Galaxy Mini Wifi Error veriyor. Notif. Bar'dan da açılmıyor!! Yardım!

 • 20 Nisan 2011
 • 3487 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar Galaxy Mini kullanıcısıyım. Aldığımdan beri telefonu 2 kez servise verdim birinde güncelledik tamamdır dediler diğerinde de arıza görülmedi dediler geri verdiler cihazı ama halen 4-5 günde bir wifiyi kapalı konumdan açık konuma getirmek istediğimde aktif olmuyor. ayarlardan açmaya çalışıyorum orada da error yazıyor telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor ama birkaç gün sonra yine aynı! ne yapabilirim bu sorunu yaşayanlar var mı en sonunda kafalarına fırlatacağım telefonu ya arıza yok diye geri verip duruyorlar..
   


  Yazan: Aliapaydin
 2. Aynı sorun bende de var ya... Froyo 2.2.1 i kullanıyorum.. Yazılımsal bir problem gibi görünüyor.. 4-5 gün çalışıp sonra açılmaması garip..
   
 3. arkadaşlar bu sorunu yaşayanlar avrupa için yayınlanan 28 mart tarihli güncellemeyi http://www.samfirmware.com/ adresinden indirip odin ile cihazınıza yükleyin dikkatli olmakta fayda var.. bu güncelleme ile sanırım sorunum çözüldü..
   
 4. ben galaxy gio kullanıcısıyım aynı hatayı alıyordum ve kendimce şu yol ile sorundan kurtuldum ( en azından yaptığımdan beri error almıyorum )

  notif barı aşağı indiriyorum wifi kısayoluna tıklayıp an itibari ile notif barı yukarı itip kapatıyorum . Böyle yapmaya başladım başlayalı hiç error almadım ( sürekli wifi aç kapa yapan birisiyimdir )
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 07:55