Galaxy Grand prime plus hafıza sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

musleysa

musleysa

Üye
gereğini yitirdi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: goldmobile

musleysa

musleysa

Üye
gereğini yitirdi

Son düzenleme:
musleysa

musleysa

Üye
yoksa 8 gb lık hafızaya sahip bir telefon....ona yapacak pek fazla birşey yok(aslında var sd kartı dahili hafızaya çevirme) senin sistem şişik derdimiz o

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
yoksa 8 gb lık hafızaya sahip bir telefon....ona yapacak pek fazla birşey yok(aslında var sd kartı dahili hafızaya çevirme) senin sistem şişik derdimiz o
Ülkelere göre romlar ve boyutları değişiyor telefonu alalı 1 ay oluyor zaten orjinal yüklü gelen romu not almadan üstüne Rusya romu kurdum onun boyutu 1.45gb dı sonra Türkiye romu indirdim o da 1.56gb boyutlu idi şu an hafıza dolu uyarısı yok onun için üs üste çok rom atmak istemiyorum daha sonra deneyeceğim

bilaluguz

Üye
Birileri bunu izah edebilirmi acaba ben artık kafayı yiyeceğim bu telefona odinle romu yazdım sonra telefonu rootladım gereksiz programları sildim sadece ekranda olan programlar mevcut

İkinci ekranda sadece saat, SuperSu gibi iki üç program var. Tamam onun dışında bir şey yok. Lakin telefon hafızası görüntüsü beni deli ediyor

Bi türlü çözemedim durumu bilgisi olanlar söylesin ne yapabilirim hafıza dolu sorunundan kurtulmak için
Kesin çözüm uygulamalara gir crome nin önbellegiğini verileri sil düzelir 1 gb gibi bi alan açılıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kesin çözüm uygulamalara gir crome nin önbellegiğini verileri sil düzelir 1 gb gibi bi alan açılıyor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 GB hafızaya sahip bir telefonda 1 GB lik alan çok az. Uygulamalar güncelleme aldıkları zaman o bos alanda dolacak. Bu telefon üreticilerini anlamak zor. 6 GB yer kaplayan sistem dosyaları var sen telefona 8 GB hafıza koyuyorsun

derya1978

Üye
s.a arkadaşlar babamda bu telefon var hafıza dolu hatası veriyor bazı programları sd karta atamıyorum facebook twitter işcep akbank direkt gibi progamları sd karta nasıl taşıyabiliriz

yada kendi telefonun içindeki proglamları sd karta atamayız mı örnek youtube google chrome tarayıcı gibi

Bertan_371

Bertan_371

Üye
annemde bu telefonu kullanıyor ama naptıysak o hafızayı boşaltamadık boşuna uğraşmayın :/

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
8 gb içine bi şey yükleme demek oluyor
Almadan önce düşünülmesi gerekirdi

Misafir - 801917

Bendede aynı telefon var fakat benim telefona format attığımda 3.5 gb boş yerim oluyor , benim yaptığım tek şey şu internetten bi custom rom var onu indirdim sonra onu twrp ile kurdum ve format attım telefona. Custom rom linkinide veriyimde sen yinede dene bi.

Üst Alt