galaxy w rom atma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

enemyy06

Üye
    Konu Sahibi
galaxy w rom atma sorunu
Galaxy w telefonuma rom attım sonra format atmam gerekiyordu attım açıldı telefon ama 10 dk sonra kendi kendine kapanıyordu bende romu tekrar atmaya karar verdim kendi hafıza kartıma yukledim ortan atacaktım olmadı hafıza yok dedim heralde telefonun kendi hafızasındaki bütün dosyaları recoveyden sildim şimdi rom atarken ilerlemiyor opening update package... kalıyor ne yapmam gerekiyor lütfen acilllll :(((

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Galaxy w telefonuma rom attım sonra format atmam gerekiyordu attım açıldı telefon ama 10 dk sonra kendi kendine kapanıyordu bende romu tekrar atmaya karar verdim kendi hafıza kartıma yukledim ortan atacaktım olmadı hafıza yok dedim heralde telefonun kendi hafızasındaki bütün dosyaları recoveyden sildim şimdi rom atarken ilerlemiyor opening update package... kalıyor ne yapmam gerekiyor lütfen acilllll :(((

Stock ROM flashla daha sonra Custom ROM flashla ama dikkat et indirdiğin Custom ROM eksik veya hatalı inmiş olmasın ve ROM un olduğu linkte hangi Recovery ( CWM, Philz Touch vs. ) öneriliyorsa onla dene

enemyy06

Üye
    Konu Sahibi
Cwm ile atılıyor rom attım önceden biliyorum ama şimdi ilkkez böyle birşeyle karşılaşıyorum

vabis06

vabis06

Üye
DOWNLOAD MODDA ORJİNAL ROMU YÜKLEMEDEN ÖNDE WİPE DATA,FORMAT SİSTEM İŞLEMLERİNİ YAP 2 DEFA ÜST ÜSTE STOCK ROM YÜKLE SORUN KALMAZ

Üst Alt