Galaxy Mini Wifi Error veriyor. Notif. Bar'dan da açılmıyor!! Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Mini Wifi Error veriyor. Notif. Bar'dan da açılmıyor!! Yardım!
Arkadaşlar Galaxy Mini kullanıcısıyım. Aldığımdan beri telefonu 2 kez servise verdim birinde güncelledik tamamdır dediler diğerinde de arıza görülmedi dediler geri verdiler cihazı ama halen 4-5 günde bir wifiyi kapalı konumdan açık konuma getirmek istediğimde aktif olmuyor. ayarlardan açmaya çalışıyorum orada da error yazıyor telefonu kapatıp açtığımda düzeliyor ama birkaç gün sonra yine aynı! ne yapabilirim bu sorunu yaşayanlar var mı en sonunda kafalarına fırlatacağım telefonu ya arıza yok diye geri verip duruyorlar..

LocKman_HacKim

Üye
Aynı sorun bende de var ya... Froyo 2.2.1 i kullanıyorum.. Yazılımsal bir problem gibi görünüyor.. 4-5 gün çalışıp sonra açılmaması garip..

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu sorunu yaşayanlar avrupa için yayınlanan 28 mart tarihli güncellemeyi adresinden indirip odin ile cihazınıza yükleyin dikkatli olmakta fayda var.. bu güncelleme ile sanırım sorunum çözüldü..

TasteKiN

TasteKiN

Üye
ben galaxy gio kullanıcısıyım aynı hatayı alıyordum ve kendimce şu yol ile sorundan kurtuldum ( en azından yaptığımdan beri error almıyorum )

notif barı aşağı indiriyorum wifi kısayoluna tıklayıp an itibari ile notif barı yukarı itip kapatıyorum . Böyle yapmaya başladım başlayalı hiç error almadım ( sürekli wifi aç kapa yapan birisiyimdir )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt