galaxy karşısında n8 almak amaca göre tercih konusu yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
galaxy karşısında n8 almak amaca göre tercih konusu yardım lütfen
hani derler ya, ne amaçla kullanacağına bağlı...

Benim kullanım amacım usb on the go, kamera, internet, müzik ve oyun.

Galaxy s ile karşılaştırdım.
Usb on the go yok.
internette video izleme galaxy'de var fakat 96kbps'lik vodafone cepnet ile izlenmez zaten.
Kamerası daha düşük
Müzik konusunda daha kötü
3d Oyunları ikisi de çalıştırıyor

Android bana zaten çok karışık geliyordu.

Üstelik hdmi ile tv'ye de bağlayabilirim.

Symbian anna gelecek diyorlar n8'e.

Kafam çok karışık...

Amacıma uygun doğru tercihin n8 olduğunu düşünüyorum sizce doğru mudur?

AYNA

AYNA

Üye
kendin söylemişsin bak bu durumdan ihtiyaçlarına çevap veren telefon n8..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Evet. Amacına uygun telefon n8

arkee

arkee

Üye
walla ıkısıde var bende n8 önce aldım ama sadece calısıomu diye flash bellek bagladım, mause bagladım baskada baglamadım. bı kerede gıttım hdmi kablo alıp tvye bagladım virelessten 106 ekranda ınternete gırdım cok hızlıcak ama baskada girmedim kamerası 12 pixel ama asla 5mplik kodak fotomakinamı tutmuyo o yuzden telefondan resım kımse cok bısı beklemesın. ayrıca n8de bılındık symbıan donmaları arasırada olsa yok degıl. galaxy s kullanıyorum sankı daha bı hızlı android market cezbedıo hersey var be abi, symbıana artık program yok e kişisellestirmeyeceksem niye symbian alıoz. sunu fark ettım yazarken bı işlemcı hızlı dıolar ama n8de gayet hızlı ve n8de bulunan xenon flas radyo calıcı (radyo degil, radyo yayını var yanı caldıgınız mp3leri ıstedıgınız frekanstan yayın yapabılıosunuz) usb onthe go, 3d ses, 5+1 ses sistemi olarak kullanma, galaxy s de yok. ama galaxy s de olan hersey n8de var ama galaxy s android ve android markette bırsuru uygulama var ovistoreda hep aynı seyler farklı bısı yok

apobaba1234

apobaba1234

Üye
ben c7 kullanıuorum şuan ama allah izin verirse bugun bunu satıp htc desire ın sahiibine 500tl vercem oda 1 hafta içinde kendine yeeni tel alıp bana desire ı yollucak .bıktım artık symbiandan gerçekten bıktırdılar.:vurtelefonumu çok seviyodum ama bıktırdılar işte yapcak bişe yok .tabi siz benim kadar telefonu kurcalayan uygulama ve oyun arayışı içinde olmayan biriyseniz ve saydıgınız ozellikleri gerçekten istiyorsanz duşunmeden alın veya oyunda isterim derseniz bi 7-8 tane oyun var her kategoriden ama ni süre sonra onlarda sıkıyo insanı.ama dersenizki oyun umrumda değil uygulama program umramda değil direk al . gerçekten çok güzel bi telefon ve kullanımı aşırı kolay :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt