DroidScript(cepte yada pcde programlama)

Sponsorlu Bağlantılar

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulamayı telefonuma kurmam o kadar güvenlik izni istiyor ki hack programı gibi sende yükleme böyle şeyleri.

Tufkan

Tufkan

Üye
Hackmi sakami yapiyorsun telefonumun kendi uygulamasi sitemimin

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sistemden apk yaptıysan bi yükle yüklerken istediği izinlere bak tam 3 sayfa güvenliği tehlikeye atacak izin istiyor hiç normal bir izin yok böyle şeyleri burda paylaşma burada sadece DS için dökümanlara yer var.

Tufkan

Tufkan

Üye
ben sadece bunu yapa bilirmiyiz diye sordum eğer yardımcı olmuyorsan yapamayız de bitsin

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
Yapabiliriz yada yapamayız demek için uygulamayı görmem lazım 3 sayfa güvenlik izni isteyen bir uygulamayı da görmek için yüklemem.

AFK_is_now_AFK

Üye
Merhaba uzun zamandır yoktum cunku java öğrenmeye calisiyordum. :) Ancak bir sıkıntım var. DroidScript te neyin nasıl yapıldığını ogrenmek icin bir kutuphane var. ancak java için boyle birşey bulamıyorum yardim edermisiniz?

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bir java bu :) google teyzeye java öğrenmek istiyorum yaz sana 2 dünya kütüphane cıkarır :)

AFK_is_now_AFK

Üye
İnternette de aradigimi zor buluyorum ya :D DS de buttona basiyorum direk çıkıyor kodları :D Peki o zaman. Ben simdi bir donem google play de 1.sırada kalmis basit bir uygulamayı indirdim . ApkEditor den aciyorum. apkEditor bana sadece main.XML dosyasını veriyor mainactivity.java dosyasını göstermiyor. Bir yerde hata mi yapıyorum yoksa görebileceklerim bu kadar mi?

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
apk edit programları var pc de editleme yapmak için o programlar kodları decompile edebiliyor daha geniş içerikli oynamalar yapabilirsin bu programlarla telefon üzerinde yetersiz kalıyor bu tür uygulamalar . yolu doğru gidersen aradıgın dosyaları göstermesi lazım söylediğin program fakat dil dosyası düzenlemeden ileri ne kadar gider bilmiyorum.

Tufkan

Tufkan

Üye
Merhabalar yaptiginiz veya gelistirdiginiz uygulama varmi?

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
Evet aslında bir sürü var ama zaman yok

Tufkan

Tufkan

Üye
Merhaba benim aklıma şey takıldı minecraft pe da mod kullanırken .js ler kullanlıyor bizde yapabilirmiyiz

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
evet yapabilirsin

Tufkan

Tufkan

Üye
Pekiya bir örnek versem bunun neyi ney için diye anlatabilitmisin

kobra_1001

Üye
Merhabalar DroidScript ile uzun zamandır uygulama geliştirme üzerine çalışıyorum. Reklam Ekleme konusunda hiçbir kaynak yok. Yardımcı Olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler iyi çalışmalar :)

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulama DroidScript ile yapıldı buna göz at .

Son düzenleme:

kobra_1001

Üye
hangi uygulama?

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
üstteki link :)

kobra_1001

Üye
Reklam ekleme konusunda yardımcı olacak mısın?

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
DroidScript sdk'si ile mi ? ADMOB , ADSENSE ?

Üst Alt