun.

MULTİWİNDOW AYARLARI:

Evet Romu yükledik telefonu açtık İlk olarak Menüden Xposed İnstaller i açalım
Downloaddan güncellemeleri yapalım. Tümünü güncelleyin.
Güncelledikten sonra Xposedden Modüllere giriyosunuz Türkçe oluyor güncelleyince. [Modules]
xHoloFloatingWindow a tik koyuyoruz. Geri geliyoruz.
Framework diyoruz - Yükle Güncelle diyoruz [İnstall/Update]
Root izni veriyoruz. Tamam diyoruz hızlı yeniden başlata basıyoruz samsung logosu ile yeniden başlıyor.
Menüden xHolaFloating i açıyoruz. Hatadan dolayı siyah görünüyor e üzerine basınca yazıları çıkıyor ama [PopupSize] giriyoruz 2. sıradaki
Portait Width >> %100
Portait Height >> %50
Landscape Width >> %50
Landscape Height >> %100

[Popup Behivaior] 3. sıradaki
App Pausing >> Kapalı
Keyboard Mode >> Pan Up
Force New Windows in Halo >> seçiyoruz

[Movable & Resizable] 4 sıradaki en üsteki sarı tuşa basın mavi olsun tamam.
Movable & Resizable >> Açık

Menüden Bubble Launcher ı açıyoruz sag köşeye bi yuvarlak geliyor. hiç ellemiyoruz.

Durum çubuğunu çekiyoruz aşağı Bubble Laucher yazıyor yazıyo ou açıyoruz.

Edit Blacklist & Favorites e giriyoruz

Tüm uygulamaların listesi çıkıyor kullanmak istediğiniz uygulama için sağdaki tik işaretliyoruz.

İşinize yarayanı seçtiğinizde boş ekranı seçiyoruz çıkıyoruz anamenüye geliyoruz.

Yuvarları sola doğru çekiyorsunuz yuvarlak ortaya çıkınca aşağı çekiyorsunuz uygulamalar karşınızda birini seçtiğinizde ekrana yarım olarak geliyor bir tane daha seçin hemen altına geliyor.

GÖRSELLER

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli, lordword, emresever2022 ve 2 diğerleri

n000k

n000k

Üye
eyvallah dostum..root yapmaya kıyamıyorum şuan tele , orjinal takılayım diyorum ama yinede indiriyorum.. teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
Yeni güncellemeye az kaldı orjinal rom için :spr
Vallahamı??:-) o zaman ben az daha bekleyeyim. Bakalım ne değişiklikler olacak yeni güncelleme ile.. bu romda her iki simde 3g çalışıyor mu??

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Vallahamı??:-) o zaman ben az daha bekleyeyim. Bakalım ne değişiklikler olacak yeni güncelleme ile.. bu romda her iki simde 3g çalışıyor mu??
Bu romda 2. simde 3g yok Edge var bildiğim kadarıyla.
Yeni güncellemeyle ilgili bir kaç bilgim var ama söyleyemiyorum :)

Emin5276

Emin5276

Üye
Kardeşlerim bisey sorucam,ben custom ROM attim sonra begenmedim stock ROM attim ama guncellemeyi alamiyorum hata veriyo recovery menüsünde. Bi bilgisi olan varmi?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kardeşlerim bisey sorucam,ben custom ROM attim sonra begenmedim stock ROM attim ama guncellemeyi alamiyorum hata veriyo recovery menüsünde. Bi bilgisi olan varmi?
Splash ile orjinal roma dönerseniz orjinal recovery yüklenir
yada discovery customizer indirin marketten ve orjinal recovery yükleyin sorun çözülecektir :spr

Emin5276

Emin5276

Üye
Yok kardeşim ya normal recoveryden internetten indirdigim stock romu attim ondan sonra customizerden orijinal recovery aldiktan sonra bile ise yaramadi

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yok kardeşim ya normal recoveryden internetten indirdigim stock romu attim ondan sonra customizerden orijinal recovery aldiktan sonra bile ise yaramadi
En sağlıklısı splash ile orjinal roma dönmeniz olacaktır :spr

Emin5276

Emin5276

Üye
Bide onu deneyeyim kardeşim. Telefon ilk aldigim ki zaman döner mi ozaman? Yani güncellemeleri alabilirim dimi? Bide splash için beni yönlendirebilir misin biraz onu pek bilmiyorum yani ne yapmam gerektigini

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bide onu deneyeyim kardeşim. Telefon ilk aldigim ki zaman döner mi ozaman? Yani güncellemeleri alabilirim dimi? Bide splash için beni yönlendirebilir misin biraz onu pek bilmiyorum yani ne yapmam gerektigini
Özel mesaj yolladım :spr

enginizmir

enginizmir

Üye
rehberde sağa çekerek arama sola çekerek mesaj özelliği varmıdır ?

• Beğen
NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Güncelleme de 4.4 kitkat sürümü gelecek mi bilgin varsa gelecek olan güncellemenin özelliklerini yazdan ne makbule geçer :10numara:

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Güncelleme de 4.4 kitkat sürümü gelecek mi bilgin varsa gelecek olan güncellemenin özelliklerini yazdan ne makbule geçer :10numara:
kitkat konuşmak için çok erken :spr
bir kaç duyum aldım ama söyleyemiyorum anlayın lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: n000k
NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Tmm teşekkürler benim öğrenmek istediğim kitkattı aldım cevabımı iyi forumlar

Alperen Şuayb

Üye
Bu Rom Mükemmel Bence...
Herkese Tavsiye Ederim :)

• Beğen

TURGAYBOZKUS

Üye
Rom gayet iyi tesekkurler

• Beğen

remö1996

Üye
arkadaşlar yükledim güzel ama görseller mat ve ikinci sim de 3g yok yinede güzel teşekkürler
birde ekran bölünmüyor anlayamadım...

emre2147

Üye
Rom'u indirdim kurulumu yaptıktan sonra sizlerle yorumumu paylaşacağım.

Üst Alt