Galaxy Note 2 için Note 3 özellikleri. Note 2'niz mi var Note 3 mü kullanmak istiyorsunuz . İçeri!

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Birde ayarlar içinde screen miroring var o olsa gerek yoksa bildirelim

devilspath

devilspath

Üye
Akşam eve gidince denicem.. link deil.. mirror olabilir. Deneyip yazarımScreen mirroring seçince ayarlar durduruldu uyarısı alıyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Akşam eve gidince denicem.. link deil.. mirror olabilir. Deneyip yazarımScreen mirroring seçince ayarlar durduruldu uyarısı alıyorum

Sen en iyisi romu tekrar kur
varsa telefon hafızasında önemli şeyler onları yedek al silincek

önce recoveryden wipe cache sonra wipe factory reset sonra wipe factory resintin içinde cleaning rom gbi bir şey var onu seç daha sonra talimatlara göre tekrar kur
bu sefer csc featureste şunları işaretleme
1. ve 2. seçili olmasın
3. 4. ve 5. seçili olsun
6. ve 7. seçili olmasın
8. 9. 10. 11. 12. 13 ve 14. seçili olsun
15. seçili olmasın
16. seçili olsun
17. ve 18. seçili olmasın
19. seçili olsun
20. seçili olmasın
21. ve 22. seçili olsun
23. seçili olmasın
24. 25. ve 26. seçili olsun
27. ve 28. 29. ve 30. seçili olmasın

devilspath

devilspath

Üye
Tmm bi deniyim.. bu sefer herşey silinecek dimi? Romu kurduğumda uygulamalarım fln duruyordu

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Tmm dostum. Bi de bişi sorcam.. herşey telin hafızasına iniyor ya da kuruluyor. Sd karta yüklemesinin yolu var mı?
Bilmiyorum bi araştırmak lazım
Bilmiyorum bi araştırmak lazım
Bir kaç yolu var ama en etkili olanı yapması çok zor ve sd kart ziyan olabiliyormuş yazılımlada sadece 40 60 mb kadarı atılılıyor obbler taşınmıyor bendeki gta sa 3 gb sadece 100 mb oda apk ve data vs cacheymiş hiç uğraşma resim müzik videoları sd karta taşı yeterince yer kalıyor zaten

gablocu

gablocu

Üye
Kardeş kamera özellikleri için bir gelişme varmı? bulabildik mi note 3 kamera özelliklerini

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Malesef Daha bir gelişme yokÖnemli bir gelişme var
şahsen ben keşfettim multi windowda 4 pencere açılıyor ve simgeye basınca da pen windowdan açıyor 2 haftadır arıyorum en sonunda çözdüm :D :D :D
link vereceğim
önce yazılımı yüklüyoruz sonra root yetkisi veriyoruz sonra mavi çubuğu sola çekiyoruz size bir uyarı verecek reboot later diyin reboot derseniz imei numarası siliniyor benimki silindi efs bacupu sağ olsun geri getirdim hemen sonra 4 pencere ve pen window hatası olmayacak
link buradan indirin : Akıllı duraklatma ÇALIŞIYOR !! Çözdüm ekrana dik bakmayın 30 derece eğik olsun sonra video başlatın 3 4 sn sonra kafanızı herhangi bir yöne çevirin vido duruyor ...:D

gablocu

gablocu

Üye
Malesef Daha bir gelişme yokÖnemli bir gelişme var
şahsen ben keşfettim multi windowda 4 pencere açılıyor ve simgeye basınca da pen windowdan açıyor 2 haftadır arıyorum en sonunda çözdüm :D :D :D
link vereceğim
önce yazılımı yüklüyoruz sonra root yetkisi veriyoruz sonra mavi çubuğu sola çekiyoruz size bir uyarı verecek reboot later diyin reboot derseniz imei numarası siliniyor benimki silindi efs bacupu sağ olsun geri getirdim hemen sonra 4 pencere ve pen window hatası olmayacak
link buradan indirin : Akıllı duraklatma ÇALIŞIYOR !! Çözdüm ekrana dik bakmayın 30 derece eğik olsun sonra video başlatın 3 4 sn sonra kafanızı herhangi bir yöne çevirin vido duruyor ...:D
Birincisi bu neyin çözümü? kamera olayının mı? bir ikincisi reboot later dediğim zamanda imei gidecek mi? çünkü işyerindeyim efs yedeği falan alma imkanım yok şuan

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Kamera değil sadece multi Window u açınca 4 pençe acıyor bu beni sinir ediyordu en sonunda çözdüm reboot later diyince IMEI gitmiyor ama reboot deyince hot reboot ediyor ve IMEI numarasını siliyor
Bunu yüklemek zorunda değilsiniz eğer 4 pencere daha iyise kalabilir

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Kamera değil sadece multi Window u açınca 4 pençe acıyor bu beni sinir ediyordu en sonunda çözdüm reboot later diyince IMEI gitmiyor ama reboot deyince hot reboot ediyor ve IMEI numarasını siliyor
Reboot later diyip yazılımı kapatıp kapatıp ararsanız IMEI silinmez

gablocu

gablocu

Üye
o zaman tamam çünkü benim pencere ile ilgili bir sıkıntım yok şuan için. Benim beklediğim bir kamera olayı var sadece

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
o zaman tamam çübkü benim pencere ile ilgili bir sıkıntım yok şuan için. Benim beklediğim bir kamera olayı var sadece
Kamera işini çözen oldu gibi ama rom ile beraber geliyor sungsenic rom v4 youtube videoları var bi bakın

devilspath

devilspath

Üye
dostum ben şimdi romu tekrar kuruyorum. romu kurduktan sonra auto root yapmam gerekiyor mu tekrar odinden? yok sadece playden sup yüklesem yeterli mi?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
dostum ben şimdi romu tekrar kuruyorum. romu kurduktan sonra auto root yapmam gerekiyor mu tekrar odinden? yok sadece playden sup yüklesem yeterli mi?
Romu kur patch i yükle eğer superSU yoksa playden yükle

Üst Alt