Galaxy 5830i Hakkında destek ve yardım edebilicek?

• 26 Mart 2013
  • 475 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bu telefonu alalı 1 ay oldu.Forumda biraz arastırdım sacma sapan yorumlar var güldüm çoğunluğuna:) Yaw arkadas oyun oynucaksan al bi bilgisayar telefonda oyun oynayınca egomu tatmın ediliyor? Neyse telimden memnunum.1 gram kasma yok.Fotoraf kalitesi ise galaxsy s3 note ile aynı derece cunku onemli olan pcye atınca gorunen goruntudur.Mesajlasmak isteyenlere birebir telefon ben tam bir mesaj manyağı olarak on numara mesaj yazılıyor.Beni tek tatmin etmeyen konu ise telefonun hoparlor sesi çok düşük.Eskiden samsung star kullanırdım ses şifresi vardı bi acardım dısarda telim çalınca bangır bangır sesi cıkardı kalabalık ortamda rahatlıkla duyardım ama bu suankı telde bu mumkun değil.Çok düşük ses.İnternette arastırdım fakat galaxsy 5830 gore şifreler var.Bu telefonunda mutlak ses şifresi vardır bilen duyan varsa bana yardım ederse çok memnun olurum.Ayrıca bu telefona root atabilen varmı tüm denemelerim sonucu root atılmıyor. iyi forumlar...

Yazan: xbora55x
  2. google playda ses yukseltme programlari var bakabilirsin

- - - Eklendi - - -

google playda ses yukseltme programlari var bakabilirsin

3. Malesef yok sadece winamp powerramp gbi mp3 programları var eqolazyer ayarlanıyor ful sevıyeye cekınce saten ses bozuluyor hıc bır ise yaramıyor ama bnm sorunum mp3 playerdekı ses az cıkması değil.Zil sesi ni yükseltmek

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 12:24