DroidScript(cepte yada pcde programlama)

Sponsorlu Bağlantılar

SeloSoftt

SeloSoftt

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar işlerimin yoğunluğu nedeniyle burayla ilgilenemiyorum fakat son sorularnıza cevap vereceğim.

İgnore error nasıl yapabilirim acaba? Teşekkürler
İgnoreErrors web görüntüleme de hata yok sayma tekniğidir eğer web görüntüleme kodunu bu terim eklenmezse script error hatası alırsınız basitçe kullanımı şudur:
Kod:
 web = app.CreateWebView( 1, 1,"IgnoreErrors");
Yalnız bunda da şöyle bir sıkıntı var 1.33b versiyon altında İngilizce karakter olarak görünen I türkçe telefonlarda hata vermektedir bunun yerine i harfini kullanmalısınız şuan beta sürümü yayınlandı bu hata düzeltildi 1 hafta içinde tam sürüm playstore üzerinde yayınlanır sanırım şimdilik siz kodu şu şekilde kullanın :
Kod:
web = app.CreateWebView( 1, 1,"ignoreErrors");

diğer soru:
Bende yeni başladım .Droidscript android studio ile nasıl derleriz.sdk dan bahsedilmiş.
Derlemeyi telefon üzerindenmi yapıyorsunuz sanırım.
diğer ios android vs sistemlerde multi yapma şansımız varmı?

Telefon ve wi-fi editör üzerinden basitçe kod editör kullanabilirsiniz ds içinde örnek demo ve dökümanlar mevcut.
İos üzerinde kullanımı yok ilerde de olacagını sanmam DS'in sahibi javascript yazarı iosu taklit eden bir yazılım yapması gerek :)

Tufkan

Tufkan

Üye
Html in bazı kodlarını maalesef çalıştıramadım...
Örnek Olarak: frame, frameset vb...
Hata bendemi bilmiyorum da denerseniz sizde sevinirim.
Basit bir hızlı erişim menüsü yaptım 10 dakikamı falan aldı HTML de yaptım ancak tek sıkıntısı geri butonunda komple kapatması geri butonu ile back yapmayı bilmiyorum, ayrıca web sayfası yüklenirken yükleniyor yazısıda koymayı bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim ayrıca yaptığıma bakmak isteyenler spoiler bırakıcam arka plan RGB renkleri içerisinde renk değiştiriyor kendiliğinden hiçbir reklam vb. Etken bulunmamaktadır kodlarda kod:

Tufkan

Tufkan

Üye
Neredeyse 1 ay olcak yardımcı olan yok

devil1906

devil1906

Üye
Merhaba Droid script ti ful kullanmak için Lucy pachter ile uygulama içi satın ali yamala hersey ful kullanabilirsin APK oluşturmak premium üyelik gerektiriyor onun için ayrıca oluşan uygulamalar android 4.3 üstü calisiyo

Tufkan

Tufkan

Üye
Merhaba Droid script ti ful kullanmak için Lucy pachter ile uygulama içi satın ali yamala hersey ful kullanabilirsin APK oluşturmak premium üyelik gerektiriyor onun için ayrıca oluşan uygulamalar android 4.3 üstü calisiyo
@devil1906 uygulama içi satın alımları lucky patcher dan kaldırmana gerek yok artık önlemi alınmış durumda.

devil1906

devil1906

Üye
Ne alaka ben de var kullanıyorum öyle ful yaptım yaptığım uygulamaları APK yapamıyodum lucy pachter kullandım oldu eski değil yani yeni bi olaydan bahsediyorum
Istersen inanmıyorsan kanitlayabilirim bizat ;)

Tufkan

Tufkan

Üye
Güncel olarak video çekip atarmısın?

devil1906

devil1906

Üye
Versiyon olarak güncelliğini bilmiyorum ama yarın sana resim atarım ve istersen paylaşabilirimde ya resmen burda yalancı durumuna düşürüyorsun beni ben burda yardimci olmak için yazdım ama pişman oldum android le uzun zamandır olmasada baya oldu ugrasali benim genel alanım pc programlama.

Tufkan

Tufkan

Üye
Versiyon olarak güncelliğini bilmiyorum ama yarın sana resim atarım ve istersen paylaşabilirimde ya resmen burda yalancı durumuna düşürüyorsun beni ben burda yardimci olmak için yazdım ama pişman oldum android le uzun zamandır olmasada baya oldu ugrasali benim genel alanım pc programlama.
Ben denediğimde çalışmıyor.Eklentiyi alıyor ama lisans hatası veriyor. Bu yüzden soruyorum yalancı diyen olmadı

devil1906

devil1906

Üye
Suan misafirlikteyim 2 3 günden sana Lucy pachter ve Droid script kullandığımı paylasirim sana inşallah işine yarar eminim sendede ful çalışacak resimlerle beraber sunarım sana.

• Beğen
Tepkiler: Tufkan
fatikngage

fatikngage

Üye
S.a beyler halen ilgilenenler var mı droidscript ile

Üst Alt