Galaxy Ace Reset Sorunu

• 21 Eylül 2012
  • 14270 Okunma
  • 7 Cevap

1. Merhaba Arkadaşlar;

20.09.2012 itibari ile eski telefonum Nokia C5-03'ü satarak Samsung Galaxy Ace aldım, Aldığıma da pişman olmadım. Beyaz modelini bulabilmek için bütün malatyayı gezdim bir yerde buldum :) Vel Hasıl Kelam... Telefon kendi kendine reset atıyor. Açılıp kapanıyor. Telefoncuya götürdüm yeni olduğu için normaldir abi dedi. Bende ihtimal verdim. O Gün 3 sefer resetledi. Ertesi günde resetlemeye devam etti. kuzenimi aradım onda da galaxy s2 var, androiden iyi anlar kendisi. Sordum wipe reset at dedi düzelir dedi. Attım ama formattan 2 saat sonra yine resetledi. Bu arada formatı *6727* mi ne o şekilde yapmıştım. Kısacası nasıl çözeriz ? telefon getir siyahını vereyim diyor ama ben istemiyorum siyahı kendim çözebilirmiyim acaba ?

Yazan: DJ44
  2. telefonda sorun olabilir bu kadar sık reset atması normal değil.Bence değiştir

3. Servise gönder

4. Muhtemelen kernelde sorun var daha türlü olamaz (kerneli yeniden flasla duzelir)...

5. arkadaslar sorunu buldum sorun aveadan kaynakli. 3g acikken resetliyor ams 2g ye alinca sknti yok. Digrr operatorleri takinca da yok. Avea ile gorustum sknti telefonda dedi aldigim yerr gidip telefonu degistirdim hatti taktim yine ayni. Tekrar aradim aveayi bu sefer sim kart sorunlu dediler gidp yedek cikarttirin dedi 8 tl verip yedek aldim oda ayni sizce ne yapmaliyim ?

6. Acaba bir bilen yok mu ?

7. Kardesim dedim ya 3g'yi salla onun kernelinde sorun var bir telefon durduk yere resetlemez

8. arkadaslar ayni sorunu bende yasadim bende makatyadan aldim telefonu aldigim ilk gun basladi resetlenmeye halen devam ediyo 3g kapali kullanmak zorunda kaliyorum ustelik ben aldigim gun sorunu gorur gormez degistirmek istefim teknosa kabul etmedi servisr karari gerekio dedi sevise gonderdim ne sorun cozuldu ne degisim karari verildi bende arastirdim .tuketici haklarina gittim urunun iadesi icin 4 kere servise gidip sorun devam ederse iade olur dediler ben de 4 kere yolladim sorun devam tabi simdi ihtar name yolladim uzlasamadik .sira hakem hetetinde hakem heyetinin kararina itiraz haklari yok .demek istedigim bu telefon kimde varsa ve hatti avea ise hic ugrasmsyin telefon 3g de hep resetlenir ya 2g kullanirsin ya hat degisirsin yada benim gibi azcik inat azcik sabirlan teli iade edebikirsin.tabi teli teknosa gibi cins bi magazadan aldiysan iade isi zor diger magazalar aninda degisiyo ilk hafta icinde.

Yüklüyor...
21/09/2018 - 20:55