Forumda Kopyala Yapıştır Seçenegini Sadece Uyelerimiz Kullanabilsin

• 30 Nisan 2011
  • 1160 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar düşündümde Forumda Kopyala Yapıştır Seçenegini Sadece Uyelerimiz Kullanabilsin Bu Şekilde Ziyaretçiler Bu Forumdan Kopyala Yapıştır Seçenegiyle Örnek Yararlı Bilgi Ve Dökümanlar Bölumunde Çok Yararlı Şeyler VAr Ve ziyaretçiler bu forumdan diger forumlara yapıştırıyorlar kopyalayanlar olursada uyelerimiz olsun siz ne düşünüyorsunuz !!! ?

Yazan: Master_sezer
  2. benim fikrimdi. Neyse :D
    bence olmalı boyle bır secenek.

3. 30 saniyede fake hesap açar yine başka sitelere kopyalar :D
    Hiç gerek yok bence :)

4. Dostum Koruma Kalkanı Gerekli Fake Hesap Dedigin Olay Dediginle Alakasızdır Fake Sahte Demektir Zaten Adam Veya kişi önceden kayıtlıysa ve yine hesap oluşturursa Buna Fake Hesap Denmektedir Bilgine :oke:

5. Fake in ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum :)
    Ayrıca bilgileri çalmak için üyelik alanlarada fake hesap denir :) Sonuçta bilgileri çalmak için sahte hesap oluşturuyorlar.
    Fake in tam olarak ne olduğunu sen araştır bence :) Çünkü fake kelimesi sadece dediğin tek bir anlam ile bağlaştıralamaz :)

Koruma kalkanı derken'de nasıl bir koruma kalkanından bahsediyorsun biraz daha açar mısın ? :)

'Şeref' bunu beğendi.
  6. kes kopyalılık konuları alsınlar bizde oyle yapıyoruz ki zaten hatta üyeligim oldugu forumlarda bile hesabı açmayıp ke kopyla yapıyorum .digerleri yanı onemli kısmı için gerek olmuyor bu sitenin kalitesini bozar bence

'Şeref' ve Kobra_FighterTR bunu beğendi.
  7. Gizli MaxiCep içeriği vardı sanırım kopyalanan içerikte ...

Zaten bizden kopyalandı ise etiketlerde bizi geçmeleri imkansız gibi bir hal aldığından pek sanmıyorum gerek olduğunu ... Taklit edilmek güzel .

8. Hakanın imzasında böyle yazar
    taklitler asıllarını yüceltir:) gerek yok bencede

9. Bu imzadaki sözü bende ünlü bir siteden çaldım :P
    Acaba hangi site :naughty:

10. kesinlikle gerekli :oke:

Master_sezer bunu beğendi.
  11. bencede kapansın

Master_sezer bunu beğendi.
  12. Gerek yok bence

13. bence gereklii kesinliklee :oke:

14. Evet olabilir.

15. bencede böyle bişeye gerek yok :oke:

16. alıntı olduğu ve kaynak gösterildiği sürece bence sakıncası yok neticede bilgi paylaşımı

17. İçerik alma işini zaten üye olarak yapıyorlar. Gerek yok.

18. alan alsın alanın canı sag olsun bizde alıyoruz :)

19. Zateb uye olsunlar ne şekilde faydalanacaklarını kendileri bilierler !!!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 10:21