S4 Mini Wifi Sorunu (wifi açılmıyor 4.4.2) Acil yardım !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ts2000

ts2000

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini Wifi Sorunu (wifi açılmıyor 4.4.2) Acil yardım !!!!!
S4 mini telefonu bugün bi resetleğim dedim resetledim cihazda 4.2.2 vardı root luu olduğundan güncellemeleri göremiyorum tabi.Cihaza 4.4.2 gelmiş kiesten otomatik o sürümü yükledi.
Bi dedim oo iyi güncelleme gelmiş tr ye sonra dedim ..... :gun1:
Wifi sivicine bastığımda direk tekrar kapalı konuma kaçıyor açık konuma gitmiyor haliyle wifide açılamıyor.Nette biraz araştırdım s4 tede olmuş bu tip şeyler, " ro.securestorage.support=true" gerekli yerden bulup bunu false yapma gibi öneriler var ancak benm dosyada bu yazı yok şu şekilde bişey buldum orda
"ro.securestorage.knox=true " false yaptım ancak işe yaramadı.
Sonra full wipe yapıp tekrardan yükledim yine samsumng un kendi yazılımından yine düzelmedi.
Sonuç olarak Wifi yi açamıyorum ve çok acil yardımlarınızı bekliyorum !!!!

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Odin ile Stock Türkiye romunu tekrar kurun sonuç aynıysa Rusya romunu kurun. Daha önce benimde başıma geldi bu şekilde duzelmisti. Gerçi ben cm12 kurmuştum :)

ts2000

ts2000

Üye
    Konu Sahibi
Odin ile Stock Türkiye romunu tekrar kurun sonuç aynıysa Rusya romunu kurun. Daha önce benimde başıma geldi bu şekilde duzelmisti. Gerçi ben cm12 kurmuştum :)
Tr rom ile denedim sorun çözülmedi şimdi rus rommu atıcam odinle oda çözmezse illla custom rom yükleticek lanet samsung.
Başkalarının yaptığı romlar daha stabil adamlar kendi markasına sorunsuz sistem yapamıyor yazık valla koca şirkete:bann:

Tr rom ile denedim sorun çözülmedi şimdi rus rommu atıcam odinle oda çözmezse illla custom rom yükleticek lanet samsung.
Başkalarının yaptığı romlar daha stabil adamlar kendi markasına sorunsuz sistem yapamıyor yazık valla koca şirkete:bann:
Odin ile rus rommu flashladım düzeldi .TR romda odinle flashlamışdım ancak o düzeltmedi rus rommu yüklemek daha mantıklı :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
sat s3 al

sat s3 al

Üye
size lollipop gelmeyecek değilmi :ban

ts2000

ts2000

Üye
    Konu Sahibi
valla bi gelmicek diye dediler ama sonra tekrardan haberler çıktı gelebilir diye bi umuttur bekleniyor işte :D
İsterlerse versinler nasıl olsa odinimiz var 6.0 çıksa onuda atarız sıkıntı yok :bira:

sat s3 al

sat s3 al

Üye
valla bi gelmicek diye dediler ama sonra tekrardan haberler çıktı gelebilir diye bi umuttur bekleniyor işte :D
İsterlerse versinler nasıl olsa odinimiz var 6.0 çıksa onuda atarız sıkıntı yok :bira:
başka ülkeye vermezlerlese odinlede yükleemezsizizz mecbur custom rom

sat s3 al

sat s3 al

Üye
ya kimse neden samsun önermiyorr

ts2000

ts2000

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Değilde Htc Yada X-Peria Öneririm Şimdiden :10numara:
Aynen bende öyle düşünüyorum LG ,sony veya htc

ya kimse neden samsun önermiyorr
Çünkü telefona 3 bin ₺ de versen 1.5 sene sonra eğer rom işlerinden anlamıyorsan tel takoza dönüyor.Güncelleme hizmeti 10 üstünden anca 1 eder bu yüzden .Şahsen samsung telefonları seviyorum donanım ve özellik olarak gerçekten iyiler fakat yazılım iyi olmayınca donanımın güzelliğini farkedemiyorsun

Peocawe

Peocawe

Üye
banada olmuştu s4 minide yazılımı tekrar kurarak sorunu çözmüştüm

ts2000

ts2000

Üye
    Konu Sahibi
ben tr rom attım tekrardan düzelmedi 442 olanını ancak rus romu atınca düzeldi 442 olanı sorunu yaşıyacak arkadaşların bilgisine !!

baskahmet

baskahmet

Üye
Ben rusyanın üzerine tr rom attım wifi açılmadı, tr romun üzerine 2-3 kere full wipeli kurunca sorunsuz açıldı ve kullanıyorum

Üst Alt