n8 almak ve amaçlarım, kafam çok karışık yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
    Konu Sahibi
n8 almak ve amaçlarım, kafam çok karışık yardım lütfen
hani derler ya, ne amaçla kullanacağına bağlı...

Benim kullanım amacım usb on the go, kamera, internet, müzik ve oyun.

Galaxy s ile karşılaştırdım.
Usb on the go yok.
internette video izleme galaxy'de var fakat 96kbps'lik vodafone cepnet ile izlenmez zaten.
Kamerası daha düşük
Müzik konusunda daha kötü
3d Oyunları ikisi de çalıştırıyor

Android bana zaten çok karışık geliyordu.

Üstelik hdmi ile tv'ye de bağlayabilirim.

Symbian anna gelecek diyorlar n8'e.

Kafam çok karışık...

Amacıma uygun doğru tercihin n8 olduğunu düşünüyorum sizce doğru mudur?

ozggurr

ozggurr

Üye
Internetten TV izlerken android telefonlar kadar basarili ve tatmin edici olmaz, androidli yeni telefonlardaki web browserlarda flash 10.2 destegi var ve gercekten kisa videolari harika calistiriyorlar.

Diger butun konularda Nokia N8 gayet basarili.

accman

accman

Üye
internet konusunda özgür abinin de dediği gibi galaxy daha başarılı..
oyun konusunda da geçen galaxy-n8 kıyaslamasında gördüm asphalt 5 n8 biraz takılmayla oynuyordu fakat galaxy'de yoktu böyle birşey

ihtiyaçlarına göre ben n8 al derim ama 6-7 ay sonra nokia wp7'e geçiyor yani geleceği olmayan bi işletim sistemi..anna ne kadar başarılı olacak bilemiyoruz şuan..

muratcan1905

Üye
galaxy s2 yi bekle derim hdmi usb on the go falan hepsi var android kullaniyor kesinlikle android al derim bak kaç haftadır oyun bile çıkkmadı artık bu devirde symbian alirsan kaybedersin bıktım artık symbiandanda nokiadanda
internet konusundada kesinlikle android daha iyi geçen kullanma fırsatı buldum symbian tarayıcıyla alakası yok ayrıca androidde firefox 4 te çalışıyor symbianda oda yok kesinlikle galaxy s 2 yi bekle derim

tuzluca76

tuzluca76

Üye
İnternet Ve Oyun da N8 Biraz Sorunlu. Ama Nasıl ? N8 in İnternet Tarayıcısı Biraz Yavaş Yani Kasılmalar Fln Oluyor Çok Fazla Yüklenince, Ama Anna'da Böyle Bir Sorun Omayacağını Ve Tarayıcının 3 Kat Hızlanacağını Zaten Biliyoruz :) Oyun'a Gelince Oyunların En Fazla 1-2 Tanesinde OPTİMİZASYON Sorunu Var Yani Telefonun Gücüyle Alakalı Değil Üstünde Durulmamış Diğer Türlü Oyunlar Aynı Süper Akıcı Ama HD Oyunlar Gerçekten Çok Az. Bakalım Anna nın Çıkışına Doğru Güzel Oyunlar Bekliyorum.

accman

accman

Üye
İnternet Ve Oyun da N8 Biraz Sorunlu. Ama Nasıl ? N8 in İnternet Tarayıcısı Biraz Yavaş Yani Kasılmalar Fln Oluyor Çok Fazla Yüklenince, Ama Anna'da Böyle Bir Sorun Omayacağını Ve Tarayıcının 3 Kat Hızlanacağını Zaten Biliyoruz :) Oyun'a Gelince Oyunların En Fazla 1-2 Tanesinde OPTİMİZASYON Sorunu Var Yani Telefonun Gücüyle Alakalı Değil Üstünde Durulmamış Diğer Türlü Oyunlar Aynı Süper Akıcı Ama HD Oyunlar Gerçekten Çok Az. Bakalım Anna nın Çıkışına Doğru Güzel Oyunlar Bekliyorum.

kardeşim seni gördükçe ben de umutlanıyorum yaa çok ümitvarsın :) umarım hayal kırıklığına uğramayız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt